Дискусия: Тениски БМВ Клуб България - ПАК.....

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 31 Юли 2006, 23:24

Аз и Ванката вече обяснихме стачкували хората какво може да направин ние (аз) а кажи ми аз само събирам парите права услуга на Ванката несъм в течение за тенискте много много
Та моляте спри да наливаш масло в огъня,да не мислиш че ни е кеф да се мотаме така а ,ми не,не ние :evil:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 01 Авг 2006, 19:14

Виждам,че тука ще се изтрепете вече!Не съм в България, и ще се върна към 15.08 !Тениските са готови, и като се прибера започваме раздаването!Гарантирам, че най късно до 31.08.2006 година всички платили ще си ги получат! Весело лято и не се карайте !

П.С: Брагодаря на Скоти и Ледения за подкрепата!Благодаря ви момчета !

А колкото до M2PR, мила девойко Ледения /ICE/ дето ти е затрил мнението не е просто "някакво модераторче" както се изразяваш ти а доста повече от модераторче в този форум!Най-учтиво те моля да се въздържаш от подобни квалификации, най-вече заради едно - НЕ НИ ПОЗНАВАШ !На мен също ми е много лесно да сипя обиди и да се държа безобразно тъй като ти си една много малко и незначителна частица от форума, но няма да се държа зле защото си дама!Не мисли,че ти си единствената която чакаш тениска, има хора които са дали по 200 лв. и не са продумали дума !
::: vankata™ :::

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 01 Авг 2006, 22:34

okay :yes:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 02 Авг 2006, 23:33

vankata™ написа:А колкото до M2PR...!На мен също ми е много лесно да сипя обиди и да се държа безобразно тъй като ти си една много малко и незначителна частица от форума, но няма да се държа зле защото си дама!


M2PR добре ти го казаха...дано поне сега спреш да се мислиш за нещо повече от другите.....и щом си толкова недоволна от работата на момчетата,да се беше заела ти!!!! :evil: Много е лесно да седнеш и да обиждаш.......вместо това да им беше помогнала :!: :evil:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 03 Авг 2006, 13:10

Много се извинявам, че пуснах темата и досега нищо конкретно не казах, но просто съм затънал в работа до шия и нямам време да се занимая с тениските. Искам да ви помоля за малко търпение- на 10.08 излизам отпуска и започвам да работя сериозно по въпроса- ще се постарая да ви обявя цените и сроковете за изработка максимално бързо и дано тогава да бъдем сериозни и да успеем всичко да свършим за максимално кратко време. И да направя едно важно уточнение:
Ако някой си мисли, че най-трудната част от целият процес :arrow: събирането на парите от всички желаещи ще протече по досегашния начин е сгрешил. Когато аз съм готов с офертата на производителя я обявявам и при интерес от ваша страна ще се процедира по следният начин: СРОК ЗА ЗАЯВЯВАНЕ НА ТЕНИСКА :arrow: :!: НЕПОДЛЕЖАЩ НА УДЪЛЖАВАНЕ :!: и СРОК ЗА ПЛАЩАНЕ :arrow: :!: СЪЩО НЕПОДЛЕЖАЩ НА УДЪЛЖАВАНЕ :!: Ако парите не се съберат- връщам и това е.



Ако може някой от модераторите да поразчисти мненията между това на BraZeN и моето. Нищо лично към Scott, vankata™ и M2PR, но определено не мисля че им е тук мястото.
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 03 Авг 2006, 23:47

ku4kata BMW написа:
vankata™ написа:А колкото до M2PR...!На мен също ми е много лесно да сипя обиди и да се държа безобразно тъй като ти си една много малко и незначителна частица от форума, но няма да се държа зле защото си дама!


M2PR добре ти го казаха...дано поне сега спреш да се мислиш за нещо повече от другите.....и щом си толкова недоволна от работата на момчетата,да се беше заела ти!!!! :evil: Много е лесно да седнеш и да обиждаш.......вместо това да им беше помогнала :!: :evil:


оооо пиле тва с правенето и помагането им сме го обсъждали вече, прочети по-старите постове ;)
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 04 Авг 2006, 7:52

vankata™ написа:- НЕ НИ ПОЗНАВАШ !

Малииий :mhihi:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 533
Регистриран на: 16.07.2006

аз искам черна и бяла

Мнение от 535 » 13 Авг 2006, 9:43

аз искам черна и бяла по 2 размер xxxl

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook