Дискусия - Пакет на BMW club Bulgaria

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 339
Регистриран на: 2.03.2006
Местоположение: София City !!!

Мнение от Frenz0 » 24 Май 2006, 17:04

Tano написа:В галерията ми има няколко вида химикалки и запалка, утре ще ги дооформа, ще сложа логото на тях и ще кача пак снимки.


Бате не че нещо ма тея еднодневки не са за тая работа ще зема да снимам мойте да ги видите
Yeah money and cars, Life of a gangsta in world of stars

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 31.01.2004
Местоположение: София, 4-ти км
Пол: Мъж

Мнение от Tano » 25 Май 2006, 10:42

Бате а като ви кажа 20 - 30 лева цена за пакетчето с лачените химикалки и кво правим? Щото нали се сещаш че не всеки ще ги даде за химикалка и запалка (аз лично също не бих дал 20 лева, ако ще вътре Паркер и Зипо да има). А ако ги прави клуба и после ги продава, нали се сещаш как в касата има да кажем 1500 лева чакащи за тази глупост. Съобразявай се малко.
Ние трябва да осигурим едно по добро бъдеще за България и нашите Български деца и Национал-Социализма е пътя за това

Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 25 Май 2006, 19:43

Tano написа:Бате а като ви кажа 20 - 30 лева цена за пакетчето с лачените химикалки и кво правим? Щото нали се сещаш че не всеки ще ги даде за химикалка и запалка (аз лично също не бих дал 20 лева, ако ще вътре Паркер и Зипо да има). А ако ги прави клуба и после ги продава, нали се сещаш как в касата има да кажем 1500 лева чакащи за тази глупост. Съобразявай се малко.


Съгласен съм с това, така че нека се печели от количеството, а не от цената!
Изображение

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook