Проходимо ли е Е46 в зимни условия?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Мнение от Rundev » 17 Авг 2009, 14:34

Интересна тема.... аз пък като си взех колата зимата и като цафнах януари месец в сливенските ледове на дупчица с дължина 30 сантиметра и далбочина не повече от 10 сантиметра(намалих заради самата дупка) и как влязаха предните гуми в нея така и си застанах 10 мин в нея.... ни напред ни назад :) ДСЦ-то непомогна никак,след изключването му 5 мин яко въртене на леда до асфалт и тогава излязах.....общо взето за смях станах насред главна улица :D :D :D иначе си е фън задното зиме лете :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 509
Регистриран на: 22.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: да го карат

Мнение от ITK » 17 Авг 2009, 14:36

И на мен миналата зима ми беше първа зима с кола със задно и с автоматик, като за първа зима мисля че не беше зле, чисто нови зимни гуми си взех и газеше добре, е, в планината не съм се качвал, но градско нямаше проблеми, веднъж само забуксувах, и то на изхода от подземния гараж в една виелица когато охраната бе опесъчила сигурно преди 10 минути но то пак беше натрупало, но това беше приключението....доволен съм от колата (да чукна на дърво да не чуе оня рогатия), не че чакам обаче следващата зима с нетърпение, де :D
F**k them all!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 17 Авг 2009, 15:39

Ама вие сериозно ли пускате такива теми...??? Който го е страх от задното зимата, ще има проблеми и лятото и пролетта и есента, и не припарва до такава кола! Като чуя някой да почва изречение "тия бмв-та с това задно..." и си изключвам ушите, и гледам да приключа разговора на момента. И с кола с предно се закъсва в пряспа и на лед, да не говорим колко хора се пребиха с 4х4 на всякакви пътища. Всяка кола си има особености, ако ги разбираш няма проблем. Не е от колата, от шофьорите е.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 28.11.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от valery » 17 Авг 2009, 17:31

Моето е комби и две зими го карам вече и като се сетя през какви места съм минавал, мисля че няма никакъв проблем задното. Нови зимни гуми и си гази навсякъде. С летни съм го карал на сняг малко като я взех, но не си е работа според мен. А ако някой го е шубе, взима едни вериги и предполагам колата ще спи. Кофти става единствено ако е на лед, а и ASC-то понякога съм изключвал, но всичко е до усет.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 8.05.2008
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: m43b19
Мечтае да кара: 330i e46 натъпкана с екстри:)

prohodimost

Мнение от mirman » 18 Авг 2009, 8:30

колеги мина една зима от както карам е46 и да ви кажа съм мн доволен! купих му чисто нови МИШЕЛИНКИ АЛПИН 15" и каде ме е качвало :) :roll: , с жената сме скиори и ходим мн по планините а тази година имаше мн сняг а на мен не ми се наложи и вериги да слагам!!!освем при зимни условия съм възхитен въоще от поведението на пътя
Изображение[img]/img]

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook