16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Sharo » 13 Апр 2017, 14:22

(bubsa) написа:
Sharo написа:
BeXTMaN написа:все по-безинтересно от година на година. но нали е важно да се вземат паричките на семкаджиите. лично мнение :)

Aз до сега по-пълна програма не съм виждал ама щом казваш ...

Е какво и е пълното на програмата?Убихте събора тотално.
Това си стана някаква позьорска седянка с която изгубихте много от дългогодишните фенове.

Аз общо с организацията нямам та не знам аз какво съм загубил ама не те разбрах кое е това дето преди го е имало сега го няма. Какво има сега а преди го е нямало мисля се вижда.
Място
Паркинги
Шоу
Дилърство на място с последни модели коли.
Игри
Конкурсните коли не са метнати някъде в някоя ливада..
и т.н.

Интересно ми е какво ти липсва, а преди го е имало
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 7.08.2011
Пол: Мъж
Кара: 2004, 330d, 6sp
Мечтае да кара: e31 s70

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ElianPZ » 13 Апр 2017, 17:30

Аз лично нямам търпение! Особено след като прочетох коментара на колегата от екипа организатори, разбрах колко много значи този събор за тях и колко труд влиза в превръщането му в реалност всяка година. :yes:

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Секретар на клуба » 13 Апр 2017, 18:10

Cvetun написа:Тая година еб*х тия стикери. Догодина сменете печатницата, че хората им се изчака чакалото. Са 15 дни само трябва да си ги карам :mhihi: Или да направя като "определена" част от населението, където не ги свалят до другата партида :D Хаха, казвам го под формата на шега разбира се.
А, за по горния коментар, че всяка година става по тъпо, не съм съгласен. Първата година на панаира, беше много добре. Надявам се, че тази година ще е още по добре. Миналата година не бях, но отзивите бяха мноооого положителни. По миналата година присъствах, 2015, не знам тогава от жегата ли на това Калояново, но щях да пукна, а и беше слабичко наистина (Лично мнение).

Последно от мен, има много хейтъри и мрънкялници, не им обръщайте внимание! Само ФАКТА, че се събират 5k BMW-та на едно място, като най-голямата BMW сбирка на балканите.......,жени, мирис на гуми, бира, скара, ми е предостатъчен да съм там всяка година, да има + има и -, не може да е перфектно. 100лв билет ако е, може и да стане перфектно, ама мрънкащи келеши и тогава ще има........ Хайде здраве да е, всички на събора, да живее марката, бира да се лее и ку* за Honda :mhihi: :mhihi: :mhihi:



Не винаги проблемите идват от печатницата ;) Ако желаете заповядайте догодина месец - два преди Събора в офиса, с удоволствие ще видите откъде произтичат проблемите
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Секретар на клуба » 13 Апр 2017, 18:12

k.milanov написа:И аз така разбрах от Facebook, но уж се очаквало до края на днешния ден или най-късно утре да са готови и стикерите за простолюдието :mhihi: Чакам само да кажат и газ към клуба да взимам 1-2 комплекта веднага :bchug:



За жалост във вторник ще са в офиса.
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Апр 2017, 18:14

ElianPZ написа:Аз лично нямам търпение! Особено след като прочетох коментара на колегата от екипа организатори, разбрах колко много значи този събор за тях и колко труд влиза в превръщането му в реалност всяка година. :yes:

Това е само малка част от организацията на събора. Има още много, като срещи с партньори, спонсори, кетъринг. Договаряне на заграждения, охрана, почистване панаирна площ. Организиране на програмата, дрифт шоута, конкурси, и разни други. Изтървам и още много неща, които просто отчитаме като свършено и поемаме следващото. Както са казали хората на чужд гръб и 100 тояги са малко.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от c04 » 13 Апр 2017, 18:56

Евала на организаторите..Очевидно, е че се стараят и с всяка година надграждат...продължавайте така :bchug:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Bavarcho » 13 Апр 2017, 19:01

LiTtLeRoCk президент! :clap:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Апр 2017, 19:22

Има много хора, които искат да се занимават със събора и организирането му, но реално никой не отделя време. Аз лично също имам желание за всякакви такива неща, но си признавам, че сега засега не мога да жертвам времето си и винаги съм благодарен на тези, които го правят за да идем всички ние наготово да си направим кефа. Критики съм писал, но никога не са били такива с които да засегна някой, а просто съм писал по-скоро препоръки и никой от управата през годините не ми е реагирал кофти на това, напротив.
Та нека бъдем позитивни, събора според мен е максимално добър за ВРЕМЕТО си(ходя на събори от първите още и помня ситуацията дори преди Калояново и просто много вода изтече от тогава, онова не може да се върне, най-вече заради хилядите вече хора и коли)и ресурса с който разполага клуба.
Който иска да организира(това значи най-вече жертване на мнооооого време)нека заповяда, знам, че никой няма да го върне от това, което знам за тези неща. Но иначе ако ще критикува и то преди събора :shock: то нека бъде с нещо като препоръки от сорта на това не ми харесва(конкретно нещо)може да се замени с еди кое си(пак конкретно)и/или това ми харесва, онова беше малко, онова повече, наблегнете на еди кое си ако е възможно, нещо такова.

Иначе лично аз на събора ще ходя ако ще и 5 коли накрая да сме и да си лафим просто цял ден за нещата от живота. :yes: Ама като гледам скоро ще сме 5 коли наистина, но 5 хиляди.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от B U L L I » 13 Апр 2017, 21:32

Mollov написа:
ogata написа:
Който го кефи - ще се видим там.


На фона на много голям брой други твои постове, с тоя направо ми се издигна в очите... честно... ! :bowdown:


:yes: :shock: аз мога да се хвана на бас,че тва му го е написала жена му :mhihi:
и на мен ми се издигна в очите ама към края дето пише на кви други събори е бил зверски се сгромоляса у плочника
пък като се и присетя как цяла зима промотира ония 4х4=15 кенеф и сериозно си мисля,че жоро е освидетелстван на 16ти километър :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от k.milanov » 13 Апр 2017, 22:00

Секретар на клуба написа:
k.milanov написа:И аз така разбрах от Facebook, но уж се очаквало до края на днешния ден или най-късно утре да са готови и стикерите за простолюдието :mhihi: Чакам само да кажат и газ към клуба да взимам 1-2 комплекта веднага :bchug:



За жалост във вторник ще са в офиса.


Вторник преди обяд ще дойда, може би пак ще съм първи като миналата година, помагах на Бойка да ги вкарваме в офиса :mrgreen: Весели празници :bchug:

НЕ се издържа вече за събора, няма таква тръпка и лично аз нямам търпение вече ! :bchug: :dunno:

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Секретар на клуба » 13 Апр 2017, 22:04

k.milanov написа:
Секретар на клуба написа:
k.milanov написа:И аз така разбрах от Facebook, но уж се очаквало до края на днешния ден или най-късно утре да са готови и стикерите за простолюдието :mhihi: Чакам само да кажат и газ към клуба да взимам 1-2 комплекта веднага :bchug:



За жалост във вторник ще са в офиса.


Вторник преди обяд ще дойда, може би пак ще съм първи като миналата година, помагах на Бойка да ги вкарваме в офиса :mrgreen: Весели празници :bchug:

НЕ се издържа вече за събора, няма таква тръпка и лично аз нямам търпение вече ! :bchug: :dunno:


Не бързай ;) Като кажат готови са - тогава.
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 15 Апр 2017, 11:39

Top Gun Maverick написа:Има много хора, които искат да се занимават със събора и организирането му, но реално никой не отделя време. Аз лично също имам желание за всякакви такива неща, но си признавам, че сега засега не мога да жертвам времето си и винаги съм благодарен на тези, които го правят за да идем всички ние наготово да си направим кефа. Критики съм писал, но никога не са били такива с които да засегна някой, а просто съм писал по-скоро препоръки и никой от управата през годините не ми е реагирал кофти на това, напротив.
Та нека бъдем позитивни, събора според мен е максимално добър за ВРЕМЕТО си(ходя на събори от първите още и помня ситуацията дори преди Калояново и просто много вода изтече от тогава, онова не може да се върне, най-вече заради хилядите вече хора и коли)и ресурса с който разполага клуба.
Който иска да организира(това значи най-вече жертване на мнооооого време)нека заповяда, знам, че никой няма да го върне от това, което знам за тези неща. Но иначе ако ще критикува и то преди събора :shock: то нека бъде с нещо като препоръки от сорта на това не ми харесва(конкретно нещо)може да се замени с еди кое си(пак конкретно)и/или това ми харесва, онова беше малко, онова повече, наблегнете на еди кое си ако е възможно, нещо такова.

Иначе лично аз на събора ще ходя ако ще и 5 коли накрая да сме и да си лафим просто цял ден за нещата от живота. :yes: Ама като гледам скоро ще сме 5 коли наистина, но 5 хиляди.

По предната година пуснахме запитване сред членовете 1-во ниво. Кой има желание да помага на събора. За отрицателно време се появиха около 20-30 желаещи. След като им разясних, че от 6 сутринта до 6 вечера ще са на крак и, че ще им се скъса гъзъ от бачкане и нищо няма да видят от събора останаха точно 2 души!!! Всички са длъжни да проявяват уважение към хората, които ще са на входовете, на пътя, на паркингите, защото те са там ЗАРАДИ ВАС!!! Същите тези хора са членове 2-ро ниво, които плащат двойно по-голям членски внос, но не за да са привилегировани, а за да дойдат и работят безплатно цял ден, пак ЗАРАДИ ВАС!!! За да може, като дойдете да ви посрещнат, да ви упътят и да ви помогнат при подреждането на паркингите!!!
Ще ви разкажа един случай. Ако паметта не ме лъже, на 13-тия събор един абсолютен ол.....ен реши, че колегата на входа е куче, като реши вместо да му подаде парите за входа на ръка ги хвърли на земята! Същия този ........... беше на крачка от това да го прибират с носилка, като спаси го факта, че имаше адски много хора. Ето с такива хора се разправяме понякога.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 15 Апр 2017, 18:49

За по-миналата година и останалите 2-ма души знам. Даже го намирам за нормално, все пак не всеки има възможност и ЖЕЛАНИЕ да бъде на събора за да слугува на този и онзи. Точно затова обаче труда трябва да се уважава защото в противен случай като си бият шута и сегашните организиращи, след време просто ще се събираме на ливадите. Не, че е лошо де :mhihi: но няма да го има разнообразието.
Иначе за този случай с хвърлените пари сега чувам. Не го разбирам, може би не е знаел колко е входа, решил е, че е много и си го е изкарал на този на входа. То по едно време имаше и мнения как някои хора забогатяват покрай този събор. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 24.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E92 335i

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от mak1n7osh » 24 Апр 2017, 21:00

Здравейте колеги,

обикновените стикери още ли се чакат или са готови?

Поздрави.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Gqbriel » 24 Апр 2017, 22:16

mak1n7osh написа:Здравейте колеги,

обикновените стикери още ли се чакат или са готови?

Поздрави.

Готови са
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook