Amber LED Angel Eyes

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 9:25

Здравейте колеги,

Случайно докато се ровчих в нета попаднах на тази тема:
http://www.m3forum.net/m3forum/showthre ... 074&page=4

Ааааадски много се зарибих и искам да се обзаведа и аз с такива :shock: Някой има ли идея от къде може да се намери това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от scipo » 04 Юни 2010, 10:41

Изглеждат доста добре! Но по темата има колеги в платените обяви, където предлагад ЛЕД очи, но бяли такива не съм виждал, но ги питай, може да имат или да поръчат :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 10:48

scipo написа:Изглеждат доста добре! Но по темата има колеги в платените обяви, където предлагад ЛЕД очи, но бяли такива не съм виждал, но ги питай, може да имат или да поръчат :)
При колегата Babuna има диодни, но са само бели... Каза ми, че има жълти, но от другите - CCFL. Аз обаче искам да са от тези с диоите... И от няколко дни рия здраво из нета от къде да си ги поръчам... :banghead:

До момента намерих само това:
http://umnitza.com/umnitza-predator-orion™-angel-eyes-with-remote-p-1198.html

Цената малко ме притеснява... :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от uCnaHeTcA » 04 Юни 2010, 11:16

Т'ва трябва да са от старите ЛЕД овнешки очи, тъй като са с малко диоди и ясно се открояват един от друг... Докато при новите, май не е е така... Провери из и-бей :roll: Но не е много препоръчително, тъй като ако ти изгори някой диод, трябва да пазаруваш нов комплект :dunno: Все пак ти си знаеш :yes: Тая близката снимка на М3-ката изглежда много зарибителна, но отдалеч не седят добре, лично мнение :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 13:25

uCnaHeTcA написа:Т'ва трябва да са от старите ЛЕД овнешки очи, тъй като са с малко диоди и ясно се открояват един от друг... Докато при новите, май не е е така...
А каква е разликата с новите? Можеш ли да шернеш някой линк из нета да видя за какво иде реч...?
uCnaHeTcA написа:...Но не е много препоръчително, тъй като ако ти изгори някой диод, трябва да пазаруваш нов комплект :dunno: ...
Добре де, какъв е шанса да изгори някой от тия диоди? Подобни съм слагал за осветление в купето и си стоят вече повече от година. А с още по-стария вид - CCFL, там нали пак има проблеми - баласти, студове, истории... Кое е по-добре от двете?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 377
Регистриран на: 20.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G11
Детайли за колата: 2017 G11 740d xDrive Individual, M sport package, Azurite Black

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от jivko2828 » 04 Юни 2010, 14:54

Колега на мен тези жълтите не ми харесват, иначе аз съм с CCFL и ми горя един бласт, но не в студа, а защото го бях намокрил иначе няма проблеми. Ако нямаш слагай тези диодните от Babuna и си 6. :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от Dimitroff » 04 Юни 2010, 15:03

Лично мнение, като човек ползвал и 2та вида - CCFL-а е в пъти по-добър и с по-дълъг живот от диодните...
Казвам го, за да ви спестя купуване първо на диодни, а после на CCFL, както аз направих...набутвация си е с първите... :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 15:11

Dimitroff написа:Лично мнение, като човек ползвал и 2та вида - CCFL-а е в пъти по-добър и с по-дълъг живот от диодните...
Казвам го, за да ви спестя купуване първо на диодни, а после на CCFL, както аз направих...набутвация си е с първите... :yes:
Можеш ли да опишеш какви точно проблеми си имал с диодните? Навсякъде ги пишат като по-издържливи, а ти казваш, че не е така.

П.П. Все съм си мислел, че диоди горят много трудно, ако това е бил проблема с твоите...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 21.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от majstorapetkov » 04 Юни 2010, 15:28

На теория едно, а на практика друго. Може би все още технологията на изработката и самата изработка нещо куцат. Нека Dimitroff сподели повече, че тъкмо се зарибих да слагам "ангелски очи" и сега възникна въпроса "какви да бъдат".

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от Dimitroff » 04 Юни 2010, 15:31

Изгорели диоди на 3 от 4 за по малко от 9 месеца.
Нямаха гаранция.

На ЦЦФЛ-а за 2години - 1 траф съм сменял само и то гаранционен.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от ///M_Martin » 04 Юни 2010, 15:40

+1 за CCFL.Аз съм с такива на 5000к и свети супер силно и до сега не съм имал проблеми :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 15:51

martin_g60 написа:+1 за CCFL.Аз съм с такива на 5000к и свети супер силно и до сега не съм имал проблеми :yes:
Твоите бели ли са или някой от другите цветове?
Dimitroff написа:Изгорели диоди на 3 от 4 за по малко от 9 месеца.
Нямаха гаранция...
:shock: Ее не! Това не е истина... А като се знам какъв съм такава излагация ще ми боде много сериозно :bcry: Добреее, тази информация започва доста да накланя везните към CCFL...

А при CCFL-а има ли друго освен намокряне, което може да прецака системата?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от Dimitroff » 04 Юни 2010, 17:12

Ето ви ЦЦФЛ на 2 години :
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 10.06.2009
Пол: Мъж
Детайли за колата: E46 320d 2002

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от danielscot » 04 Юни 2010, 17:27

Аз съм с umnitza LED angel eyes, но бели с 66 диода са и са адски добри. Виждат се ясно дори и срещу слънцето. Определено мога да кажа, че това е наи-доброто на пазара и явно са доста влагоустойчиви, защото съм мил двигателя с водоструйка и нямам никви проблеми с тях.
16052010023.JPG
така изглеждат. От тук http://www.ca-automotive.co.uk/single_prod-cHJvZF9pZD0yNDQ5.html съм ги купувал, ако някой се интересува и иска да разгледа, мисля че предлагат и amber. Имат и функция fade in/fade out, т.е. святкат и гаснат заедно с плафоните при отключване и заключване на колата, а при работещ двигател си светят постоянно.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Amber LED Angel Eyes

Мнение от vassil_bk » 04 Юни 2010, 17:31

danielscot написа:... От тук http://www.ca-automotive.co.uk/single_prod-cHJvZF9pZD0yNDQ5.html съм ги купувал, ако някой се интересува и иска да разгледа, мисля че предлагат и amber. Имат и функция fade in/fade out, т.е. святкат и гаснат заедно с плафоните при отключване и заключване на колата, а при работещ двигател си светят постоянно.
А такааа, ето я и конкуренцията! Колега я кажи за колко ги взе? И от колко време ги имаш?

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook