Сервиза в Благоевград

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 23.07.2008

Сервиза в Благоевград

Мнение от dreamland_1 » 31 Юли 2008, 19:18

Може ли да ми кажете нещо за сервиза в Благоевград,до студенските общежития.Дали е оторизиран на БМВ и дали работят добре момчетата?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 12.09.2006
Местоположение: Sofia/Johannesburg SA
Кара: 325ci много синя

Мнение от MakMakoB » 01 Авг 2008, 14:38

Бягай надалече от там... :winky:

Следната случка:
Отивам да си записвам час за диагностика, тъй като исках да купувам едно Е36 320i. Приемчика ме пита каква е колата, след като му отговорих, репликата му беше. "Офф писна ми от тия дърти кочини." :shock: Както и да е, върнах се на следващия ден с колата, на компютъра не излязоха никакви грешки. После качиха колата на подемника да я огледат. Задните гуми бяха поизпилени :mhihi: решавам да завъртя едното колело, за да видя дали има шперче и единият майстор, явно се водеше някакъв "дюс тарикат" за пред останалите ми казва: "То тоя спънатия мотор, ако имаше шпер съвсем нямаше да може да си запали гумите." Аз пак така :shock: И като за финал почнаха да ме базикат как можело да съм искал да я купя на тази цена като по автокъщите имало същите такива "пИрфектни" на половината на цената на тази. :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: Благоевград
Кара: Bmw E46,04`330d

Мнение от Oleg-16V » 04 Авг 2008, 0:51

MakMakoB написа:Бягай надалече от там... :winky:

Следната случка:
Отивам да си записвам час за диагностика, тъй като исках да купувам едно Е36 320i. Приемчика ме пита каква е колата, след като му отговорих, репликата му беше. "Офф писна ми от тия дърти кочини." :shock: Както и да е, върнах се на следващия ден с колата, на компютъра не излязоха никакви грешки. После качиха колата на подемника да я огледат. Задните гуми бяха поизпилени :mhihi: решавам да завъртя едното колело, за да видя дали има шперче и единият майстор, явно се водеше някакъв "дюс тарикат" за пред останалите ми казва: "То тоя спънатия мотор, ако имаше шпер съвсем нямаше да може да си запали гумите." Аз пак така :shock: И като за финал почнаха да ме базикат как можело да съм искал да я купя на тази цена като по автокъщите имало същите такива "пИрфектни" на половината на цената на тази. :winky:

хаха забавни историйки всички ги познавам от този сервиз от едно време се знаем голями образи са карал съм там опела ми това преди години да ми сменят амортисьори :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 10.12.2005
Пол: Мъж
Кара: 3er E90

Мнение от Naiob » 04 Авг 2008, 23:13

а какво е положението в другия сервиз на БМВ точно преди Метро в Благоевград

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: Благоевград

Мнение от g-powerr » 05 Авг 2008, 5:51

точни са момчетата при Метро! шефа им е голям пич, обяснява подробно всичко и предлага качествени части. работил е доста време в БМВ сервиза в Благоевград и си знае работата. само плюсове от мен!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от fedoracore » 05 Авг 2008, 14:09

:arrow:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 6.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 D E46

Мнение от карел » 05 Авг 2008, 14:27

5 години учех в Благоевград и не чух някои да го хвали тоз сервиз.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 31.08.2007

ре

Мнение от arnaudov23 » 08 Авг 2008, 8:37

ако си обичате колата по добре не я караите там.тия са ебати и измислените герои.един път бях откарал колата там и ми викат да си взема мерцедес ,защото не можаха да решат елементарен проблем.беше ми зациклил агр клапана на отворено положение и ми задрастваше целия двигател.колата се запушваше и неможеше да върви.та моят съвет е да не си карате колата там.по-големи некадарници не сам виждал поне аз

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 10.12.2005
Пол: Мъж
Кара: 3er E90

Мнение от Naiob » 08 Авг 2008, 8:50

За къде става въпрос колега, защото бях в сервиза преди Метро за смяна на масла, филтри и накладки и съм много доволен. Почна да я прави в 11:30, всички отидоха на обедна почивка, а тва майсторче вика че докато не я направи няма да почива и до към 2 беше пушка. И маслата Кастрол и другите части оригинални

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 31.08.2007

ре

Мнение от arnaudov23 » 08 Авг 2008, 14:57

за сервиза до студенските общежития

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 10.12.2005
Пол: Мъж
Кара: 3er E90

Мнение от Naiob » 08 Авг 2008, 19:50

Не с две а с осемнайсет ръце гласувам че там за нищо не стават

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 23.07.2008

къде е най добре

Мнение от dreamland_1 » 09 Авг 2008, 17:52

Колеги къде е най добре да се откара колата за сервиз в Бл-град

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Re: къде е най добре

Мнение от Venkata » 01 Дек 2008, 21:09

dreamland_1 написа:Колеги къде е най добре да се откара колата за сервиз в Бл-град


При Метро колега. е36 ми подържаше той, сега и е39 и съм много доволен
И Е60 та ще си карам при него ама един път да дойде :mhihi: :mhihi: :mhihi: Иначе за Емигел кар / БМВ сервиз Бл-д / вече не е от доста време оторизиран сервиз на БМВ - бягай далече от там :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 998
Регистриран на: 1.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2015 F31 LCI 320dA

Re: Сервиза в Благоевград

Мнение от Satanism » 10 Мар 2015, 11:42

Колеги, дайте някакво име или телефон на тоя сервиз до Метро.
Благодаря

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 17.08.2015
Пол: Мъж

Re: Сервиза в Благоевград

Мнение от Asd Yo » 07 Окт 2015, 14:12

Satanism написа:Колеги, дайте някакво име или телефон на тоя сервиз до Метро.
Благодаря


Да, ако може наистина някакъв телефон за връзка... И аз търся сервиз в Благоевград за уикенда и мисля да е този. Слязох с гуугъла до Метро да го видя, разбрах че се казва Мотоексперт, намерих му сайта, но нещо на картинката не е същия като на google street view-то... :/ Това ли е наистина сервизът или бъркам?

Моля помагайте, колеги :)

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook