5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: Sofia/Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: E39 - 540
Мечтае да кара: Trabant

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от omegaart » 15 Сеп 2014, 11:01

Ето малко снимки , скромно ама толкова :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 15 Сеп 2014, 11:57


BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 15 Сеп 2014, 12:00


BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 15 Сеп 2014, 12:15


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 16.05.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW M3 E46

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Harry Poter » 15 Сеп 2014, 21:08


Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Dimitroff » 15 Сеп 2014, 21:45

Към колегите от Сърбия:

Хвала !

От първата минута, в която пристигнах не спрях да виждам пламъка в очите на комшиите !
И не спрях да го виждам до последната минута преди да си тръгна!

Ентусиазъм !! - такъв какъвто не може да се обърка - истински фенове на марката!!
Не съм бил на предишни Ваши събори - този ми беше първия, но не и последния!

Ако все пак позволите - няколко градивни критики - такива, който сме чували и на нашите събори...
Обърнете внимание на кошчетата ... и санитарните помещения (тоалетните)...като си тръгвах боклука беше навсякъде, за сметка на това, когато пристигнахме ми направи впечатление, че е доста чисто!



И сега...към Нашата група...

Аз по-кошмарно пътуване в колона не съм имал!
Относно маршрута...вина за лошия път няма никой, макар маршрута да беше променен от първоначално замисления...ОБАЧЕ !
Минахме 110км...за ТРИ часа и малко...задавате ли си въпроса защо ??
Да - пътя беше много лош, но...не това беше основната причина!
Спирахме 5 пъти в рамките на 60км !?!? При положение, че бяхме едва 20 коли !??!?!?
Всяко спиране беше за да се изчакваме...като изчакването беше между 5 и 15 минути...всяко !!!!

Част от хората ги познавах, с други сме били доста пъти в колони...дълги километри...с дооооста повече коли във въпросните колони...смешна история беше това пътуване!

Жоро...ти нямаш вина за пътя...обаче имаш вина за това, че на последното чакане (15км преди Лесковац) ... седя, седя...и тръгна! Жоро...ти беше единствения човек с карта на пътя и единственият човек, който знаеше къде всъщност се провежда събора в самия Лесковац ?!? - как мамка му реши, че е ОК да отпрашиш докато за пореден път се изчаквахме, бе човек ?!

Относно колегата с Е39-ката, която отнесе глобата - на събора го чух как казва, че бил последна кола и бързал да ни догони...ми...не беше така - аз бях зад теб, а зад мен имаше още една кола - освен превишената скорост - реши да изпреварваш на неразрешено за това място...и си понесе последствията.

Докато не видях, че пътя става лош - гледах да съм най-отзад, за да помагам ако нещо стане - когато видях от къде ще караме - минах втора кола - ако пътя е лош - да мина напред и да видя какво е положението (точно така и стана - там където пътя беше само камъни - минах напред, за да видя дали се минава).

Относно Кроки....следващият път, когато рашиш да пътуваш в колона - карай с колоната - ако мислиш да го караш тип - разходчица - тръгваш сам - на последното изчакване чакахме 20 минути...ДВАДЕСЕТ МИНУТИ !... 9 коли чакат ... КРОКИ... направо нямам думи :lol:

И последно...нереално ми е просто как колона от 20 коли...се разцепи на 3 колони от по 5-7 коли...честно...не мога да го възприема !!

Едни се губиха, втори се влачеха, трети въпреки, че не знаеха пътя решиха, че 9 коли, който ги чакат...ще карат след тях, въпреки, че те самите не знаят пътя (?!?) ЗАЩО ?!?!?


Пичове...замислете се ! - груповото пътуване в колона е доста ангажиращо - ако не е за вас - перкайте си сами, ако искате да сте в колона - съобразявайте се с темпото - дръжте скоростта на останалите, не изоставайте - следете колите пред вас, ако някой бави - или му сигнализирайте или го заднимете и настигнете основната група, защото шанса този, който се мота и бави да не знае пътя и да се отклоните е доста голям... и не правете глупости по пътищата...особено извън България!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Kroki » 15 Сеп 2014, 22:20

Мда, реших да си се разходя 20 минути :) . Прецених, че колите които караха зад мен изостанаха много и спряхме да ги изчакаме.
Никой не се съобрази да спре на разклона, за да може момчето с Е39-ката да не изпусне пресечката, та дори и моят приятел го е гонил. Благодарско и на ТЕДО, че ни догони и нас.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 16 Сеп 2014, 8:21

Drago mi je da ste svi zadovoljni :) to nam je i bio cilj skupa...

@Dimitroff U pravu si sa kritikama, nismo postavili koscetata, WC je imao na ulaz u bazen ali nismo obelezili, vodio sam Vencija i jos nekog :)

BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 16 Сеп 2014, 8:34


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от mitaka7 » 16 Сеп 2014, 12:27

Е, добре, че не сте улучили много дъждовен ден, щото тая река ако е придошла направо ще ви отнесе. Важното е, че сте се прибрали всички живи и здрави.

Малчо, виждаш ли като не се обадиш на тате, какви глупости правиш..... :mrgreen:

BMW Fan Club Serbia
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 16.12.2006
Местоположение: Leskovac, Srbija
Пол: Мъж
Кара: e38 728i, e30 325i 24v, e36 344i

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от [kick] » 16 Сеп 2014, 13:23

Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Apassionata » 16 Сеп 2014, 14:00

Мислех и аз да напиша едно "Нямам думи" като Димитров :mhihi: , ама гледам и той се разписа, та и аз да понапиша нещо... :D

Първо за самия събор - на два съм била, Първия и Втория, крачки напред са Сърбите в сравнение с преди :yes: :clap: Мястото е по-добро от предното, повече и много по-добри BMW-та, като цяло по-добра организация, по-добре обезопасена "писта", повече ентусиазъм и атмосфера :ok: Би могло да се помисли за по-добър кетъринг /разнообразие/ с места за сядане. ДДТ и някои други пресъхнали си искаха биратааа :mhihi: :bchug: Как така събор без БИРАА :shock: :mhihi: Игор ми каза, че не посмели, заради полиция и пр, може би им е било забранено, или пък закона им не позволява на такива мероприятия...не разбрах точно. Е, имаше в едно заведение зад ъгъла все пак ;) Поздравления за Игор и дрифтачката му, бях впечатлена от карането му! :yes: :clap:
Можете да помислите следващия път за безжичен микрофон на водещия, че и с моя мегафон не беше много ОК, хората искат шоу, някой да говори, да обяснява, да представя колите, двигателите, да се шегува ;) :D Стори ми се че този път имаше повече фенове и собственици на BMW-та, отколкото просто местни хора, отишли на Събор-а в града. Мисълта ми е, че с повече хора от публиката, които разбират кой модел какъв, двигатели и пр., ще е интересно да чуят и повече за колите. Знам, че е трудно за организиране, правили сме го на наш събор, но можете да се опитате да изкарате победителите в конкурсите отделно на плаца, да ги видят хората - или поне основните и най-разпространени модели - Е30, Е36, Е46, Е34 Е38, Е39...

Благодарим изключително топлото посрещане, за отделния БГ паркинг, който ни бяхте осигурили, за това, че някои от нас бях отпред на пистата, за да гледат и снимат, за бързата реакция и за това, че оправихте амортесьора на Мила, та успя да покаже мацката накрая, че и някои жени го можем :D Стефан Зашев не го свърташе :mhihi: /"Братле, не съм карал от Видин" :mhihi: /, чудесно беше, че Игор му даде своята кола да покара. Разбрах, че за подготовката на този V8-ак Зашев е давал много съвети във фейсбук :yes:

Видимо доволни :mhihi:
Зашев.jpg

Клипче https://www.facebook.com/video.php?v=58 ... =3&theater

Мисля, че всички си прекарахме страхотно, беше един ден, пълен с много емоции - всякакви :mhihi:

Наградите, които взехме - три на брой :))

За най-красиво Е36, жълтата 20-ка на Божидар Рашов! :clap: :bowdown:
Е36.jpg


За най-добър барнаут - Николай Янков /Румборак/ с неговата Е30-ка! Поздравления, отсрами ни с карането, единствения, който сменява гуми там :bowdown:
бърн.jpg

Клипче https://www.facebook.com/video.php?v=58 ... =2&theater

И Третата Купа получи Мила Стоянова :D :clap: /бяло Е36 с розовите джанти - 328-ца/ Да го наречем - за най-атрактивна участничка в донътите... За нея пътуването беше най... интересно :mhihi: , караше пред мен на отиване, ниска е, има добавка на бронята, която откърти.. на няколко пъти спирахме и заради проблеми в амортесьорите, измъчи се милата...

И сега за ПЪТЯ... Пффф... Абе не ми се говори... Единствено ужасно съжалявам, че като на отбивката изходих цялата колона специално да питам отпред Грешката що оттука, сигурен ли е, пътя изглежда междуселски, този нямаше го на навигацията дет имах, не се наложих да не минаваме оттам... По-кратко било с кви там километри, някъде назад в темата някой беше писал, че краткия е много кофти, баш на него се натресохме, все едно някога от предните пъти сме минавали от там... Както и да е, някъв сърбин дет пихме каза, че пътя бил наред и ареее, не знам колко часа лазене, спукана гума, нацепени гуми, амортесьори фира, нерви... За карането в колона Димитров е казал достатъчно... За да стане това пътуване пълен та*ак ... причини - Пътя основно според мен, ... лазиш, след това хубав участък, предните дърпат доста, задните лазят, спират... тези отпред не изчакват щото гонят по-предните и така... неравномерната скорост е причина, безбройното спиране, тръгване, както и това, че без НИКАКВА видима причина някои изоставаха... Верно е нереално как пътувахме на отиване :mhihi: Дет вика Димитров пътували сме толкова пъти в колони, с 46-ците колко Сбирки по 40 коли и сме били пакет.... ама... пък беше весело ... и красиви гледки :mhihi: И псуване на воля :mhihi:

Ето я колоната на колоната на отбивката https://www.facebook.com/video.php?v=58 ... =3&theater

Сборен албум - с мои снимки и взети оттук-оттам, за да хвана цялото мероприятие https://www.facebook.com/media/set/?set ... 191&type=3

Благодаря, на всички, които дойдоха, на хората от Плевен и Пловдив, силна палава и весела група си бяхме, както винаги :ok: :D :mrgreen: :clap:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 4.12.2003
Местоположение: BG,Sofia
Пол: Мъж
Кара: съмтаймс сайдуейс по пистити :D
Мечтае да кара: е30 м3
Детайли за колата: e30 sedan m44b19

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Rumburak » 16 Сеп 2014, 18:10

Хвала! :clap:
Страшно положително събитие беше :!:
Брънаута и донътити бяха от сърце :twisted: , дано на всички да им е харесала пушилката :lol:
Благодаря на всички за подкрепата, уважението и най-вече на BMW Fan Club Serbia за хубавата купа! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

П.П.:Съжалявам, че изпуснах да се снимам с БГ групата и че нямаше как да присъстваме с моите пасажери на афтърпартито!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Дилян Пенчев написа:
Se7ven написа:А Шпера вдига ли разхода?

Не вдига разхода и няма логично обяснение да го вдига освен че като имаш шпер повече се юркаш на най-десния педал :mhihi:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от Dimitroff » 16 Сеп 2014, 19:48

Kroki написа:Мда, реших да си се разходя 20 минути :) . Прецених, че колите които караха зад мен изостанаха много и спряхме да ги изчакаме.
Никой не се съобрази да спре на разклона, за да може момчето с Е39-ката да не изпусне пресечката, та дори и моят приятел го е гонил. Благодарско и на ТЕДО, че ни догони и нас.



Ще ти го кажа само веднъж - така:
1.
Когато ТИ самия не знаеш пътя - не чакаш колите зад теб (който се съмнявам да са били повече от 2-3) - освен ако не си някоя от водещите коли - тогава спираш и чакаш!
2.
На разклона ИМАШЕ кола, която чакаше Е39-ката ;)
3.
Като ти направят забележка...при това основателна - гледай да не се правиш на остроумен, ако обичаш - визирам първото ти изречение!

П.С. Аз спирам, че се излагаме жестоко пред комшиите ... д`еба...не ми дава мира - толкова километри в колони, по събори, по моделни сбирки, в България, извън България - никога не е имало драми/проблеми...и когато сме най-малко коли точно тогава се дъним ... смешна история...

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: 5. sabor BMW FAN Club Srbija - Leskovac 14.09.2014.

Мнение от boksioraE39 » 17 Сеп 2014, 17:50

:shock: :shock: :shock:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook