... и пак за тениските

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 151
Регистриран на: 8.05.2006
Местоположение: София

... и пак за тениските

Мнение от ivo gazcom » 09 Авг 2006, 14:12

Трябва на края да се реши ще правим тениски за по едо изпиране от 2.5лева или ще направим нещо луксозно което да бъде повод за гордост на притежателя си както оригиналните тениски купени от камор.С две думи готови ли сте да плащате за нещо истинско трябва веднъж за винаги да се разберем и да действаме :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 941
Регистриран на: 26.03.2005
Местоположение: единственото село в София - Красно село
Пол: Мъж
Кара: E39 530i Touring
Мечтае да кара: каквато и да е ALPINA
Детайли за колата: току що излязла от завода! :)

РЕ:

Мнение от turboto » 09 Авг 2006, 14:14

Аз съм ОК с този вариянт... Но за сега още нямам избеляла или повредена тениска от тези дет ги праи Ванката :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 335
Регистриран на: 22.09.2004
Местоположение: Бургас

Re: и пак за тениските

Мнение от Sharpshooter » 09 Авг 2006, 14:19

ivo gazcom написа:Трябва на края да се реши ще правим тениски за по едо изпиране от 2.5лева или ще направим нещо луксозно което да бъде повод за гордост на притежателя си както оригиналните тениски купени от камор.С две думи готови ли сте да плащате за нещо истинско трябва веднъж за винаги да се разберем и да действаме :!:


аре дай някви оферти ;)
Изображение
:bowdown: S50B32 :bowdown: :bowdown: Honda CBR 900RR FireBlade :bowdown:
House Music... Extazy is gonna make it allright tonight

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Мнение от Eмилио Димитров » 09 Авг 2006, 14:22

хората от Варна са се заели с тази работа, ще вдим какво ще предложат, па ще решим. Нека да ги изчакаме :winky:



___________
Емил Иванов


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 09 Авг 2006, 17:38

Иво, съгласен съм да пуснем едни по-луксозни тениски, но едно нещо ме притеснява :arrow: цената ще скочи доста над досегашната и като нищо може да мине и 25-30лв. бройката. А при такова положение много хора ще се откажат. 3а мен лично по-добрият вариант е тениските да бъдат с едно прилично качество и цената да е нормална, за да може повече хора да си ги позволят. Предполагам, че както и предните 2 пъти ще има хора които ще искат по няколко бройки и ако цената на един брой е 20лв. и нагоре познай колко народ ще се откаже.

Ако искате пуснете една бърза анкета по въпроса дали да са луксозни и съответно по-скъпи или да не са такива. 3а момента мога да изчакам 2-3 дена да решим и тогава да действаме по въпроса, но трябва да имам яснота по въпроса най-късно до края на седмицата...
Изображение
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 09 Авг 2006, 17:51

Като си се заел да ги правиш ,фирмата която ще ги щампова няма ли мостри на фланелки да ти показват различно качвство и изработка,или ти им носиш фалнелките а те само ги щамповат.Аз ти препоръчвам гръцки плат като този от тези който правихме с Ванката
Аз съм супер доволен от тях и като плат и като щампа мойта я сцепих от носене плата не е мръднал и щампата също :D
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 09 Авг 2006, 17:58

Scott написа:......


Има ги и двата варианта- или аз купувам тениски и от тях само печата, или всичко ще е от тях- проблеми няма и в 2-та случая... Ще се поинтересувам как стои въпроса с малко по-луксозните изпълнения- качество, модели и цени още утре, че малко късно видях темата- бях зает малко днес и късно влизам :(
Изображение
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 09 Авг 2006, 18:04

Един съвет от опит аз го кзвам ако цената на тениските е над 13-15 макс лв няма да имаш голям успех със заявките и количеството,незнам как е притеб но обикновенно при повече бройки има намаление на цената на тениска ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Мнение от Eмилио Димитров » 09 Авг 2006, 18:13

наистина 13-14 лв за една тениска е предостатъчна. има много български производители на тениски които правят добри дрехи и не им пада цвета като на турските си аналози. а и другото което е важно да са от памук, а не някой гаден полиетилен
наистина като видях последните тениски им са много малки апликациите и не си личи въобще какви са. трябва малко обем :)




___________
Емил Иванов


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 09 Авг 2006, 19:03

Scott, отстъпки ще има разбира се при повече бройки- сега говоря за 50бр. и имам цена, при повече тя само може да пада надолу :D И наистина и аз съм на мнение, че цената трябва да е максимум 15лв. за да има успех цялата работа- при по-висока цифра едва ли ще успея да събера поръчки за 50бр. :( В момента цената ми зависи основно от това колко ще струват тениските- цената на печата е ясна на 95%...
Don_Emilio, наистина на черните логото на клуба отпред е малко и трудно се разбира какво пише на него и този път ще е по-голямо- на черните е 5х4см., разбрал съм се да бъде 7х5,6см. за да се запази пропорцията. И разбира се, че няма да са от гаден полиетилен :mhihi:
Изображение
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 10 Авг 2006, 9:05

Каде ги правите тия тениски, бре?! Аз последния път като правих (голям надпис отпред + 2х по-голям отзад) с НАЙ-СКЪПАТА тениска ми излезе към 400 лв. за 50 бр.

Трябва да ви кажа, че се перат по 100 пъти и не мърдат. Ако някой се интересува каде, да ми пише, ще се радвам да помогна.

25-30 лв. е нереална цена за такова нещо, то и 15 е много даже.

А на въпроса, мисля че всеки би предпочел качеството и разумната цена пред тениска за еднократна употреба. Аз лично съм на това мнение.

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 10 Авг 2006, 9:10

absix написа:Каде ги правите тия тениски, бре?! Аз последния път като правих (голям надпис отпред + 2х по-голям отзад) с НАЙ-СКЪПАТА тениска ми излезе към 400 лв. за 50 бр.

Трябва да ви кажа, че се перат по 100 пъти и не мърдат. Ако някой се интересува каде, да ми пише, ще се радвам да помогна.

25-30 лв. е нереална цена за такова нещо, то и 15 е много даже.

А на въпроса, мисля че всеки би предпочел качеството и разумната цена пред тениска за еднократна употреба. Аз лично съм на това мнение.


Ми много е, разбира се, ама нали плата трябва да е гръцки... по лични причини имам поглед върху този бизнес, и мога категорично да ви уверя че българският текстил е най-добрият на балканите, нещо което е било известно преди 89та. Фланелки за 10 лв ще са с печалба и за мене и за клуба, аз за това предложих аз да поема тая грижа...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София

Мнение от Lila_Angel » 10 Авг 2006, 9:12

absix написа:Каде ги правите тия тениски, бре?! Аз последния път като правих (голям надпис отпред + 2х по-голям отзад) с НАЙ-СКЪПАТА тениска ми излезе към 400 лв. за 50 бр.

Трябва да ви кажа, че се перат по 100 пъти и не мърдат. Ако някой се интересува каде, да ми пише, ще се радвам да помогна.

25-30 лв. е нереална цена за такова нещо, то и 15 е много даже.

А на въпроса, мисля че всеки би предпочел качеството и разумната цена пред тениска за еднократна употреба. Аз лично съм на това мнение.

На мен пък ми е изключително странно как хората тук карат някакви извънземни коли, обаче 20 лв им се виждат много....с вода ли карате... :roll:
п.п. аз чакам да пуснете BMW прашки и се включвам :mhihi:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 10 Авг 2006, 9:22

Само да поясня за тениските от горния пост. Става въпрос за 155гр. истински памук, а не 55гр. като тия на морето RAKIA - Connecting People, които стават точно за 2 пранета.

Изображение
Изображение

За илюстрация...

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 10 Авг 2006, 9:25

Lila_Angel написа:
absix написа:Каде ги правите тия тениски, бре?! Аз последния път като правих (голям надпис отпред + 2х по-голям отзад) с НАЙ-СКЪПАТА тениска ми излезе към 400 лв. за 50 бр.

Трябва да ви кажа, че се перат по 100 пъти и не мърдат. Ако някой се интересува каде, да ми пише, ще се радвам да помогна.

25-30 лв. е нереална цена за такова нещо, то и 15 е много даже.

А на въпроса, мисля че всеки би предпочел качеството и разумната цена пред тениска за еднократна употреба. Аз лично съм на това мнение.

На мен пък ми е изключително странно как хората тук карат някакви извънземни коли, обаче 20 лв им се виждат много....с вода ли карате... :roll:
п.п. аз чакам да пуснете BMW прашки и се включвам :mhihi:


Имам тениски и по 80 лв. в гардероба, ако това е въпроса. 20 ми се виждат много по конкретния казус. Мисля, че съм в правото си да споделя мнение, в крайна сметка за това е този форум. А, ти каквото и да караш и на каквото и да го караш си в правото да дадеш и 200лв. за тениска, твоя си работа - само, моля те, въздържай се от такива коментари по мой адрес.

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook