Дискусия: Пожарогасители!

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Дискусия: Пожарогасители!

Мнение от err0r » 28 Сеп 2008, 19:30

Не знам колко от вас имат въпросния уред в колата си, но съм сигурен, че доста не разполагат с такъв, а трябва.
Наскоро гледах някъде в нета интериорни снимки на една е30-ка. На пасажерската седалка, под разпънката на Recarо-то седеше на стойка пожарогасител, който не пречеше изобщо на шофирането, както и на влизането и излизането от колата, а едновременно с това е на най-убдобното възможно място.
Някой знае ли от къде могат да се набавят пожарогасители от този вид. Аз лично бих си взел един. :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 19.09.2006
Местоположение: Бургас
Кара: BMW 520i E39 Touring M54

Мнение от m@rtin » 28 Сеп 2008, 21:18

Намерих в BMW EBA инструкция за монтаж на такъв кит но без номенклатурен номер.. иначе ако се намери на добра цена и аз ще си взема.За това говориш нали??

п.п. и аз нямам пожарогасител :mhihi:

Изображение

Изображение
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 28 Сеп 2008, 22:30

Баш за това говоря. От къде могат да се набавят такива?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 4.08.2008

Мнение от RAM-FR » 29 Сеп 2008, 0:12

Моя пожарогасител се търкаля около задните седалки, друг е въпроса колко е ефективен !

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 29 Сеп 2008, 1:07

Да... и? Нещо по темата? :roll:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 29 Сеп 2008, 7:55

i аз нямам и имам интерес към подобно нещо, след като СКИСА сподели разни работи за пламъци 8)
Изображение
Изображение

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 29 Сеп 2008, 22:43

Аз съм ЗА, бих взел и за двете коли. Без триъгълник и аптечка може, ама без пожарогасител... (да не се налага...)
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 29 Сеп 2008, 23:01

Vlados написа:Аз съм ЗА, бих взел и за двете коли. Без триъгълник и аптечка може, ама без пожарогасител... (да не се налага...)

Между другото точно тази тема ме накара да се замисля, дали аз имам. Разрових се и се оказа, че нямам...
Чичко, ти не може да не знаеш къде има такъв вид техника :) Не се прави :Р
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 30 Сеп 2008, 7:28

най-лесното и бързото е да обиколите на горубляне борсата....!!!там съм виждал камари пожарогасители/свалят ги от продаваните коли/ и със сигурност има и такива за под седалката...!!! не се лъжете ,че и аптечката е излишна...!! не е въпроса при катастрофа/не дай си боже/ ма като пътуваш некъде,порежеш се или нещо друго винаги ми е влязла в помощ...!! на Е39ката имаше на дясната седалка стойка за аптечката отпред ,а сега на Е61цата има оставени дупки ,но стойка няма и аз ше търся...!! освен това на бул българия като се слиза от бояна точно преди светофара на иван вазов/севтофара преди екото/ някъде на около 300м преди това има блок отдясно и отдолу в него има магазин за чаркове за коли. там също съм виждал такъв пожарогасител със стойка-продават разни нитро-системи и други джаджи ,ма си е скъпичко.
вие си земете един работещ поне,та дори и да не е вътре в купето-ше ви свърши работа...!!

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 30 Сеп 2008, 19:53

err0r написа:
Vlados написа:Аз съм ЗА, бих взел и за двете коли. Без триъгълник и аптечка може, ама без пожарогасител... (да не се налага...)

Между другото точно тази тема ме накара да се замисля, дали аз имам. Разрових се и се оказа, че нямам...
Чичко, ти не може да не знаеш къде има такъв вид техника :) Не се прави :Р

А мене пък точно тази тема ме накара да се замисля, къде гледах много хубави пожарогасители за кола - истински, но достатъчно компактни за кола... само да се сетя, ще пиша :banghead:
П.С. Ако трябва ще мина пак навсякъде, където съм ходил последната седмица и ще се сетя.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Мнение от kiko » 30 Сеп 2008, 20:42

на пиротска до д.петков пазара има магазин за пожарогасители и сякви подобни истории но не знам дали има за кола

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 30 Сеп 2008, 21:49

SKISA написа:...!!


бе то хубаво, ма не мога да ги понасям тия шарлатани там :puke:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 03 Окт 2008, 14:36

Попринцип, тези които са за под седалката са си от БМВ, иначе се продават пожалогасители навсякъде, говоря за модели като този http://www.fire.bg/fire/bg/-/10/prodview.php

Имам приятел, който има фирма за пожарооборудване и известяване, мога да говоря с него за някаква отстъпка, надявам ес, че за количество ще даде цена под магазинса, а инак, точно такъв пожарогасител като този спаси е23ката преди 2 години когато се запали бензиновата помпа и резервоара


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 03 Окт 2008, 14:44

Сега говорих с моя приятел. Пожарогасители 1кг, нисък клас с прах ВС са на цена 12,50лв, пожарогасители по-висок клас с прах АВС цена 15лв, човека дава гаранция 1 година, заредени, проверени. Идвата вида са с манометри, но той гарантира за по-високия клас. Ако искате да се пуска тема с набиране, тази цена която чи е дал е за минимално количество 20 броя, доставката до София ще е безплатна.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Мнение от kiko » 03 Окт 2008, 16:30

ок съм навит но пак остава проблема със закрепането :roll:

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook