Дискусия: Плажни Кърпи БМВ Клуб България

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 21 Мар 2008, 12:13

Фирмата за която съм писал не е Панагюрище. Друг завод, доста по голям от Панагюрище. Кое точно не е ясно от описанието което са ми дали? Директно се свързах с човека и той се зае лично да ни води преговорите ако решим да поръчаме от тях. Акцентите са на двуцветния дизайн.И броийката на кърпите.За бройката неформално ми каза, че зависи от цветовете кито е кърпата. Тоест ако ги имат в наличност точно тези ... може да си поръчаме и по-малка бройка.Уточнете с Панагюрище дали цените са с ДДС за да може да ги сравним. И дали има условието 2 цвята по сока на тъкането.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 21 Мар 2008, 12:31

BMWALPINA написа:Тея дни ще разберем цени. Дайте да решим кой модел ще бъде и после да видим каква брйка ще са, кадето ги изработват са казали че предпочитата да приемат над 200 бройки, предполагам че и за по малко не е проблем, но ще бъде по скъпо.

За сега има тези предложения:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Така като гледам май нищо няма да направим :roll: . Аз предлагам да се пусне една анкета за тези модели които колегата е дал, да видим кой от тях ще бъде предпочетен, и след като се реши въпроса с избора да се пристъпи към следващия етап набиране на необходимия брой поръчки. Иначе само си чешим езиците май май :confused:
:idea: Обръщам се към модераторите да пуснат анкета относно избора на модел за плажна кърпа.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 21 Мар 2008, 13:27

според мен първите две не трябва да присъстват, все пак са кърпи на клуба, нека отдалеч се различават по тия ефтините, които са с емблемата на БМВ ;)
Tux0 Ca !
Изображение

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 21 Мар 2008, 17:21

Нека да се пусне една тема в извън темата да се види колко бройки ще се саберат, и после да се прави анкета кой модел да е :?:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: F10

Мнение от Govando » 22 Мар 2008, 1:21

Според мен, точно първите две са най подходящи. Както казах и първия път, ясно се чете кой е клуба, но акцента все пак трябва да е върху "перката"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 20.11.2007
Местоположение: маиничка

Мнение от bavarcheto.n » 22 Мар 2008, 10:11

от всичко четено тука разбирам че сме много неедини :( за сажаление :banghead: , нека да вземиме пример от клуба на HONDA не мисля че нашият клуб е по малак, но май-маи излиза че е по несериозен :comp: нека да сабереме бройката и се пускат карпите па щом някои иска с емблемата на BMW а други с емблемата на клуба нека се сложат и двете емблеми :roll: но да се жзима решение някакво защото лятото вече е при нас к**ва месец си отива :lol:
Мечтата на патриота Е38-та пред блока

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 22 Мар 2008, 19:15

Тоз моя човек е кум на шефа в завода ;) и каза че можело да се направи някакво малко изключение за бройката в смисъл да се намали малко което пак си е от наша полза но няма смисъл да се чудиме толкова да се решава нещо най-накрая и да почваме с мислите каго ще са готови :twisted:

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Illusion » 22 Мар 2008, 21:40

Е добре де защо не се пусне една анкета за това кой какъв модел предпочита? И след това една тема с това кой колко кърпи от дадения модел иска...
От там вече всичко е до организация и направа на кърпите :roll:
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 22 Мар 2008, 22:00

Illusion аз това вече няколко пъти го предлагам първо да се избере модела и тогава да се пристъпи към поръчката за изработването им, но за сега е глас в пустиня. Не знам модераторите защо не се вземат в ръце и пуснат една анкета :roll: . Надявам се да доведем това начинание до успешен край 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

луд с палатка
Аватар
Мнения: 1159
Регистриран на: 17.03.2007
Местоположение: Sofia
Кара: Хората да залягат
Детайли за колата: кихащо кабрио

Мнение от ТУРБО » 24 Мар 2008, 18:04

Определено трябва да е с емблемата на клуба,все пак и там присъства емблемата на БМВ.
Изображение

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 25 Мар 2008, 14:15

Третия цвят на емблемата ( да кажем синия тъй като е най-малко) ще се изтъче бяло и после отгоре ще се бродира самата кутийка за да стане синя. Дори ако е по-малка цялата емблемка може да се избродира и така става доста по оригинална кърпата. А синьото поле около картата може да се смени мисля. Например то да стане бяло, а самата карта черна. И така постигате 2 цвята за тъкането и само където е малката емблемка сините поленца са бродирани и там буквите ако са сини също. Толкова малка бродерия няма да оскъпи много. Друго ми хрумва в момента. Ако се избере наистина черно бяла кърпа и синьото да е бродерия, съм почти сигурен, че бройката ще може да се намали, тъй като това са основни цветове и те поддържат постоянно количества от тях. Трябва да изберете първо броя на цветовете и чак след това да се избира модел. Безмислено е да гласуваме и накрая отначало всичко.
Според мен варианта е: черно-бяла кърпа, синия цвят на емблемата и буквичките на емблемата са бродирани, фона на картата е бял, самата карта черна. Това всичко погледнато отзад е негативни цветове, така че е се тая за гласуването дали бяла или черна.

П.С.Айде вече сериозно да се заемем а не само да стоим.МОЛЯ ВИ ИЗЛАГАМЕ СЕ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 20.11.2007
Местоположение: маиничка

Мнение от bavarcheto.n » 26 Мар 2008, 21:07

кой се заема с анкетата :roll: :roll:
Мечтата на патриота Е38-та пред блока

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Illusion » 27 Мар 2008, 0:09

bavarcheto.n написа:кой се заема с анкетата :roll: :roll:
Всеки може да я пусне, дори и аз, но никой не каза какво последно ще правим :confused:
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Мнение от Garribaldi » 27 Мар 2008, 0:21

еми аре да решим кои 2 от 5-те посочени ии да поръчаме по там незнам колко бройки ии после от някой човек ии по еконт експрес иили там която и да е куриерска фирма ??
Щото няма смисъл от толко много различни картинки :mhihi: 2 са достатачни ;)
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Мнение от Garribaldi » 27 Мар 2008, 0:25

SpUd3r написа:според мен първите две не трябва да присъстват, все пак са кърпи на клуба, нека отдалеч се различават по тия ефтините, които са с емблемата на БМВ ;)


емиии май нещо такова се получава ... ще изглеждат като тъпите кърпи от пазара :roll:

а за новата тема как мислите да стане ?!!? всеки да напише каква и колко от нея иска ?!?! мноо сложно стажа ии някой тряа да брои на кой колко от кои ...

по добре да изберем 3ма човека ии те да приемат поръчките всеки ще си поръча от някой от 3мата накрая тея 3ма правят тема ии казват колко са и какви кърпи искат поръчват се иии нещо такоа


мали мноо се запалих по тея кърпи :mhihi: :mhihi: :mhihi:
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook