Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 27.01.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 LCI & S1000RR K67

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от KpuB4o » 10 Фев 2014, 10:23

mumford написа:
Колега, пробвай още веднъж по този начин:

1. Натискаш и задържаш копчето
2. Даваш на контакт
3. След даването на контакт, колата е превключила на Тест 1. С натискане на копчето отиди до тест 19
4. Изчакай на таблото да изпише 19. off (on и off се редуват)
5. Натисни като е на off и си готов
6. Отиди на тста, който искаш


Колега, веднага щом се покаже Тест 1 и пусна копчето за да натисна отново и да придвижа към тест 19 се скрива менюто.

edin: стана, явно вчера много ми се е спяло :)

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 1.05.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 COUPE 320d

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от Sm0keY » 01 Май 2014, 13:51

Здравейте, искам да ви попитам как може да се програмира централното заключване, че след потегляне да се заключват вратите автоматично? С Е46 купе съм от 2005 година. Благодаря предварително :)
.
Изображение

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от mumford » 03 Май 2014, 19:17

Sm0keY написа:Здравейте, искам да ви попитам как може да се програмира централното заключване, че след потегляне да се заключват вратите автоматично? С Е46 купе съм от 2005 година. Благодаря предварително :)
.




KEY MEMORY OPTIONS > Central Locking > Automatic door locking after driving > active

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1553
Регистриран на: 7.09.2008
Местоположение: около Пловдив
Кара: BMW 330cd

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от unikalen88 » 04 Май 2014, 8:14

Sm0keY написа:Здравейте, искам да ви попитам как може да се програмира централното заключване, че след потегляне да се заключват вратите автоматично? С Е46 купе съм от 2005 година. Благодаря предварително :)
.

само да знаеш че се заключа автоматично -но отключането трябва ти да го правиш с бутона всеки път,което е досадно
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 8.04.2014
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от silver14m » 04 Май 2014, 21:37

Здравейте.От скоро имам Е46 седан и ми направи впечетление,че когато отворя някоя врата прозореца пада леко,а като затворя се вдига.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2020
Регистриран на: 21.10.2004
Кара: E70

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от slitter » 05 Май 2014, 9:43

silver14m написа:Здравейте.От скоро имам Е46 седан и ми направи впечетление,че когато отворя някоя врата прозореца пада леко,а като затворя се вдига.


Често срещано - по някаква причина модула на централната електроника се бъгва и започва да си мисли, че колата е купе и затова леко смъква прозорците. Оправя се чрез прекодиране на модула наново.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 9.03.2014
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от ht63 » 19 Юни 2014, 21:48

Колеги, функцията огледалото да се накланя надолу, когато се включи на задна предавка екстра ли е или си е базово? С кола автомат 2004г съм и като че ли го нямам, всеки път ръчно се разправям. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 23.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от bgpavlp » 24 Юни 2014, 14:40

зависи с какво управление са, някой се кодират само. Седалките ел. ли ти са?
Изображение

Ако нема у глава, има у Google.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 9.03.2014
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от ht63 » 25 Юни 2014, 10:41

bgpavlp написа:зависи с какво управление са, някой се кодират само. Седалките ел. ли ти са?

Не, само огледалата.
Изглежда ще трябва да се кодира, мерси. :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от Gqbriel » 25 Юни 2014, 21:21

ht63 написа:
bgpavlp написа:зависи с какво управление са, някой се кодират само. Седалките ел. ли ти са?

Не, само огледалата.
Изглежда ще трябва да се кодира, мерси. :bchug:


Няма да стане с кодиране...това искаше да ти обясни колегата.За да се кодират искат допълнителен модул а ти надали го имаш,ел седалките вървят с тази функция.
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 27.11.2013
Пол: Мъж

Re:

Мнение от mademliev » 08 Юли 2014, 19:22

zmeyan написа:"Включване на радиото при изключен контакт.
Когато контактния ключ е в положение „0”, можете да включите радиото от бутона му за включване без да давате ключа в положение „1”. Мисля, че важи само за моделите след фейслифта."

Моята е от 10/2000г и не може да се включва, ако ключа не е на контакт, голяма ми е мъка... :(


Моята е 2001 преди фейслифта и може ;]

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 6.06.2014

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от trotinetka » 03 Авг 2014, 22:23

Искам да добавя, че лайт модула на фейслифтовите Е46 може да се програмира да включва "дългите" светлини с определен процент от мощността им. Освен това може да изберете функцията на "дневни светлини" да се изпълнява от "късите", които да светват след запалване на двигателя. Едната опция обаче не изключва другата, тоест двата варианта могат да работят заедно. Ако не сте включили фаровете, ще светят дългите с програмираната им мощност. Когато включите къси, спират да светят дългите и в момента в който загасите мотора те ще угаснат без да ги гасите от ключа за фаровете.А има ли я опцията да се включи всичко но на дълги светлини?(със табло,стопове)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от Kris » 04 Авг 2014, 12:44

trotinetka написа:Искам да добавя, че лайт модула на фейслифтовите Е46 може да се програмира да включва "дългите" светлини с определен процент от мощността им. Освен това може да изберете функцията на "дневни светлини" да се изпълнява от "късите", които да светват след запалване на двигателя. Едната опция обаче не изключва другата, тоест двата варианта могат да работят заедно. Ако не сте включили фаровете, ще светят дългите с програмираната им мощност. Когато включите къси, спират да светят дългите и в момента в който загасите мотора те ще угаснат без да ги гасите от ключа за фаровете.А има ли я опцията да се включи всичко но на дълги светлини?(със табло,стопове)

Това го има и преди фейса, и не може да се включат дълги на процент заедно с табло, стопове и т.н. И каква е идеята да имаш "дневни светлини" като ще свети всичко. Ако толкова искаш си пускаш фаровете или "европейски" дневни сметлини (тези с късите).

Идеята на това да ти светят само дългите на процент и нищо друго е да не забравиш като се стъмни да си пуснеш късите фарове, защото ако всичко си свети и си на сравнително осветен участък ще си караш на дневни и няма да разбереш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 4.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320i а вече и 320d с пакет ;)
Мечтае да кара: M3

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от govedarov » 21 Сеп 2014, 0:04

Пичове може ли да ми кажете как да си активирам алармата на колата , ако въобще има такава фабрична защото като взех колата от Армеец ми вписаха в каското , че нямам аларма а продавача ме убеждаваше , че имала но не знае как се активира и ме набиха да си купя аларма която не ползвам защото е толкова чуствителна , че чак ме дразни и се принудих да не я ползвам но я сложих само за да впишат в документа , че съм монтирал аларма.

Модела на колата е 320i 2002 година. ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 25.10.2013
Пол: Мъж

Re: Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в

Мнение от milas_7777 » 17 Окт 2014, 13:46

Полезно инфо

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook