Набиране: Покупка на радар-детектори

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Набиране: Покупка на радар-детектори

Мнение от 99ufo99 » 24 Юни 2009, 18:05

Здравейте колеги, след дълго проучване съм се спрял на следния модел, и мисля че има всичко необходимо и си заслужава цената ( наполовина от офертите в БГ )

Cobra 9955

накратко най важното:
- екстремно голям обхват
-засича камери
-радар
-POP (тва е пистолет който не излъчва постоянен сигнал )
- стелт функция ( засича наличието на радар-детектор-детекторите )
и много други.

Ето и малко инфо и демо на самия радар-детектор:

http://www.sonicelectronix.com/item_176 ... +9955.html

http://www.youtube.com/watch?v=zmVOqS7E ... re=related

Имам приятел който в момента е в USA и ще ми ги прати,крайната цена ще е около 240-250 лв/бр. зависи колко хора ще се съберем.

Ако има желаещи, пишете на лично да се уточним.
Изображение
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 25 Юни 2009, 9:22

Цената е много прилична, пък и антирадара си стана нужен с тия камери напоследък, но как може да стане закупуването, защото ако е само със заявки 80% от мераклиите после ще се откажат. Ако се дават пари напред пак кофти .. :confused:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 25 Юни 2009, 11:00

Ами колега, целта е да е изгодно за всички, а отностно поръчките, има варияти да се разберем, несъм човек който ще ''закърпи'' колеги от форума а и по-принцип.

от Габровската група ме познават повечето хора, имам магазин в центъра, т.е несъм някой келеш, дето гледа да скатае некой леф с нереални оферти и после да изчезне.

Deso-Car-care , DENIS!, и други колеги ме познават отлично !

Който иска да ми пише на лични, неща да го обръщаме на пазар, а и това не е комерсиална обява, подбрал съм правилния раздел ;)
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 25 Юни 2009, 11:33

Аз не искам да кажа, че правиш някаква далавера. По принцип в тези теми се обявява срок и таргет за набиране и се публикуват, при постигане на таргета се затваря поръчката и се купува. Ако няма значение колко човека ще искат да си купят аз съм навит да поръчваме, че не ми се остава лятото без книжка :(
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 25 Юни 2009, 11:54

ами таргет няма :) .. но поне едно 10 бр. е разумно, но в крайна сметка и 3-4-5 колкото и да са ще се поръчва. човека ми е там до октомври, така че не е проблем и времето.

на кратко: заявки до 15.07.2009г. , който поръча-поръча !
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 16 Юли 2009, 2:05

15.07.2009..? т.е срока мина за поръчки, така ли?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 12.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от hafte » 16 Юли 2009, 7:19

Имайте в предвид, че камери не лови тои радар детектор, ако специално за това го купувате.

Иначе аз имам Cobra 9945, който е по малкият дисплей, и работи прекрасно. Вече го пупих имаче офертата на колегата си заслужава, ако ви се чака до октомври.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 174
Регистриран на: 24.05.2008
Пол: Мъж
Кара: e60 & ML320CDI

Мнение от Transporter.e60 » 16 Юли 2009, 12:56

Това радарче много ми харесва... Колега може ли още да се поръчва ? ;)
burnout

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 21 Юли 2009, 20:38

Колеги, периодично ще имам по няколко бройки, понеже няма как да ми пращате парите предварително ( все-пак не ме познавате лично ), ще продавам само наличните такива които имам.

Очаквам първата пратка до края на месеца, имам няколко капарирани, предвидил съм +2 горница.

Който се интересува да ми пише на лично, ще пращам по ред на получаване на заявка !

Понеже немога да затворя пари за много бройки предварително, цената ще е и малко по-висока, но далче по-добра от най-ниската в БГ.

Отностно " ловенето на камери " .. от това което съм гледал за този модел в www.youtube.com , предупреждава и за камери и то доста от далеч ! дали само в УСА или ще лови и нашите... ще стане ясно.
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 21 Юли 2009, 20:41

hafte написа:Имайте в предвид, че камери не лови тои радар детектор, ако специално за това го купувате.

Иначе аз имам Cobra 9945, който е по малкият дисплей, и работи прекрасно. Вече го пупих имаче офертата на колегата си заслужава, ако ви се чака до октомври.



Да поясня, човека ми е там до Октомври, ама това не значи че ще го чакам да се върне, че тогава да си вземем кобрите, просто ще ми ги изпраща лично той.
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Юли 2009, 22:11

hafte написа:Имайте в предвид, че камери не лови тои радар детектор, ако специално за това го купувате.

Иначе аз имам Cobra 9945, който е по малкият дисплей, и работи прекрасно. Вече го пупих имаче офертата на колегата си заслужава, ако ви се чака до октомври.


Ка да не лови :shock: Четох в разни ревюта, че няма яд с камерите.
Цената на колегата е чудесна, едва ли може да се намери по-тънко някъде. Мен не ми се чакаше и се сдобих вече с такъв на малко по-дебела цена, но мисля, че ще се избие само с отиването до морето :mrgreen:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 12.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от hafte » 22 Юли 2009, 14:48

99ufo99 помислих, че ще ги донесе когато се връща в БГ.

bum_bum за Ка лови без проблеми. Все пак е 15 бандов.
Въпроса е, че камери не засича.
За да ги "засича" е необходима AURA™ Camera & Driving Database (optional), която е екстра и то само за USA. Засичането или по точно известяването е на базата на POI, както при навигациите, т.е. следи координатите с GPS поставен на радар детектора и алармира при приближаването към камера.

Нашите камери не са в тази база данни, както и незнам дали може да се закачи някакъв друг GPS към радар детектора с нашите камери.

Както всичко в БГ, и това засичане с камера е "Българско" Някои от камерите са оборудвани с радар който евентуално може да бъде засечен с радар детектора. Проблема е, че повечето взимат ток от бензиностанциите и други подобни места, които излъчват Ka аларма.

Няма 100% надежност но все пак ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 22 Юли 2009, 16:06

Мдам, четох за Аурата и бях на косъм да взема такъв, но предполагам тия бази с камерите не се ъпдейтват за Бг.
Мен ми е важно да засича тия камери с радарите, които те гепят за скорост. Тези, дето са по светофарите са ясни, просто вече трябва да забравим минаването на червено :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 22 Юли 2009, 21:46

Колега hafte може и да си прав, аз затова и не съм 100% сигурен, но дори и да не влизаме в Аура-та, има достатъчно други екстри които си заслужават.

Просто от няколокото модела които съм пробвал, и от спецификацията на 9955 , за мен това е най-оптималния вариянт, особенно за чувствително по-малко пари.

Скоро ще имам такъв под ръка и съвсем конкретен опит ще споделя.

bum_bum вече има, ако го е тествал, може да каже как е .
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 22 Юли 2009, 22:49

Ако хваща и камерите съм вътре :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook