Angel eyes

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.03.2016
Пол: Мъж
Кара: e46coupe
Мечтае да кара: M3

Re: Angel eyes

Мнение от bruta » 25 Апр 2016, 20:29

Пичове дайте съвети къде в София може да ми вържат angel eyes на е46 кадърно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 29.10.2015
Местоположение: гр. София , Люлин 10
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от Nakamuri123 » 25 Апр 2016, 21:45

Колеги и аз мисля да слагам на мойта е46 фацелифт 320д 2003г. седан , но не знам кои са по добри CCFL Angel eyes или Angel Eyes със SMD диоди , а ако има трети които са още по добри споделете. Фаровете ми са обикновени без ксенон и лупа с две крушки Н7 искам да светят силно и изразително през деня понеже ще ги ползвам за дневни светлини . Какви да си взема според вас аз не ги разбирам , а искам крайния ефект да е супер. От Балчик съм и ако ми кажете някой магазин от София няма как да си ги купя. :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1064
Регистриран на: 9.07.2013
Кара: 318Ci E46, 530GT

Re: Angel eyes

Мнение от MMG » 29 Апр 2016, 21:46

Nakamuri123 написа:Колеги и аз мисля да слагам на мойта е46 фацелифт 320д 2003г. седан , но не знам кои са по добри CCFL Angel eyes или Angel Eyes със SMD диоди , а ако има трети които са още по добри споделете. Фаровете ми са обикновени без ксенон и лупа с две крушки Н7 искам да светят силно и изразително през деня понеже ще ги ползвам за дневни светлини . Какви да си взема според вас аз не ги разбирам , а искам крайния ефект да е супер. От Балчик съм и ако ми кажете някой магазин от София няма как да си ги купя. :bchug:


Ако целта е да са ярки - LED.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Angel eyes

Мнение от NGneer4eto » 29 Апр 2016, 22:09

Nakamuri123 написа:Колеги и аз мисля да слагам на мойта е46 фацелифт 320д 2003г. седан , но не знам кои са по добри CCFL Angel eyes или Angel Eyes със SMD диоди , а ако има трети които са още по добри споделете. Фаровете ми са обикновени без ксенон и лупа с две крушки Н7 искам да светят силно и изразително през деня понеже ще ги ползвам за дневни светлини . Какви да си взема според вас аз не ги разбирам , а искам крайния ефект да е супер. От Балчик съм и ако ми кажете някой магазин от София няма как да си ги купя. :bchug:


LED по принцип са най-ефектни и красиви. Доста силни са и по тази причина минават идеално за дневни светлини, т.е. не те спира чичко полицай да те пита "Имаш ли ся сертификат за daylights или ша пишим?". С H7 трудно крайният ефект ще бъде супер, но при всички случаи ще бъде доста по-ефектно. Все пак през деня работят само ейнджълите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 29.10.2015
Местоположение: гр. София , Люлин 10
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от Nakamuri123 » 30 Апр 2016, 19:41

NGneer4eto написа:
Naколкоi123 написа:Колеги и аз мисля да слагам на мойта е46 фацелифт 320д 2003г. седан , но не знам кои са по добри CCFL Angel eyes или Angel Eyes със SMD диоди , а ако има трети които са още по добри споделете. Фаровете ми са обикновени без ксенон и лупа с две крушки Н7 искам да светят силно и изразително през деня понеже ще ги ползвам за дневни светлини . Какви да си взема според вас аз не ги разбирам , а искам крайния ефект да е супер. От Балчик съм и ако ми кажете някой магазин от София няма как да си ги купя. :bchug:


LED по принцип са най-ефектни и красиви. Доста силни са и по тази причина минават идеално за дневни светлини, т.е. не те спира чичко полицай да те пита "Имаш ли ся сертификат за daylights или ша пишим?". С H7 трудно крайният ефект ще бъде супер, но при всички случаи ще бъде доста по-ефектно. Все пак през деня работят само ейнджълите.


Led са тия SMD диодните ? А колко трябва да са 5000к или 6000к

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Angel eyes

Мнение от NGneer4eto » 30 Апр 2016, 21:21

5000K са бели, 6000К синеят.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 29.06.2016
Кара: N52B25

Re: Angel eyes

Мнение от stoqnov23 » 30 Дек 2016, 22:03

Здравейте колеги.Мисля че се получи малко конфузна ситуация.. Та,, поръчах си лед ангелски очи днес ходих при едно момче да ги слага и какво се оказва от едната страна по-малки от другата.На снимката мисля,че се вижда добре, но на живо като погледнеш разликата си се вижда.Първо се чудихме от този сайта който ги поръчах (eftini.com) не знам защо от там, но влязох в първия сайт който ми излезе в търсачката понеже знам,че навсякъде е еднакво и си мислехме да не би да са някакви ментета едните 2 ринга да са по - големи като размер,но момчето който ги слага каза,че ги е налагал и са били еднакви уж.После ми каза,че това са ангелски за фейслифта za което не се сетих като ги поръчвах,че може да са различни с префейс, но и аз не знаех за тов. И все пак не ми се струват нещата правилни.Защо от едната страна 2-та ринга ще са по широки все едно няма лупа а на другата са по тесни?Моля някой колега да ме светне. Прикачена е картината
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Angel eyes

Мнение от vassil_bk » 31 Дек 2016, 0:06

stoqnov23 написа:...
Малките рингове се слагат на дългите, а големите на късите... :dummy:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 23.11.2014
Местоположение: гр. София
Кара: be em we
Детайли за колата: 330ci e46

Re: Angel eyes

Мнение от mu6a4 » 31 Дек 2016, 14:18

vassil_bk написа:
stoqnov23 написа:...
Малките рингове се слагат на дългите, а големите на късите... :dummy:


Точно така, даже на купе с bixenon преди фейслифта пасват идеално по този начин и не пречат на адаптацията на самия фар.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 24.08.2014
Местоположение: София
Кара: e46 320d 150hp

Re: Angel eyes

Мнение от Simbazz » 21 Май 2017, 17:23

Здравейте! Аз имам малко по особено въпрос за Angel eyes-ите..
Смятам да си монтирам и аз на Е46 фейс с фабричен ксенон и гледам разни клипове как става и забелязвам, че самите рингове са с по малък диаметър от самите фарове..Отгоре се закачат с щипките перфектно, но отдолу идват по-нагоре от долната част на фара... това не пречи ли на осветяването, тъй като се намаля диаметъра на осветеност от самия фар?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 21 Май 2017, 18:25

последно на фейслифтов фар еднакви ли са ангелските очи защото и аз наскоро взех но все не остава време да ги монтирам и изобщо не съм обърнал внимание :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Angel eyes

Мнение от nikola59 » 22 Май 2017, 1:05

oldirtydog написа:последно на фейслифтов фар еднакви ли са ангелските очи защото и аз наскоро взех но все не остава време да ги монтирам и изобщо не съм обърнал внимание :)

За обикновените фарове фейслифт - 2x131 мм. и 2x145 мм. са размерите на ангелските очи. Тези размери трябва да имате в комплекта. Вече за тези с лупите други колеги да кажат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 22 Май 2017, 6:43

nikola59 написа:
oldirtydog написа:последно на фейслифтов фар еднакви ли са ангелските очи защото и аз наскоро взех но все не остава време да ги монтирам и изобщо не съм обърнал внимание :)

За обикновените фарове фейслифт - 2x131 мм. и 2x145 мм. са размерите на ангелските очи. Тези размери трябва да имате в комплекта. Вече за тези с лупите други колеги да кажат.


аз поръчах тези :) https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 0.0.vpVPED
и така като гледам май съм се прецакал с обикновен фейслифтов фар съм

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 18.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 и Колело
Мечтае да кара: ZЗ, Dodge Charger 1970
Детайли за колата: БМВ Е46 318i 1998

Re: Angel eyes

Мнение от mitio8 » 23 Май 2017, 10:08

oldirtydog написа:аз поръчах тези :) https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 0.0.vpVPED
и така като гледам май съм се прецакал с обикновен фейслифтов фар съм

За размера не знам, но технологията CCFL, а не LED.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 14.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i
Мечтае да кара: BMW M3 CSL

Re: Angel eyes

Мнение от g0dkratos » 11 Юли 2017, 9:14

малко да възродя темата. Сложих си angel eyes, всичко свети като запаля. Проблема е че искам да светят когато отключвам колата или казано по друг начин когато осветлението в купето свети и те да светят без да е необходимо колата да е запалена. Преди така ми бяха свързани и нямах проблем, но имах удар и се наложи да ги сменям и да ги слагам сам. Вързах всичко така както беше преди вързано. През жабката минава един от кабелите и там се закача в кабел който е с нещо като трипътник. Проблема е че светят само когато запаля колата..... изгася ли я , не искат да светят, а всичко съм вързал по стария начин. Някой да даде съвет или да има време да погледне?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook