Какъв цвят искате да са тениските?

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.

Какъв цвят искате да са тениските???

Бяла
21
35%
Светло синя
39
65%
 
Общо гласове : 60

Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Какъв цвят искате да са тениските?

Мнение от ms » 08 Авг 2006, 14:00

Положението е следното- трябва в рамките на 24 часа да решим какъв цвят да бъдат тениските. Преди малко говорих с хората и единствените 2 неща които не са ясни за момента са: цвета и бройката. Вземете малко по-сериозно отношение и дайте да решим бързо. Аз лично смятам, че и 2-та варианта са добри, но мнозинството ще реши разбира се.

От сега казвам, че утре (09.08.06г.) около 15.00 проверявам резултата от анкетата и почвам набирането на заявки за тениски. Смятам на всички е ясно, че за да се пусне поръчка е нужно да има заявка за поне 50 (петдесет) броя...
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Мнение от Eмилио Димитров » 08 Авг 2006, 14:26

ами дай да видим какво по точно светло синьо, или пък направо някъкво моделче на тениските :roll:




___________
Емил Иванов


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 08 Авг 2006, 14:36

Don_Emilio написа:ами дай да видим какво по точно светло синьо, или пък направо някъкво моделче на тениските :roll:
___________
Емил Иванов


Модела на тениските е ясен- същият като черните, може би само отпред логото на клуба ще бъде малко по-голямо за да може да се чете по-добре... А за цвета- и аз в момента не съм много наясно. Чакам по-късно днес да ми донесат мостра и ще имам точна представа. Като стане ще се погрижа да ви го покажа...
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 30.04.2006
Местоположение: Варна

Мнение от BraZeN » 08 Авг 2006, 15:55

Аз щом трябва да избирам казвам синя ( така и гласувах ) ама ми са иска да имам и синя и бяла по няколко броя . Затова пак ше напомня въпроса си от предната тема , дали не може да се изработва една и съща щампа на два различни фона , пък като свърши темата за набиране им казваш само толкова сини и толкова бели ! Няма ли за тях да е едно и също дали ще са един или два фона на еднакви тениски с еднаква кройка и т.н. , при положение че доколкото помня от предното набиране на тениски секи казваше къв размер му трябва , та си мисля че и с фона на тениските не би трябвало да е проблем . Това е само въпрос и ми е интересно да разбера отговора . ;) :?:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 08 Авг 2006, 17:26

Иво, мерси много за напомнянето :bchug: 3наех си аз, че забравих нещо :uups: Понеже в момента не мога да се свържа и да питам утре това ще ми е първата работа и отговор ще имам още преди обяд надявам се. Предполагам, че няма им е проблем, но това ще се уточни утре...
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 30.04.2006
Местоположение: Варна

Мнение от BraZeN » 08 Авг 2006, 19:58

10х , кажи името на фирмата и ако имаш нужда от помощ при някоя част от организирането на сичко , моляте казвай , ще помогна с огромно удоволствие :!: :!: :!: Имаш ми телефоните .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 696
Регистриран на: 26.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E87 120d
Мечтае да кара: x6

Мнение от Veson » 08 Авг 2006, 22:05

Щом идват от Варна - синя ;)
stay tuned
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 09 Авг 2006, 17:42

Момчета не е проблем да поръчаме едновременно и бели, и св.сини, но в момента Иво дава и друга идея и дайте да решим първо по неговото предложение :arrow: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=37039
Аз ще проверя и този вариант и ще се опитам да ви дам цени и за него...
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 10 Авг 2006, 13:35

Има един проблем със сините тениски :evil: Това което могат да ми намерят е в двете крайности- или мноооого светло синьо, което не е подходящо, или индигово синьо, което пък си е много тъмно както и да го погледне човек... Аз утре ще се разърся сериозно из града и се надявам да намеря нещо подходящо като цвят и материя, но като си знам късмета или цвета ще е кофти, или материята ще е гадна... та така- в крайна сметка може да остане вариант само за бели :(
Варненци ако имат идеи къде да се търси да казват- приемам идеи всякакви.
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 5.02.2006
Местоположение: Шопландия

Мнение от Putzmeister » 10 Авг 2006, 14:33

Евала за ентусиазма и отгорворността.
Подкрепям колегата:
Щом идват от Варна - синя
Дай 102% от себе си! Винаги...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 10 Авг 2006, 19:21

ms написа:Момчета не е проблем да поръчаме едновременно и бели, и св.сини, но в момента Иво дава и друга идея и дайте да решим първо по неговото предложение :arrow: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=37039
Аз ще проверя и този вариант и ще се опитам да ви дам цени и за него...

Ако това горното е в сила, пускай записване за бели, много св. сини и много тъмно сини, пък който каквато иска. Аз например искам и от трите вида, но ако е само бяла :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Мнение от san4o » 11 Авг 2006, 3:08

Мен лично най ми харесват белите. Аз залагам на този варянт.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 11 Авг 2006, 13:53

Van написа:.....


Наистина не е проблем да са светло сини, бели и тъмно сини- проблем с печата няма да има, вариантите са обмислени... Проблемът ми е, че светло синьото е мнооого светло- направо е бледо синьо, а тъмно синьото е индиго- малко по-тъмно е от това което имах като идея. Но ако кажете, че искате много светли и много тъмни тениски- грижи нямате.
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 11 Авг 2006, 17:52

Toчно това имам предвид- бялото е ясно, а другите 2 цвята всеки ги поръчва на свой риск. Няма как да се покажат. Или има?


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 12 Авг 2006, 12:17

Van написа:Toчно това имам предвид- бялото е ясно, а другите 2 цвята всеки ги поръчва на свой риск. Няма как да се покажат. Или има?


3а показването не е проблем, но днес няма да стане- в понеделник най-вероятно. Просто не се сетих да снимам- цветовете не ми хареса лично на мен (светлото беше много бледо, тъмното биваше...) и правих опити да намеря нещо подходящо като цвят.
Изображение
Изображение

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook