16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3905
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Kroki » 12 Апр 2017, 16:56

Стикерите са готови. Свържете се със секретарката, ако имате индивидуални, за да ви ги изпрати или с регионалния, за да си ги вземете от него. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Sharo » 12 Апр 2017, 17:18

BeXTMaN написа:все по-безинтересно от година на година. но нали е важно да се вземат паричките на семкаджиите. лично мнение :)

Aз до сега по-пълна програма не съм виждал ама щом казваш ...
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от randity » 12 Апр 2017, 17:50

Kroki написа:Стикерите са готови. Свържете се със секретарката, ако имате индивидуални, за да ви ги изпрати или с регионалния, за да си ги вземете от него. :)

Не са ли готови само членските и индивидуалните, а обикновенните все още се чакат? :dunno:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от k.milanov » 12 Апр 2017, 18:10

И аз така разбрах от Facebook, но уж се очаквало до края на днешния ден или най-късно утре да са готови и стикерите за простолюдието :mhihi: Чакам само да кажат и газ към клуба да взимам 1-2 комплекта веднага :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Tsureto » 12 Апр 2017, 18:42

Тая година еб*х тия стикери. Догодина сменете печатницата, че хората им се изчака чакалото. Са 15 дни само трябва да си ги карам :mhihi: Или да направя като "определена" част от населението, където не ги свалят до другата партида :D Хаха, казвам го под формата на шега разбира се.
А, за по горния коментар, че всяка година става по тъпо, не съм съгласен. Първата година на панаира, беше много добре. Надявам се, че тази година ще е още по добре. Миналата година не бях, но отзивите бяха мноооого положителни. По миналата година присъствах, 2015, не знам тогава от жегата ли на това Калояново, но щях да пукна, а и беше слабичко наистина (Лично мнение).

Последно от мен, има много хейтъри и мрънкялници, не им обръщайте внимание! Само ФАКТА, че се събират 5k BMW-та на едно място, като най-голямата BMW сбирка на балканите.......,жени, мирис на гуми, бира, скара, ми е предостатъчен да съм там всяка година, да има + има и -, не може да е перфектно. 100лв билет ако е, може и да стане перфектно, ама мрънкащи келеши и тогава ще има........ Хайде здраве да е, всички на събора, да живее марката, бира да се лее и ку* за Honda :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 4.03.2013
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: E30 V8
Мечтае да кара: E30 V8

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от petar_gorski » 12 Апр 2017, 19:18

Вече е БМВ шоу а не събор

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Секретар на клуба » 12 Апр 2017, 19:18

nasko_m94 написа:кога ще са готови стикерите?


Членските и индивидуалните са в офиса
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от (bubsa) » 12 Апр 2017, 20:54

Sharo написа:
BeXTMaN написа:все по-безинтересно от година на година. но нали е важно да се вземат паричките на семкаджиите. лично мнение :)

Aз до сега по-пълна програма не съм виждал ама щом казваш ...

Е какво и е пълното на програмата?Убихте събора тотално.
Това си стана някаква позьорска седянка с която изгубихте много от дългогодишните фенове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от TNT » 12 Апр 2017, 22:03

Може ли да почнете с хейта 1 месец ПРЕДИ събора...
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3905
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Kroki » 12 Апр 2017, 22:53

Изображение
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ogata » 13 Апр 2017, 0:19

Начи все за нещо тряя се мрънка.
Слаба програма, скъпи билети, грозни мадами, цигани, ма що на калояново, ма що на панаира, ма що 3 будки за кетъринг, аз къде ше паркирам, ти що ще паркираш, нищо не са вижда, бахти некадърните дрифтъри, селски джанти, що пече, що сички дишат шумно.

Гледаме една и съща простотия (писарите във форума) абсюлютно всяка година. Все има незадоволени и недоклатени.

Не знам колко е трудно, ако не ви харесва дадено нещо да не го коментирате. Сигурен съм, че никой няма да го посети жандармерия на домашен адрес, да го върже с пранги и да го накара на сила да си плати входа за събора, който може да е мега як, ма може и да е мега тъп ... котката на шрьодингер конспирация макло тука има.

Ако ви е скъпо яденето - носете си сандвичи, ако ви е скъпо горивото - елате с рейса, ако ви е скъп билета - гледайте снимки. Варианти има за всичко, но неееееееееееееееееее, що да не напишеме максимално булшит , преди още да знаем кво ше се случи.

Бил съм на много събори. Имало е по-яки, имало е и по-тъпи. Въпроса, че винаги съм бил там, защото съм част от сектата.
И винаги съм си плащал билета и съм си купувал сувенири, защото това е МОЯТ начин да покажа на всиииииииииииииички тези хора, които седят зад това мероприятие, че уважавам техният труд, времето което са прекарали в обмисляне и организация.

Защото съм бил и на рено, vw и хонда събори. И тряя ви кажа че са като зле направен олд фешън, на фона на нашият семпъл но класически Джак он дъ рокс.

Който го кефи - ще се видим там.
Който не - може да ходи да си e*е ръцете за релакс на ума и тялото :yes:

Хората, които намират непонятни думи и словосъчетания в поста ми, вероятно нямат да правят разлика между Иран и Ирак, за това предлагам да не ме цитират, за да не се налага да използвам още по-сложни такива. :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Апр 2017, 3:35

Всяка година гледаме един и същ цирк!!! Дали преди или след събора все тая!
Програмата била безинтересна! Убивали сме събора! Губели сме дългогодишните фенове! А, това че 20 човека организират мероприятие за 6-7000 никой ама никой не го взема под внимание! Ако тези 20 души кажат край, ще ви кажа, че събор няма да има! Всеки гледа само и единствено от своята камбанария, както една година член на клуба се оплака, че не можел да вземе сладолед на приятелката си, което бил основния му проблем........

1. Събора никога вече няма да е същия, както преди! Преди той се организираше на друго място, където атмосферата е друга, а може би и хората са били други. Но това място вече не става за събор, защото вътре не можем да съберем дори автомобилите на членовете, а да не говорим за публика или партньори. Приемете този факт и спрете с това опяване " ех, какви събори имаше преди". И на мен ми се иска Калояново, защото там атмосферата е друга, но......

2. Всяка ама всяка година четем темата, в която след събора споделяте вашите мнения, впечатления и забележки. След това ги обсъждаме и се стараем да не допускаме пак. Стараем се да ги коригираме и да подобряваме организацията

3. Тази година програмата е по-разчупена, за да може да направим две почивки, в които хората да се разходят между колите, да хапнат, пийнат и отидат до тоалетната спокойно. Да посетят щандовете на партньорите и да разгледат, какво предлагат.

4. Понеже миналата година имаше проблем с тоалетнитеи техния брой, тази година заедно с управата на панаира сме се погрижили за това. Имаме уверението на панаира, че ще бъдат освежени, осветени и повече. Контейнерите, които миналата година бяха до кетъринга, но не можеха да се ползват ще бъдат ремонтирани и годни за употреба.

5. Миналата година имаше проблем с бавното влизане на автомобилите. Затова тази година ще има отделен вход, който ще бъде отреден само за членове на клуба, за да не се налага да чакате, като всички останали. Защото самото отваряне и организация на този вход ни струва, не малко човешки ресурс и финансови средства, но за нас е важно да се почувствате специални.

6.Освен входа към закрития паркинг ще направим още един паркинг за не членове, който ще бъде с отделен вход, за да няма огромни колони от автомобили, които да се видят до 13:00, а да могат хората да видят повече от събора.

7. Миналата година имаше недоволство, че цените на кетъринга били високи. И за това сме се погрижили! Имаме договорка с кетъринга, да ни представят ценовата си листа за одобрение. Но! Не очаквайте цени, като в бюфета на Народното Събрание!

8. Стараем се всяка година програмата да е различна! Който иска повече каране има и БМВ Къп, където може да се нагледате на воля!

9. Изяснете си защо идвате на събора!? Заради яденето? Заради пиенето? Хубавите коли? Хубавите жени? Програмата? Има хора, които идват само за да се видят с приятели от цяла България!

10. Не забравяйте, че ние сме просто хора! Ние също правим грешки, но се стараем да не повтаряме старите! Със сигурност и тази година ще има проблеми, на които ще се наложи да реагираме на момента. Със сигурност и тази година ще сгрешим, но ако мислите да дойдете само за да видите грешките ни, а после да ги посочите .......безсмислено е! Ние сами виждаме грешките си, което си пролича миналата година. Миналата година след събора почти нямаше хейт, нямаше сериозни забележки. Самата тема след миналогодишния събор беше много малка( като страници) в която преобладаваха позитивните коментари. Като се замисля затова и темата беше малка.

11. Ние не сме професионалисти, които всекидневно да се занимават с организирането на мероприятия от подобен вид и мащаб! Ние сме просто шепа фенове, които се стараят да ви зарадват! Ние сме просто хора!

12. Поне веднъж посетете събора, на която и да е друга марка автомобили. Така ще можете да сравните обстановка, организация, програма и.т.н

13. Стикерите тази година се забавиха, защото логата на спонсорите и партньорите трябваше да минат за одобрение от тях, което ни забави и се извиняваме!

14. Ако някой мисли, че може да направи нещата по-добре, аз лично ще му предостъпя мястото си в УС, за да се изяви.

От сега да знаете, че тази година пак ще сгрешим някъде, колкото и да се стараем!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Tsureto » 13 Апр 2017, 8:02

@LiTtLeRoCk :clap: :clap: :clap: :yes:

Интересното е, че всяка година има хейт мрънкялници, НО събора се увеличава от към хора, коли и т.н. По добра организация, повече неща и повече хора. Което означава, че вървим нагоре, а не надолу......
Дет се вика, всеки ден плюят и по Меси, Роналдо, ама всеки ги гледа и им се кефи, че са топ Ъф да топ, така че майната им на тез, който една добра дума няма да изкоментират от хилядите плюсове, а ако има един минус, ще побързат след събора да се логнат тук и да плюят......Важното е, че ставаме много всяка година и че, за мен, събора върви нагоре. :wave:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Апр 2017, 9:05

Трябва да има критика, но тя да е градивна, а не сладоледаджийски изпълнения! От критиките към мероприятията сме отсели градивните и сме ги взели под внимание.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Mollov » 13 Апр 2017, 10:32

ogata написа:
Който го кефи - ще се видим там.


На фона на много голям брой други твои постове, с тоя направо ми се издигна в очите... честно... ! :bowdown:

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook