14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от TNT » 22 Юли 2015, 15:21

I.Voykov написа:Като бяхме на панаира имаше след това мрънкане защо е било там...
Като беше един ден имаше мрънкане защо е един ден...

Като валя миналата година защо било кално...

Като печеше тази година защо е пекло и било прашно....


Ем преди това нямаше кошчета за боклук, нямаше достатъчен кетъринг или беше скъп, трибуни пък въобще нямаше, входа що се вдигнал на 10лв (преди си беше 5) ... Сега с тези неща няма проблем. В край на сметка си има и положителни неща от мрънкане/критика :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 23.11.2010
Местоположение: Ел Марконе
Пол: Мъж
Кара: E46i

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от NIKMAN » 22 Юли 2015, 22:05

Момци това мероприятие се провежда един път в годината и не е задължително. Със семейството - съпругата и детето, което порасна със съборите си станахме в 5.00ч., пихме по кафенце на Лукойла, после по магистралата кеф, след това си платихме входа/който е по-малко от цигарите за 2 дни/, видяхме уникални автомобили и ентусиасти и като се уморихме си тръгнахма доволни. Еми положителните емоции са повече от отрицателните. Ценете труда на организаторите, не е толкова просто както изглежда отстрани. Всеки събор беше индивудален сам за себе си, замислете се няма 2 еднакви и няма и да има.
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от alex_th » 22 Юли 2015, 23:34

Хаос написа:
alex_th написа:Във връзка с горното мнение, искам да отбележа, че БМВ не е масова марка и не е нужно на събора да се търси масовка.
Относно популяризирането както беше написал някой, паднах от смях. Защо не се свържете с БМВ и да им обясните как популяризирате стари модели със събора. Така ще ви отсвирят, че ще го помните с години. Тях ги интересуват само продажните на актуални модели и нищо друго.
Пак ще го напиша - ако печалбата от събора не е толкова голяма, за какво са всичките тези напъни и тоя комерс? Истинските фенови и ентусиасти ще дойдат на събор, за да гледат коли и да се запознаят с други фенове и ентусиасти, а не заради чалгата, сеирите и циците.

Пълни глупости написа.
Нищо не разбираш от философията на марката.
Иди виж в канала им в ютюб че имат специални филмчета за хора с коли на по 700000 км, за хора с големи колекции стари коли итн. Всяка марка би се гордяла ако има традиции и хора, които да ги уважават, харесват и поддържат. Защото всеки един добър маркетолог знае какво означават историята и традицията за една марка и как влияят те на продажбите.

На събора е жизненоважно да се търси масовка, защото така се печели фен база и се обновява съществуващата. Хората, които правеха съборите това, което е запалило мнозинството от тук пишещите остаряват безвъзвратно и престават да имат време, енергия и пари за фенщина. Гледам ги моите приятели какцвнностите им тихичко се изместват към дома, децата, почивки и релакс, вместо наливане на пари в проект. А това са хора създали не една и две турбинирани и компресорни Е30-ки, от времето когато тея неща се гледаха като голям камък.
В този ред на мисли има нужда от свежи попълнения, със свеж ресурс - енергия, време и пари, за да градят нататък.
Следващия път като падаш от смях гледай да се смееш на правилните неща.

Като пиша глупости, искаш ли първо да се поинтересуваш дали БМВ Клуб са видели и един лев от БМВ България? Това лесно могат да ти го споделят, членове, нечленове и т.н. тарикати, за които най-важното било комерса. Точно те могат да те светнат по въпроса.
Айде да оставим страстите настрана и да гледаме фактите.
Аз не знам какво е счетоводството на БМВ Клуб, но знам какви кампании се финансират от БМВ в България и мога да кажа, че ако не са нови и актуални модели, една стотинка няма да се даде от БМВ Германия (респективно БМВ България, на които бюджета им за маркетинг се формира от Германия).
Така че, глупостите в случая, не ги пиша аз. ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от alex_th » 23 Юли 2015, 0:12

NIKMAN написа:Момци това мероприятие се провежда един път в годината и не е задължително. Със семейството - съпругата и детето, което порасна със съборите си станахме в 5.00ч., пихме по кафенце на Лукойла, после по магистралата кеф, след това си платихме входа/който е по-малко от цигарите за 2 дни/, видяхме уникални автомобили и ентусиасти и като се уморихме си тръгнахма доволни. Еми положителните емоции са повече от отрицателните. Ценете труда на организаторите, не е толкова просто както изглежда отстрани. Всеки събор беше индивудален сам за себе си, замислете се няма 2 еднакви и няма и да има.

Евала за мнението! :yes:
Проблемът, обаче, е другаде.
Заради комерсиалния характер на събора, организаторите се стремят да съберат възможно най-много хора на ограничено като територия място (хиляди посетители и ститици, ако не и хиляди коли), като се заплаща вход.
За да оправдаят таксата "вход" летвата им се вдига със всеки изминал събор и те явно не осъзнават в какъв омагьосан кръг влизат - първо няма оидходящо място в БГ за такива условия и предпоставки, а от друга страна, комерса е водещ при организирането на такова мероприятие и затова се ползва каквото има и при каквито уловия се отдава под наем.
Няколко пъти деликатно подпитах аджеба каква е чистата печалба от събора, но всички предпочетоха да коментират други мнения или аспекти, но подминаха този въпрос с лекота. Което ме навежда на мисълта, че печалбата не е никак малка, а и че това е едно от основанията да отпадне Панаира, защото той изяжда голяма част от тази печалба. Това обяснява отчасти и неудобните дати на Калояново.
Проблемът, според мен, се корени именно в комерса на събора. Това събитие задължително трябва да генерира печалба за Клуба, и точно затова се превръща в една грандиозна чалга, която изисква все по-грандиозна организация, за да задоволи все по-грандиозни чалгаджийски очаквания.
И порочния кръг от чалга-очаквания-чалга-организация-чалга-отзиви-чалга няма как да бъде прекъснат.
Изписаха се тонове мнения, къде адекватни, къде очерователно романтични и аматьорски, но истината е, че съборът трябва да се оттърси от комерса, за да е истински и за да е насочен към феновете и ентусиастите, а не към всеки бесен селянин с БМВ втора ръка за под 3000 лв., който е отишъл да гледа сеир. И даже конкретния "селянин" не е виновен, защото събора се рекламора точно по такъв начин - като един голям сеир.
Спирам да пиша по темата, защото виждам, че няма почва за сериозна дискусия.
Пожелавам успех на организаторите за в бъдеще. :yes:
Аз се опитах да бъда градивен и ползовтворен, ако съм помогнал с нещо, ще се радвам.


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Хаос » 23 Юли 2015, 1:58

Аман от сметкаджийчета, за които левчетата са най-важни и съдят за хората по стойността на колите им.
Повърхностните люде не трябва да са аршин и не трябва да са фактор при вземането на решения! Вижда се след като организаторите се огънаха за материалните награди в конкурса за красота каква помия се изсипа там.
Подобно е положението и в др аспекти - търси се сметка колко печели клуба от събора, тоест какви са приходите от 10-тте левчета вход срещу разходите за шоу програма. Същите индивидчета обаче настояват да няма т.нар чалга, ами не знайно какво шоу.
Неориентирани люде, на които по стечение на обстоятелствата е дадена свобода за изразяване на мнение. Свобода от която те щедро се възползват, за да сипват на клуба, прикривайки се зад уж градивни мнения, които обаче не носят съдържание, а са просто сбор от букви изразяващи мисловно безсилие по повод какво всъщност желаят да се случи.
Същите тези "готвачи" с големите "черпаци" и "кръчмарските сметки" не са наясно какво правеше толкова години събора събор. Бъркат събора с феста и им се иска хем да не плащт, хем да се тагнат във фейса на писта Дракон от събора.

Нека вземащите решения внимателно да анализират изказаните мнения и дали всяко едно от тях дърпа чергата в правилната посока. Вече има достатъчно данни какво е било успешно и какво не през годините.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от alex_th » 23 Юли 2015, 2:11

Хаос написа:Аман от сметкаджийчета, за които левчетата са най-важни и съдят за хората по стойността на колите им.
Повърхностните люде не трябва да са аршин и не трябва да са фактор при вземането на решения! Вижда се след като организаторите се огънаха за материалните награди в конкурса за красота каква помия се изсипа там.
Подобно е положението и в др аспекти - търси се сметка колко печели клуба от събора, тоест какви са приходите от 10-тте левчета вход срещу разходите за шоу програма. Същите индивидчета обаче настояват да няма т.нар чалга, ами не знайно какво шоу.
Неориентирани люде, на които по стечение на обстоятелствата е дадена свобода за изразяване на мнение. Свобода от която те щедро се възползват, за да сипват на клуба, прикривайки се зад уж градивни мнения, които обаче не носят съдържание, а са просто сбор от букви изразяващи мисловно безсилие по повод какво всъщност желаят да се случи.
Същите тези "готвачи" с големите "черпаци" и "кръчмарските сметки" не са наясно какво правеше толкова години събора събор. Бъркат събора с феста и им се иска хем да не плащт, хем да се тагнат във фейса на писта Дракон от събора.

Нека вземащите решения внимателно да анализират изказаните мнения и дали всяко едно от тях дърпа чергата в правилната посока. Вече има достатъчно данни какво е било успешно и какво не през годините.

Ауе, играч, ти верно ли написа, че на някой му пука за 10-те лева вход и на база това си е формирал мнението? Може и да има такива, но не съм аз, а и много други.
Изборът си е твой какво да подкрепяш/харесваш или не и т.н., но се въздържай от подобни крайни оценки, защото освен липса на първите 7 години, друго нищо не показват.
Понеже не искам да си комуникирам с илитерати, които се изживяват като интелектуалци, повече няма да пиша.
То е ясно вече, че тая тема е лаладжийска и че кучето колкото и да си лае, кервана ще си върви накъдето си иска.
Ама ми е много интересно като някой напише "това е частен клуб и форум". Бих искал да попитам, като е частен и не може да се търси сметка за нищо, кой точно е собственика на този клуб и форум?


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Хаос » 23 Юли 2015, 7:54

Тъга, баце, тъга и печал...

За да докажеш колко много не си от тез дето им пука за 10тте лева, отново искаш сметка от клуба.

Мъка, баце, мъка и горест...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Lenco » 23 Юли 2015, 8:20

Е кат не може BMW AG, въпреки, че е обидно да не боднат два байряка, да дойдат Евро 07, да не говорим, че с тия лейки сме и основен спонсор на Castrol и др. подобни.
В България сигурно има десетки места за подобни събития, и според мен не е ОК, като отидеш с една торба пари някой, като собственика на невероятната писта да те ебава.
КРЕТЕН, приятелю, по-добре е да обясняваш, какви са тия какички с мокри тениски на детето ти (да е живо и здраво) от колкото на 24-тия събор да обясняваш на внуците, какви са тия батковци с мокри слипове, че като гледам на там е тръгнал света.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 8.03.2014
Местоположение: зад волана.
Пол: Мъж
Кара: направо.
Мечтае да кара: настрани!
Детайли за колата: винаги на борд.

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Stahlblau » 23 Юли 2015, 8:28

alex_th написа:Ама ми е много интересно като някой напише "това е частен клуб и форум". Бих искал да попитам, като е частен и не може да се търси сметка за нищо, кой точно е собственика на този клуб и форум?


Лесно е! Виждаш ли горе на екрана къде пише Форум? До него има "БМВ Клуб България", като цъкнеш там и влезеш в раздел "Организация" и там пише: "BMW Клуб България е клуб с нестопанска цел и дейност, градящ се единствено и само на ентусиазма на своите членове. Целта на този клуб е създаването и поддържането на една BMW общност в България, чието поле се простира от организирането и провеждането на най-различни мероприятия, до безвъзмездна помощ при най-различни ситуации, спохождащи ни в ежедневието. За целта клубът поддържа интернет форум, в който всеки да сподели приятни емоции от шофирането на своето BMW или да се поинтересува по даден технически въпрос."

Не знам дали Христо или Войков го обясни колко пари от вноса отиват за карти, стикери и колко остават за клуба, за да се поддържа форума и т.н. Поразрови се в предходните страници и ще го видиш. И стига с тия пари! Членство 40 лева е достатъчно ниско, за да не държите сметка. Само като се сетя че на всички дрифт дни влизам без пари защото съм член на клуба, а ако трябва да давам всеки път по 5 лева за вход трябва да съм олекнал със 60 лева и спирам да мисля за това кое колко струва! Начи в дискотеката можете да оставите 100 кинта и 20 на сервитьорката щот е руса, ама 10 лева вход ви е високо... Опасна работа...
Въпреки умората сляпо вярвам на хората...
Някъде до първата лъжа най-много втората...
И в суматохата гоних ехо към прехода,
Докато сумати хора се изгубиха във превода...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от stocky » 23 Юли 2015, 8:36

alex_th написа:Ауе, играч, ти верно ли ........ липса на първите 7 години, друго нищо не показват.
Понеже не искам да си комуникирам с илитерати, които се изживяват като интелектуалци, повече няма да пиша.

:banghead: тази ясно изразена шизофрения може да мине по клинична пътека, поинтересувай се - хората ще ти помогнат!

Какви сте вие, че искате сметка на хората, организирали мероприятието, колко са спечелили? Сметка на Слави искате ли му колко е спечелил от последния концерт? Защо като сте толкова отворени не искате сметка на община и общински съвет като си плащате данъците, а пътищата ви са разбити? Защо не търсите сметка на управниците, които сте избирали, а всъщност само са ви клатили? Всички много умело боравите с клавиатурата, когато сте в комфорта на интернет пространството, което гарантира анонимност, а в живота малко от вас са се опитали да организират нещо повече от пиянска седянка пред блока или да се борят за нещо. В крайна сметка съборът е мероприятие по желание и никой не ви задължава да присъствате, още по-малко пък да участвате! Проявете малко уважение към труда на хората, които правят това събиране възможно, защото за тях това не е професия и жертват от свободното си време и от времето за семейството си, за да се случи.

Аз не съм присъствал на нито един BMW събор именно заради вагоните измет, които влачи марката BMW след себе си. Някой боядисал на дядо си Е30-ката и вече е фЙен, на който организаторите са му длъжни с нещо, а неговото единствено задължение е да гледа кисело и да се оплаква от всичко.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Е.Димитров » 23 Юли 2015, 8:38

alex_th написа:като някой напише "това е частен клуб и форум". Бих искал да попитам, като е частен и не може да се търси сметка за нищо, кой точно е собственика на този клуб и форум?

Добре де пич, и ако разбереш че клуба и форума е на някой, който си пече задника на бахамите, а сметката му е в офшорка, какво би променило това?
Форума е добър, хората разменят мнения, взаимопомощ и в един момент, периодично назрява нужда тези хора, които общуват тук да се видят и на живо.
Собственика вижда/или не вижда нужда да спечели/изхарчи едни пари, с които да плаща на секретарка, събирайки ентусиастите и това се получава.
За мен проблема е друг и го казах, проблема е че в България, всеки прави всичко, но най-малко това, от което разбира и се оказва че хора нямайки си понятие от организация, но са фенове, организират събитие, но пък от друга страна минава добре, което пък означава че тези хора бачкат здраво, само липсва оптимизация на труда им.
Даже е малко комерсиализма на това мероприятие, даже трябва да се търсят още спонсори, даже клуба трябва да има доста повече приходи, и според мен, на всеки помогнал трябва да се плаща.
Разберете, беден клуб нищо не прави, но клуба трябва да се захранва не само от почитателите и феновете, а предимно от други спонсори.
Това все едно някой певец да разчита от приходите от някой концерт на живо, концерта на живо е за престиж, а продажбата на албумите прави успеха.
Преди години, футбола умишлено го направиха хипер комерсиален и по този начин завъртяха колелото, футбола не разчита на запалянковците на стадиона а на сумати права, които се продават.
10 лева са нищо пара, в смисъл пари са, ама на фона на разходите да се стигне до мястото са може би 10% от цялата стойност, но са и добра бариера срещу орки и други нежелани елементи с користни цели, така че това е балансирана цена.
Може би трябва да се назначат мениджъри, които успешно да, да кажем "монетизират" известността на клуба и докарвайки допълнителни доходи, да се завърти колелото, пък кой знае, да стане клуба толкова богат, че да купи някое изоставено летище, да го дава под наем и да се организират там събитията.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от stocky » 23 Юли 2015, 8:44

10 лева са нищо пара, в смисъл пари са, ама на фона на разходите да се стигне до мястото са може би 10% от цялата стойност, но са и добра бариера срещу орки и други нежелани елементи с користни цели, така че това е балансирана цена.


Мойто мнение е, че обикновения вход трябва да е 50лв, а VIP-а 100лв. Мероприятието трябва да е или на Панаира или в IEC (не знам защо досега не се е обсъждало като вариант), а отделно да си има трак дни на Калояново, където да се набляга на карането. Вероятно обаче греша жестоко.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Gqbriel » 23 Юли 2015, 8:54

stocky написа:
10 лева са нищо пара, в смисъл пари са, ама на фона на разходите да се стигне до мястото са може би 10% от цялата стойност, но са и добра бариера срещу орки и други нежелани елементи с користни цели, така че това е балансирана цена.


Мойто мнение е, че обикновения вход трябва да е 50лв, а VIP-а 100лв. Мероприятието трябва да е или на Панаира или в IEC (не знам защо досега не се е обсъждало като вариант), а отделно да си има трак дни на Калояново, където да се набляга на карането. Вероятно обаче греша жестоко.


Ти представяш ли си го в IEC - ако като посещаемост е като преди 2-3 години проблемите ще са :

- пиУежи по цариградско
- никаква култура на паркиране в района
- страшно много народ и не фен на марката или част от форума/клуба ще е публика
и т.н Панаира обаче е друго нещо,защото има място...

Каквото и да си говорим - няма място за такова нещо,идеи сигурно хиляди,но възможностите са ограничени - ето това е,не е в липсата на желание,не е в липсата на организация или чак толкова финанси...

А това пък с 10те лева вход - сериозно лиии?А давате по 35лв за чадърче на плажа само да сме в некво си тъпо заведение,дето на ваш гръб за 2 месеца вади като за 1 год - нека поне това да не коментираме...

Незнам дали греша - но не всички регионални структури са толкова силни и сплотени,може би и там трябва да се наблегне (по никакъв начин не отправям критика към регионалните,тези които познавам правят всичко възможно и наистина работят за идеята) ,от там може да дойде и помощта за организацията - всеки да си има задачите преди събора така дребните неща няма да бъдат на дневен ред и хората,които намират спонсори ,обсъждат места и се занимават с цялата бумащина ще се почувстват по-свободни знаейки,че зад гърба си има структура ,която ще ги подкрепи ..

Може и да греша,но..
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Bavarcho » 23 Юли 2015, 11:30

Gqbriel написа:Незнам дали греша - но не всички регионални структури са толкова силни и сплотени,може би и там трябва да се наблегне (по никакъв начин не отправям критика към регионалните,тези които познавам правят всичко възможно и наистина работят за идеята) ,от там може да дойде и помощта за организацията - всеки да си има задачите преди събора така дребните неща няма да бъдат на дневен ред и хората,които намират спонсори ,обсъждат места и се занимават с цялата бумащина ще се почувстват по-свободни знаейки,че зад гърба си има структура ,която ще ги подкрепи ..

Може и да греша,но..

И аз подкрепям мнението.
Както написах по напред - всичко тръгва от регионалните структури. Трябват сплотени регионални структури за да има добри регионални мероприятия от там ще се придобие повече опит в организацията, ще се привлекат повече членове за клуба, ще има повече доброволци и ще има по-силни национални мероприятия.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: 14-ти Национален BMW Събор - 17, 18 и 19 Юли 2015г.

Мнение от Vanqu1sh » 23 Юли 2015, 11:56

Няма ли някой да сложи катинара вече?

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook