Някой компетентен за странични огледала ...

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Някой компетентен за странични огледала ...

Мнение от vlado666 » 07 Апр 2009, 16:43

Мисълта ми е дали могът на моята да се сложат странични огледата от купе, които са с дигащ механизъм нагоре ? В смисъл дали целият триъгълник, на който стои огледалото е със същите размери и дали трябват някакви допълнителни модули или ... ? :help: :help: :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: Някой компетентен за странични огледала ...

Мнение от vassil_bk » 07 Апр 2009, 16:49

vlado666 написа:Мисълта ми е дали могът на моята да се сложат странични огледата от купе, които са с дигащ механизъм нагоре ? В смисъл дали целият триъгълник, на който стои огледалото е със същите размери и дали трябват някакви допълнителни модули или ... ? :help: :help: :help:
Еми на Снегорин не знам, ама ако е някакво БМВ, може и да стане работата...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Мнение от vlado666 » 07 Апр 2009, 16:58

:mhihi: :mhihi: На БМВ е. Сигурен ли си щото отивам с кешовицата и ги взимам :D Ако не стават трябва после теб да търся :twisted: :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Мнение от vlado666 » 07 Апр 2009, 16:59

Става въпрос от 325 ci на 330 xd, ако има значение :)


Аватар
Мнения: 1832
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Пловдив
Кара: Другите да му завиждат.....
Мечтае да кара: Самолет и Петролен танкер
Детайли за колата: MNOGO BARZA

Мнение от milennyc » 07 Апр 2009, 17:01

vlado666 написа::mhihi: :mhihi: На БМВ е. Сигурен ли си щото отивам с кешовицата и ги взимам :D Ако не стават трябва после теб да търся :twisted: :twisted:


и как мислиш да управляваш тези огледала? трябват ти модул за тези огледала. После да ти се активира, този модул :roll: ;)

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Мнение от BMDrago » 07 Апр 2009, 17:09

От купе на седан не става без адаптор.Има такива "М" се продават за седан.Има ги и с "ръчно" прибиране.Иначе ако е ръчно и да се направи автоматично е нужно ново окабеляване+нов модул+нов бутон ;)
Изображение

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Мнение от BMDrago » 07 Апр 2009, 17:10

Има и само адаптори ;)
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Мнение от Dimitroff » 07 Апр 2009, 17:12

@milennyc
Трябва му модул, ако няма функцията за прибиране на огледалата в момента...а колагата май я има, само че му се прибират навътре, а той иска да ги смени с такива от купе (прибират се нагоре) - да ме поправи колегата ако не съм разбрал правилно :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Мнение от vassil_bk » 07 Апр 2009, 17:13

vlado666 написа:Става въпрос от 325 ci на 330 xd, ако има значение :)
Туй вече е друго нещо...

Еми само да те информирам, че на купето Е46 стандартните огледала са като на Е65 и са доста различни от на Е46 седан. Та трябва да търсиш такива, ако искаш като стандартните. Ако не щеш такива, взимаш като на М3...


Аватар
Мнения: 1832
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Пловдив
Кара: Другите да му завиждат.....
Мечтае да кара: Самолет и Петролен танкер
Детайли за колата: MNOGO BARZA

Мнение от milennyc » 07 Апр 2009, 17:17

Dimitroff написа:@milennyc
Трябва му модул, ако няма функцията за прибиране на огледалата в момента...а колагата май я има, само че му се прибират навътре, а той иска да ги смени с такива от купе (прибират се нагоре) - да ме поправи колегата ако не съм разбрал правилно :D


vlado666 написа:Мисълта ми е дали могът на моята да се сложат странични огледата от купе, които са с дигащ механизъм нагоре ? В смисъл дали целият триъгълник, на който стои огледалото е със същите размери и дали трябват някакви допълнителни модули или ... ? :help: :help: :help:


Нека колегата да опише по точно ситуацията. За мен няма прибиращи се огледала на никаде(което става по електронен път)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Мнение от vlado666 » 07 Апр 2009, 17:21

Ситуацията е такава:
аз съм с обикновенни огледала с ръчно прибиране а искам с ел. прибиране с дигащ механизъм нагоре. Някой идея за цена на модула ? А окабеляването ще го сваля от купето и ще му сложа моите огледала+окабеляване. Цялата схема е бартер с доплащане ;)


Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Бързо
Мечтае да кара: М3 Е92

Мнение от ludia » 07 Апр 2009, 19:24

Не е хич лоша тази екстричка и си заслужава. Ако някои иска може да види как седят вдигащи се огледала на седан в моята галерия.
Изображение
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!


http://clip4e.com/play.php?id=45143

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Мнение от vlado666 » 07 Апр 2009, 22:56

ludia написа:Не е хич лоша тази екстричка и си заслужава. Ако някои иска може да види как седят вдигащи се огледала на седан в моята галерия.


А ти така си купувал колата или си ги слагал ти допълнително ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Мнение от kiko™ » 08 Апр 2009, 8:54

vlado666 написа:Ситуацията е такава:
аз съм с обикновенни огледала с ръчно прибиране а искам с ел. прибиране с дигащ механизъм нагоре. Някой идея за цена на модула ? А окабеляването ще го сваля от купето и ще му сложа моите огледала+окабеляване. Цялата схема е бартер с доплащане ;)


Колега сваляй тогава всичко от купета - модул, огледала кабеляци, копче и ще трябва само да си намериш такъв адаптор с който да можеш да си закачиш огледалата на колата.
Ето тук :
http://www.bmwpassion.com/forum/showthread.php?t=71051
можеш да видиш как се закачат огледала с ел. прибиране на кола която няма тази екстра, също така се вижда и модула който е с номер 61358376506 и струва около 45 евро.
Успех

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: на голямата вода
Кара: кот кара

Мнение от zlati79 » 08 Апр 2009, 9:18

здрасти колега! са съжеление аз не съм май толквоа вещ,но това с трансплантацията на огледала звучи добре! струва ми се че наистина не са съвместими м/у купе и седан, освен разбира се с адаптори, а това че на седан огледалата се пребират на вътре,а за купето на горе, при трансплантацията няма значение. окабеляване, модул и копче с бутон ще са май всичко друго освен огледалата разбира се.пиши какво се случва по темата! ако се откажеш аз се интерисувам от подобен бартер с доплащане.

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook