Дискусия: Тениски БМВ Клуб България - ПАК.....

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 12 Юли 2006, 9:04

Избледняват като съхнат на простора!Затова като ги перете ги простирайте на обратната страна!Така ще запазите щампите и цвета по-дълго!
::: vankata™ :::

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 15.10.2005
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: Е 30

Мнение от t_andonov » 12 Юли 2006, 22:07

ми аз и на простора обичам да си я гледам и показвам :mhihi:

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 13 Юли 2006, 10:26

и на простора тениската БМВ си е класика не можеш да я сбъркаш и се вижда отдалече :P
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.07.2006
Местоположение: Vienna Austria

Мнение от fitness4o » 19 Юли 2006, 14:19

момчета и аз искам бре от каде мога да си поръчам или да чакам нова партида?!?!
Ne e vajno kolko konq ima pod kapaka, vajno e kakvo magare sedi zad volana!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.03.2005
Местоположение: SOFIA

...

Мнение от SSASS » 19 Юли 2006, 15:57

а нещо с къс ракав якичка и три копчета - абе класиката
..............................................................

Внимателно избърсвам със спирт място на стената, където да се утепам с глава у бетона!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 21 Юли 2006, 13:40

До ден дне6ен 4итава тениска на клуба не сам виждал и това е факт.Скоро няма да си пора4ам ............
предпо4итам да си ги правя сам както е и до днес.
Бих дал и 25 лв. zа тениска но тениската да е ТОП а не няква посредствена.
Тип поло ли 6те е на6ита или не е все тая но да е цялостно оформена и иzдаржана , а не някой си на4инае6т корел ентусиаст да ми принтира логота и да ги глади в несвяст.......................
Най-мразя да съм прав!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 30.04.2006
Местоположение: Варна

Мнение от BraZeN » 24 Юли 2006, 17:13

Така , тая тема чак сега я виждам щот заради тая втора партида тениски ми беше писнало да влизам въобще в " Масови покупки " :) . Мисля си обаче че не е късно да си кажа и аз мойто мнение по въпроса , щот съм навит и на още тениски . Даже щом " MS " казва че ще се заеме , аз мога да му помагам с квото мога .

Аз лично мисля че оформлението на тениските които все още чакаме си е идеално и не трябва да се променя , трябва само да се сложи сичко на бяла или синя тениска ( още повече , че това са наще цветове ) .

Та ако идеята ми се приеме да запазим същото оформление и само сменим цвета на тениските си мисля следното : Като пуснем тема за набиране , накрая се събират примерно 60 броя тениски - сичките с еднаква щампа - старата . Тука Милене ше трябва да се намесиш и да ме поправиш ако греша че не съм сигурен ама мисля че за фирмата която ще ни прави тениските е от значение сичките да са с една щампа и да са повече от 50 за да ни направят намалението , тоест не пречи да поръчаме примерно 40 сини и 20 бели тениски , при положение че сичките ше са с еднаква щампа . Така секи ще може да изяви персонално желанието си за цвят на тениската - секи ще казва в темата за набиране аз искам примерно : 3 сини и 2 бели тениски . 8)

Сега от тебе Милене очаквам да кажеш дали съм прав или не :!: ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 30 Юли 2006, 23:12

Понеже някакъв мод ми е затрил най-тактично поста, в темата "Тениски БМВ Клуб България -Платили" ....та ще пиша тук (за което се извинявам защото мястото на поста ми е не е тук но горенаписания така каза), и ако ще пак да трие...
От повече от 3 месеца чакаме тенсики, които при по-голямо желание могат да бъдат направени за макс месец, независимо от броя им...та в този ред на мисли понеже вече съвсем сериозно ми се изчака чакалото искам да попитам най-любезно господата дали ше ни огрее в крайна сметка...и не искам да чета пак оправдания от рода на "Имаме еди колко си поръчки, и то не само от София...трудно е, сложно е...не могат да ги направят тези, ше отидем при онези"
Поели сте ангажимент редно е да се отнесете ПО-СЕРИОЗНО и не искам да чета отговори писани от многострадалната Геновева, колко е измъчена,защото както споменах за 3 месеца все можеше да се направи нещо.................... :evil: :evil: :evil:

ICE написа:Диалозите в темата "Дискусия..." ако обичате!

Тук ще се придържаме само към важната информация, която ще е полезна за всички....

Няма да позволя да се пишат спамове или някой да хвърля всички негативи към момчетата, които са се заели с тази, наистина тежка задача.
Само тойто не е организирал масова покупка, той не знае какъв К*Р е това!!! :evil:


Респект към момчетата! :clap:


:1:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 31 Юли 2006, 0:19

Ще ти върна парите ,къде и кога ,за да спреш да ми ревеш,ако малко се беше заинтересувала щеше да разбереш за кво иде реч ама понеже искаш да ревеш аре у "лево" че ми писна от пубери :evil: :evil: :evil:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 31 Юли 2006, 0:45

Oооо мойто момче само не ми се прави на отворен сега, защото не 1 път сме говорили по темата и все ми се оправдаваш с нещо :evil:
ПП.И престани да си миеш ръцете с Ванката, щото вече ми писна м-удругото
Последна промяна M2PR на 31 Юли 2006, 1:39, променена общо 1 път
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 31 Юли 2006, 1:17

Абе пикло млъквай започваш да ме дразниш сериозно.С Ванката съм се извиявал така ли и къде съм го написъл,спри да дрънкаш глупости ,писна ми от тебе,пубертетче което се мисли за много велико
П.П аре лягай си и не се прави на умна
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 31 Юли 2006, 1:38

Ами по този начин не се излагам аз , а ти.Начина по който говориш не се връзва с годините ти някак си."Пикла" ше викаш на някой друг в пристъп на бяс.
Май те засегнах доста, но както хората са казали "истината боли".
Не смятам че е нормално да се бавите толкова време,както ти казах при желание нещата можеше да се свършат и по-бързо.
Не ти прави чест да обиждаш наляво и дясно, но това си е за теб.
И последно (но не последно място по важност) не само аз мисля така по въпроса.....не само аз очаквах сериозно отношение :evil:
Много любезно отношение към поръчалите си дето са недоволни, направо изпадам в умиление :twisted:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 380
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 98' е39 520i
Мечтае да кара: V8

Мнение от ДаниД » 31 Юли 2006, 11:18

Scott написа:Абе пикло млъквай започваш да ме дразниш сериозно.С Ванката съм се извиявал така ли и къде съм го написъл,спри да дрънкаш глупости ,писна ми от тебе,пубертетче което се мисли за много велико
П.П аре лягай си и не се прави на умна


Не с тоя тон брато !
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 31 Юли 2006, 23:14

ДаниД написа:
Scott написа:Абе пикло млъквай започваш да ме дразниш сериозно.С Ванката съм се извиявал така ли и къде съм го написъл,спри да дрънкаш глупости ,писна ми от тебе,пубертетче което се мисли за много велико
П.П аре лягай си и не се прави на умна


Не с тоя тон брато !
Защо :?: Моляте не се бъркай ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 31 Юли 2006, 23:20

Ми може би и той е от чакащите вече цифра време ... :twisted:
Та по въпроса - днес проверих, такъв вид тениски могат да се направят и за 2 седмици стига желание да има...Не мисля че има какво повече да коментирам ............ :evil:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook