Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Rundev » 18 Мар 2010, 17:49

Първо искам да се извиня ако темата не е за тук,ама неможах да избера в кой раздел да я пъхна а искам да чуя мнения.Ако не е за тук моля да бъде преместена.
.....и така става въпрос ...... цъкам телевизора,щтракам каналите и попадам на канал който незапомних (за жалост) и гледам реклама на някакъв скъп маркер който се нагажда върху драскотините и неостава грам и следа от драскотината :shock: :shock: :shock: Всички имаме драскотини по колите си тва е ясно.Интересното беше че нямаше значение от боята и драскотината найстина изчезва.Незапомних и марката на маркера :ranting: и сега ме е яд.Вярно че на същата реклама,на определени бои леко си личеше драскотината,но на повечето коли изобщо даже.Някакви наблюдения? :shock: :shock: Някой знае ли нещо,коя е рекламата,на кой продукт,дали действа наистина,трайно ли е.....???

П.С. Нестава въпрос за стандартните маркери със стандартни цветове от около 10лв в почти всички "тунинг" магазинчета.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1618
Регистриран на: 1.10.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330D
Мечтае да кара: ///M power
Детайли за колата: BMW - Bought My Wife

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Next » 18 Мар 2010, 18:47

Rundev написа:П.С. Нестава въпрос за стандартните маркери със стандартни цветове от около 10лв в почти всички "тунинг" магазинчета.

А вършат ли работа тези маркери дзащото вече си взех от бриколажа за 5 лв сив маркер още не съм го пробвал
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Сладур1 » 18 Мар 2010, 18:56

е пробвай и кажи дали вършат работа колега,щом си взел.иначе предполагам рекламата е по AXN,някой от тях,и аз си спомням че я рекламират,в гърция бях гледал едни за 15 евро,обаче си бяха за различни цветове,май трябва да се пробва че доста драскотини станаха...

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от ///M_Martin » 18 Мар 2010, 19:07

Да не е онова WS 2000-не е маркер ама за драскотини беше доколкото си спомням :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1618
Регистриран на: 1.10.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330D
Мечтае да кара: ///M power
Детайли за колата: BMW - Bought My Wife

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Next » 18 Мар 2010, 19:16

Прилича на пастел :mhihi:
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Zagy » 18 Мар 2010, 19:21

Аз си взех такъв за мойта - като пастел е, много е мек и съм убеден, че след едно-две измивания нищо няма да е останало. А и трудно ще уцелиш точния цвят - моя е по-особен и пастелчето се различава.
Si non confectus, non reficiat.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Сладур1 » 18 Мар 2010, 19:27

е заличи ли нещо.на рекламата доколкото разбрах то си запълва самата драскотина и може би после няма как да се измие..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от DoesNot » 18 Мар 2010, 19:47

Next написа:Прилича на пастел :mhihi:

И аз си взех такъв сив. Малко се различава цвета ама аз процедирах по следния начин, първо запълних драскотината с него и си взех 100гр. боя по номерчето на колата и с тънка четчица намазах отгоре върху пастела :mhihi: Личи си но само ако се вгледаш отблизко, до сега 5 месеца не е мръднало :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Rundev » 18 Мар 2010, 20:43

Не не колеги,говорите за евтините маркери с даден цвят.Точно тях нямах предвид.Значи този който гледах на рекламата е безцветен и е за всички бои! СКЪП е не е 5,10 лева.Умищлено разрдраха калник доколкото си спомням с пирон,и веднага след него с маркера...... изобщо не си личеше :shock: :shock: :shock: Ако помогнат и други колеги със рекламата или поне по коя телевизия беше,за да дебна там,ще го издира в нета и ще си го порачам и ако наистина върши работа ще е от полза на всички ни.С булсатком сме ако тва може да помогне на "разследването" :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Сладур1 » 19 Мар 2010, 1:33

колега чети малко от малко де,писах че е по AXN въпросната реклама.айде да ти го кажа точно че тъкмо пиша и я дават рекламата продукта е FIX IT PRO ето и един сайт http://www.amazon.com/Simoniz-Clear-Coa ... B001P5TDM0 остава да поръчаш и да пробваме.и не е скъпо :) почерпката от тебе

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1618
Регистриран на: 1.10.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330D
Мечтае да кара: ///M power
Детайли за колата: BMW - Bought My Wife

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Next » 19 Мар 2010, 11:22

Това е още по евтино FIX IT PRO
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Rundev » 19 Мар 2010, 16:56

Сладур1 написа:колега чети малко от малко де,писах че е по AXN въпросната реклама.айде да ти го кажа точно че тъкмо пиша и я дават рекламата продукта е FIX IT PRO ето и един сайт http://www.amazon.com/Simoniz-Clear-Coa ... B001P5TDM0 остава да поръчаш и да пробваме.и не е скъпо :) почерпката от тебе


О да :D :D Точно това беше ! Мерси колега и на другия колега с по евтината цена :) Само да не е някой ментак или копие на истинското Фикс Ит Про.Ще го порачам и ще напиша в темата впечатления.Разбрах че дълбоки драскотини до тенекия няма как да ги оправи,но такива които имам по колата са или само засегнат лака или и леко и боята отдолу и тва нещо деиствало добре на тях.Само да не пада след 1 мивка ! ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 19.04.2004
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2001 730d

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от KONN » 19 Мар 2010, 19:21

Това изглежда много добре намерих едно клипче което не е комерсиална реклама и може би върши работа но не за дълбоките драскотини http://www.youtube.com/watch?v=ZxEt2yLDNb8
Най мразим некви кифли да ми се правят на кроасани !!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Rundev » 19 Мар 2010, 19:42

KONN написа:Това изглежда много добре намерих едно клипче което не е комерсиална реклама и може би върши работа но не за дълбоките драскотини http://www.youtube.com/watch?v=ZxEt2yLDNb8


Да и аз го гледах това,драскотините са горе долу като моите не са далбоки,значи мисля ще върши работа
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1618
Регистриран на: 1.10.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330D
Мечтае да кара: ///M power
Детайли за колата: BMW - Bought My Wife

Re: Маркер за всякакъв вид боя(отстраняване на драскотини)

Мнение от Next » 19 Мар 2010, 20:00

Нямам търпение да кажеш резултата. Първо снимай драскотината която ще правиш и след това я снимай направена да видим резултата. Успех :yes:
Изображение

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook