Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 2.05.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '01 330d

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от LoadBoy » 28 Юни 2013, 8:34

nikoga написа:Пълен край... с тая тема за мен още преди началото.. чудно ми е как давате по 10-15хиляди за коли които после им пада моста.. това го нема дори и при опел астра от 92 бре.. Много се бях навил за е46 , но всички ме разубеждават и след тая тема с толкова подтвърждения :nono: Искам да ви кажа само че аз лично не бих си дал колата на Мюмюн или който и да е, да и прави заварки по купето което е подцинковано по специален начин, и кои знае след като го намаже с грунд за 1.50лв дали няма да раждяса след година.. пълен хабсурт !!! :kuku:


гледам,че това ти е първото мнение колега и още с него се изложи :conf:
аз понеже съм си така научен и не търпя дори малки забележки по колата ми,която за момента е точно е46 2001год на над 200хил. км., честичко давам парички за нея и понякога също се питам не е ли малко прекалено.всички краткотрайни колебания които имам относто всеки лев,който съм дал по колата до този момент а и многото пари които тепърва ще дам, биват заличени ежедневно когато гледам как японски и европейски коли на по 5-6 години изглеждат в трагично за един автомобил,а и за една каруца, състояние: матирани до n-та степен светлини,избеляли/протъркани/разпрани салони,избледняла боя,черни и дори бели кълба дим носещи се зад тях...мога да продължавам почти до безкрай,а дори не искам да си представям какво е да се возиш в такова чудо.
в крайна сметка всичко се свежда до твоята потребителка култура и умения :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 3.03.2011
Пол: Мъж
Кара: 330хд

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от JTD » 28 Юни 2013, 8:35

nikoga написа:Пълен край... с тая тема за мен още преди началото.. чудно ми е как давате по 10-15хиляди за коли които после им пада моста.. това го нема дори и при опел астра от 92 бре.. Много се бях навил за е46 , но всички ме разубеждават и след тая тема с толкова подтвърждения :nono: Искам да ви кажа само че аз лично не бих си дал колата на Мюмюн или който и да е, да и прави заварки по купето което е подцинковано по специален начин, и кои знае след като го намаже с грунд за 1.50лв дали няма да раждяса след година.. пълен хабсурт !!! :kuku:

Аз само едно нещо не разбрах.
Като колата ти е "подцинкована" това означава ли, че винаги върху колата има цинк и тя се намира под него? :dunno:
Трябва да си богат, за да караш BMW!
Трябва да си много богат, за да караш старо BMW!

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.06.2010
Пол: Мъж

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от ATopalov » 28 Юни 2013, 11:16

Колега при фейсовите Е46 този проблем го няма,а като имаш 15 хиляди за е46 ще си вземеш топ вариант ;) Е46 за мене е най сполучливото бмв.

п.с. Моста на един приятел на опел Вектра беше влязъл целия в купето ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 20.11.2010
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Мечтае да кара: m-power

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от nikoga » 29 Юни 2013, 18:07

Нещо не ме разбрахте и говорите некви безумни неща, обяснявам че нема да си дам колата да и правят каквито и да било заварки по купето пич а ти ако искаш се набии челно в стълб и я закрай при бай киро да ти завари роговете твой избор е :bowdown: 1 во то ми мнение в форума е защото повече чета и не пиша, но по този въпрос имам мнение, защото точно такова бмв исках да си купя и знам за проблема от много хора :) И ако си купувам подобна кола ще бъде след 2002г като се надявам проблема да е изчистен...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 381
Регистриран на: 22.04.2010
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: M6

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от bochogogogo » 30 Юни 2013, 11:51

Фасулска работа бих казал...стига да имаш CO и инструменти...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Mалката Виена
Пол: Мъж
Кара: Е60,530Д
Мечтае да кара: влака

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от ivo752 » 30 Юни 2013, 21:45

bochogogogo написа:Фасулска работа бих казал...стига да имаш CO и инструменти...

....и да знаеш какво правиш :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 1.02.2010
Пол: Мъж
Кара: F34 320d, E46 318i
Мечтае да кара: F30 M3
Детайли за колата: 320d GT '13 N47T
318i '98 M43TUB19

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от mistyrain » 02 Юли 2013, 15:13

nikoga написа:Нещо не ме разбрахте и говорите некви безумни неща, обяснявам че нема да си дам колата да и правят каквито и да било заварки по купето пич а ти ако искаш се набии челно в стълб и я закрай при бай киро да ти завари роговете твой избор е :bowdown: 1 во то ми мнение в форума е защото повече чета и не пиша, но по този въпрос имам мнение, защото точно такова бмв исках да си купя и знам за проблема от много хора :) И ако си купувам подобна кола ще бъде след 2002г като се надявам проблема да е изчистен...


Колега, и ти баш не си дочел. Е мойта е 98ма година, не слизам от нея и няма и помен от такъв проблем. Прочете ли че този проблем повече се проевява с по-големите двигатели? Помислили, че щом не е при всички явно има значение как е карана? Присети ли се като тръгнеш да избираш да правиш огледи? Аз на първата дето гледах беше със скъсано яко. Знаех за този проблем, но какво от това? Все едно ако е друга кола няма да има други проблеми. Този се вижда с просто око, прави се за 0 време, а ако намериш като мен да няма и наченки от него и не си мечтания дрифтер, какво се кахъриш?

Както даде пример по-горе колегата с опела с откъснат мост, аз имах форд на който така стана :lol: :lol: :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 381
Регистриран на: 22.04.2010
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: M6

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от bochogogogo » 02 Юли 2013, 21:42

Това е никакъв проблем бих казал в сравнения с помпи и маховици и темподобни...Моята също е 98 и се кара само лятото и също е откъснат....Прави се...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: Around the world
Кара: e46 320d '02 // 8TA 3.0TDIQ '11
Мечтае да кара: със служебна нафта

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от narkk » 04 Дек 2013, 21:03

:OT:
JTD написа:Аз само едно нещо не разбрах.
Като колата ти е "подцинкована" това означава ли, че винаги върху колата има цинк и тя се намира под него? :dunno:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :clap: Обожавам правописните и граматически грешки, които колегите постоянно сътворяват :ok:
Drive Fast, but Friendly and Safe!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 381
Регистриран на: 22.04.2010
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: M6

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от bochogogogo » 06 Дек 2013, 10:01

narkk написа::OT:
JTD написа:Аз само едно нещо не разбрах.
Като колата ти е "подцинкована" това означава ли, че винаги върху колата има цинк и тя се намира под него? :dunno:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :clap: Обожавам правописните и граматически грешки, които колегите постоянно сътворяват :ok:

:lol: :lol: :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от acho.rs » 07 Дек 2013, 11:24

ATopalov написа:Колеги,

Някой оправял ли си е колата в този сервиз "М Техник"??? Знам ,че там Иво ги правел,обаче бих изкал да чуя мнение(снимки) на коли които са минали от там.Мерси

Мааалко късно отговарям, но все пак да добавя, че ако някой има такъв проблем при Иво е решението . Аз преди 2 години правих заден мост там и от тогава нищо не е мръднало . Да не говорим, че някои хора обявяват цени по 2 и по 3 . Може да звучи като реклама, но проблема е сериозен и аз искам да дам съвет за сериозното му решение .

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.06.2010
Пол: Мъж

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от ATopalov » 10 Яну 2014, 21:06

колега дай снимка да видим дали има някаква избила ръжда. мерси

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 24.10.2008
Местоположение: Around The World...
Пол: Мъж
Кара: е30,е46,е60
Мечтае да кара: е30-ката си с турбо
Детайли за колата: лимузинкa

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от angelBMW » 14 Яну 2014, 14:19

и аз съм с този филм на задния мост в левия край направо се е откъснало от шасито и е слезло надолу... :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от Батман » 14 Яну 2014, 19:25

angelBMW написа:и аз съм с този филм на задния мост в левия край направо се е откъснало от шасито и е слезло надолу... :banghead:


Еми ходи го прави при колегата! И аз имах такъв проблем, но за 2 дни го оправи и сега вече 6 месеца си раздавам яко газ, без никакви проблеми. Да се надяваме, че нано-ремонта ще устиска и за напред!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: е46 325ci кабрио - М3 реплика
Мечтае да кара: Mercedes S Class Coupe/Convertible

Re: Е46-ОТКЪСВАНЕ НА ЗАДЕН МОСТ ОТ КУПЕТО

Мнение от Djelebov » 15 Яну 2014, 18:31

Колеги, някой знае ли кабриолетите дали боледуват??? 03/2000 е?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook