Връщам парите на сериозните момчета

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 567
Регистриран на: 18.12.2003
Пол: Мъж
Кара: Газ-ка

Мнение от бонго » 25 Окт 2008, 22:07

добре де, АЗ как да знам до къде е стигнало събирането :(. Какво ти пречеше да пратиш няколко лични? Все си мислех, че пускаш масова покупка и някаква по добра организация ще има. Ако си я пуснал е така за и Аз незнам за какво супер иначе нищо лично.
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 27 Окт 2008, 15:33

бонго написа:добре де, АЗ как да знам до къде е стигнало събирането :(. Какво ти пречеше да пратиш няколко лични? Все си мислех, че пускаш масова покупка и някаква по добра организация ще има. Ако си я пуснал е така за и Аз незнам за какво супер иначе нищо лично.


Какво те интересува събирането докъде е стигнало? Закакво да пускам лични, да приканвам хората да си купят ли? Има дискусия, има мераклии, пуска се тема за събиране и готово, който иска дава, който се е отказал недава, в случая, не са дали повече от 20 човека. Какво да се занимавам, 20 дни за 25 пожарогасителя ли? Имам да върна пари за 4 пожарогасителя на 3ма души, нека се обадят и да мина да си получат парите

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 567
Регистриран на: 18.12.2003
Пол: Мъж
Кара: Газ-ка

Мнение от бонго » 28 Окт 2008, 0:31

Както и си мислех .... нищо лично :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 28 Окт 2008, 13:46

Боли ме кво мислиш, при мен има пари за 4 броя пожарогасители, хората да ми се обадят или да се свържат с мен ан ЛС да се разберем да им върна парите

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook