Amber LED Angel Eyes

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 15.05.2009
Пол: Мъж
Кара: 318i 98

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от meraklia_pz » 30 Мар 2011, 20:03

Аз да споделя това, което се получи при мен. Взех си и тръгнах да ги слагам...с различен диаметър са ринговете,както предполагам всички знаете. Тези рингове с големият диаметър пасват идеално и на двата рефлектора, но тези рингове с малкият диаметър стоят както е показано на снимката. Мисля си че не е нормално :lol: та да попитам как е при вас, защото виждам че всички сте снимали очичките монтирани и светещи, но как ви стоят на рефлектора... :conf:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Как искам да създам това, което сътворява сърцето ми !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 5.07.2010
Пол: Мъж
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от lyu_records » 30 Мар 2011, 21:57

Това за което казваш е така колега и аз се учудех. Но всичко си е ОК, сигурно си има някакво съображение за това. Наистина единия ринг пасва перфектно а другия седи малко странно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 30 Мар 2011, 22:13

Пичове, явно ви е убегнало, но самите рефлектори са с различен диаметър. Точно това е причината и ринговете да са с различен диаметър. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 15.05.2009
Пол: Мъж
Кара: 318i 98

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от meraklia_pz » 31 Мар 2011, 5:33

Нали това казвам и аз :) че ринговете се с различен диаметър, но рефлекторите (на око, не съм ги мерил) са ми еднакви и този ринг, който е с малкия диаметър стои по начина по кайто съм показал на снимката. и Това е нормално така ли ???

В тази тема на 8 и 9 страница

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... &start=105

ми се виждат че пасват идеално по рефлектора на колегите :clap:
Изображение
Как искам да създам това, което сътворява сърцето ми !!!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от Zagy » 31 Мар 2011, 8:06

И при мен вътрешните рингове са с по-малък диаметър от този на рефлектора и долу леееко висят, но добре съм ги залепил с 3М лепенката и не са мръднали. Явно просто са си така.
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 15.05.2009
Пол: Мъж
Кара: 318i 98

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от meraklia_pz » 31 Мар 2011, 8:26

:OT: Просто ми направи впечатление :D Днеска ще ги слагам тогава ;)
Изображение
Как искам да създам това, което сътворява сърцето ми !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 5.07.2010
Пол: Мъж
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от lyu_records » 31 Мар 2011, 14:14

Zagy написа:И при мен вътрешните рингове са с по-малък диаметър от този на рефлектора и долу леееко висят, но добре съм ги залепил с 3М лепенката и не са мръднали. Явно просто са си така.

И при мен лекичко провиснали са, аз не съм ги лепил и пак не са мръднали, явно са си такива. Наистина големия ринг пасва идеално и на двата рефлектора, но сега като се замисля, ако и двата бяха големи щеше да се застъпват взаимно, може би това е причината. И обърнете внимание че има разлика и в черната пластмаса която е пред рефлекторите, може би и зареди това така е съобразено.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от UBAH5 » 31 Мар 2011, 15:04

lyu_records написа:
Zagy написа:И при мен вътрешните рингове са с по-малък диаметър от този на рефлектора и долу леееко висят, но добре съм ги залепил с 3М лепенката и не са мръднали. Явно просто са си така.

И при мен лекичко провиснали са, аз не съм ги лепил и пак не са мръднали, явно са си такива. Наистина големия ринг пасва идеално и на двата рефлектора, но сега като се замисля, ако и двата бяха големи щеше да се застъпват взаимно, може би това е причината. И обърнете внимание че има разлика и в черната пластмаса която е пред рефлекторите, може би и зареди това така е съобразено.
Изображение

Точно заради черната пластмаса единия е с по-малък диаметър. Като ги слагах пробвах по двата начина, понеже големия ринг пасваше и на дългата секция. След като сложих пластмасата установих че, тя закрива ринга и ги размених :yes:
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от Zagy » 31 Мар 2011, 15:13

Е тЕ за това не се бях сетил... :oops: даже мислех да връщам ринговете, защото си мислех, че са за друг модел... :mrgreen:
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 5.07.2010
Пол: Мъж
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от lyu_records » 01 Апр 2011, 13:28

Zagy написа:Е тЕ за това не се бях сетил... :oops: даже мислех да връщам ринговете, защото си мислех, че са за друг модел... :mrgreen:

То и аз така, но просто по логика инстинктивно си ги сложих, където трябва да са. Чак сега като се загледах на снимката ми ми щтракна че зареди това са с различни разбери, а и ще се застъпват ако са големи и 2-та. :idea:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 15.05.2009
Пол: Мъж
Кара: 318i 98

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от meraklia_pz » 01 Апр 2011, 13:57

Мен друго ме притесняваше като установих че диаметъра на единият ринг е по-малък. А именно това, че ще пречи на светлината, която излиза от рефлектора и ще има сянка на пътя пред колата заради малкият диаметър на ринга. И поради тази причина сложих малкият на дългите, защото по-рядко ги ползвам. Колкото до застъпването има логика, но ако сложиш големият по-нагоре няма да може да се скрие от черната пластмаса пред рефлектора (така направих аз). В края на краищата трябва на нас да ни харесва 8) Пък това кой, как ги е слагал. То само ние си го знаем, важното е да се забелязваме на пътя ;) Поздрави
Изображение
Как искам да създам това, което сътворява сърцето ми !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 5.07.2010
Пол: Мъж
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от lyu_records » 01 Апр 2011, 14:21

meraklia_pz написа:Мен друго ме притесняваше като установих че диаметъра на единият ринг е по-малък. А именно това, че ще пречи на светлината, която излиза от рефлектора и ще има сянка на пътя пред колата заради малкият диаметър на ринга. И поради тази причина сложих малкият на дългите, защото по-рядко ги ползвам. Колкото до застъпването има логика, но ако сложиш големият по-нагоре няма да може да се скрие от черната пластмаса пред рефлектора (така направих аз). В края на краищата трябва на нас да ни харесва 8) Пък това кой, как ги е слагал. То само ние си го знаем, важното е да се забелязваме на пътя ;) Поздрави

Ама като карам по спомени то май по принцип малкия си седи на дългите :yes: И определено се забелязваме по-така с очите. :yes:
Та на снимката по горе дето я пуснах, това е левия фар, та там се вижда че малкия е на дългите. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 30.12.2009
Местоположение: Градът на мечтите
Пол: Мъж
Кара: Трите букви да крещят

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от ///ALPINA\\\ » 24 Ное 2013, 18:09

Колеги кажете от каде да си взема ЦЦфл за феисово купе че ми писна вече,чаках 2,3 месеца от ауто про да внесът жълт поръчах си и се оказа че тази им партида са само някакъв бледо жълт цвят и го върнах
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 5.10.2011
Пол: Мъж
Кара: спокойно
Мечтае да кара: по хубави български пътища

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от A-style » 05 Юни 2016, 20:50

в крайна сметка какво става, има ли на добра цена led amber angel eyes ???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 06 Юни 2016, 8:50

A-style написа:в крайна сметка какво става, има ли на добра цена led amber angel eyes ???
Това е сайта на може би най-добрите на пазара в момента https://www.luxangeleyes.com
Само че, май не предлагат вече в оранжево... Пиши им :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook