BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дракон"

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 475
Регистриран на: 20.12.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: нахилен
Мечтае да кара: Е30 кабрио

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от Maverik » 10 Юли 2013, 20:19

^Joreto написа:
П.С Към Явор Карастоянов: Другия път карай, с гуми разрешени за клас стриит, и докарай пак някоя М-ка срещу М50-то :D Поздрави! ;)


Той Явор с други гуми можеше и по добри времена да даде,идеята не е в това кой първи кой втори идеята е да се забавляваме и да се усмихваме :bchug:

серсемин
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 25.03.2005
Местоположение: Пловдив, Брани поле
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 340xi

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ^Joreto » 10 Юли 2013, 20:23

Maverik написа:
^Joreto написа:
Той Явор с други гуми можеше и по добри времена да даде,идеята не е в това кой първи кой втори идеята е да се забавляваме и да се усмихваме :bchug:


Забавляваме се и се усмихваме :D Идеята на класовете е да има няква равнопоставеност ;) То не само Явор с по-добри гуми, ще даде по-добри времена :D

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ///M_Martin » 10 Юли 2013, 22:46

Идеята е да се забавляваме :yes:
И аз карах с най-тежката кола,която въобще не е за това и е автомат и с гуми 20-ки с профил 25 за всичко друго но не и за писта но идеята е да си направим кефа а не да търсим кусури и т.н.
Винаги ще има недоволни но в крайна сметка ако има шоу и забавление всичко е ок.
Благодаря на "нашите момчета" за всичко.Знам че са се потрудили много и са направили всичко възможно за едно хубаво мероприятие изпълнено с много емоции и приятни моменти.
БЛАГОДАРЯ ВИ!

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от Бибо » 11 Юли 2013, 6:55

Доволен съм! :yes: Благодаря на организаторите и спонсорите за хубавия уикенд! :bowdown: Имах голямо желание, но поради обстоятелства независещи от мен, не можах да се включа в учебната част в петък, а смятам че има какво да науча.
Очаквах да има повече участници, както и зрители. Може би поради факта, че отпускарския сезон започна и хората са по морето. Относно засегнатия от Joreto по-горе проблем, убеден съм, че са взети мерки и няма да се повтори. :yes:
Съжалявам за възникналия технически проблем с опонента ми. Времената ни бяха доста близки и щеше да се получи хубав двубой. Накефих се на макс на Time attack финала при модифицираните. :clap: Mного зрелищен рън! Благодаря и на дрАфтърите за опушването през двата дни! Благодаря на всички присъствали! :wave:
Очаквам с нетърпение следващия BMW Track Day Experience :D
Изображение

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от DrivinGGoD » 11 Юли 2013, 8:33

^Joreto написа:
П.С Към Явор Карастоянов: Другия път карай, с гуми разрешени за клас стриит, и докарай пак някоя М-ка срещу М50-то :D Поздрави! ;)


Явор премина технически преглед и бе допуснат от НАС да кара :yes: Т.е. щом ние сме го допуснали значи в нас трябва да търсиш кусур ;) Както казах и по време на тренировките - предните гуми бяха с Tread Wear 140 а задните с 280 - което средно аритметично дава 210, което е ПО ПРАВИЛАТА. Ако дойдеш с галоши отзад и с най-добрите чисто нови семита отпред колата ще се държи по-зле отколкото с четири еднакви стриит гуми, повярвай ми :yes: Та зад всяко наше решение има ясно и точно обяснение и причина :winky: Да не говорим, че тия федерали далеч не държат така както предполагаш, а Toyo-тата отзад на тази кола се пързалят и на 3та и 4та, не ме питай от къде знам :roll: Та моля, нека да си спестим саркастичните подмятания и да запазим добрия тон :ok: Колата ти е силна и бърза, караш добре, но недей да търсиш причина за загубата си първо в правилата и в другите, защото първо трябва ти самия трябва да си перфектен ;)
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: М-ки
Детайли за колата: от ония старите, дето гледат намръщено и само душат за бензиностанций, Е30 май им викаха

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от YOKOHAMA » 11 Юли 2013, 10:34

Вече цяла седмица усмивката не слиза от лицето ми... МНОГО СЪМ ИЗКЕФЕН! Благодаря Ви момчета за поредното невероятно събитие организирано от БМВ Клуб България. Страхотен уикенд, страхотна емоция, много каране, стройна и стегната организация, прекрасни хора и състезатели, много успорван, но и спортсменски финал. Незнам от къде да започна, за мен това събитие найстина беше много емоционално, още от първите минути на съботния ден, та чак до късния следобед на неделния. Имаше от всичко за всеки, тайм атак, дрифт, учебни сесий... Покарахме си на корем. А финалите просто бяха кулминацията на всичко, карането в решетка е най уникалното съревнование, което съм преживявал досега, много по динамично и атрактивно от карането за време, защото тук освен с условията на пистата, собственните си възможности и тези на колата се съобразяваш и с още няколко коли, всяка от които се опитва да избере най добрата траектория. Стефката-Арчи е невероятен състезател и истински приятел, двубоя с него беше епичен и никога няма да го забравя, благодаря ти Стефка за спортсменското каране. Благодаря Ви Саше, Викторе, Шаро, Грешка, както и на всички Вас, които хвърлихте много труд и усилия за да ни предоставите поредния незабравим уикенд на пистата. Евала и на спонсорите, този път доста сериозни награди и нека това е допълнителна мутивация за следващия път да има повече участници!

серсемин
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 25.03.2005
Местоположение: Пловдив, Брани поле
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 340xi

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ^Joreto » 11 Юли 2013, 11:17

DrivinGGoD написа:
^Joreto написа:
...но недей да търсиш причина за загубата си първо в правилата и в другите, защото първо трябва ти самия трябва да си перфектен ;)


Незнаех, че предни/задни гуми треадуера се събира и се дели. Далеч съм от перфектността :D Не търся причина за загубата си. Дори с еднакви гуми да бяхме не смятам, че щах да се преборя :D Изкарах си супер, не търсете сарказъм в подхвърляниата ми :D

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от DrivinGGoD » 11 Юли 2013, 13:41

^Joreto написа:
DrivinGGoD написа:
^Joreto написа:
...но недей да търсиш причина за загубата си първо в правилата и в другите, защото първо трябва ти самия трябва да си перфектен ;)


Незнаех, че предни/задни гуми треадуера се събира и се дели. Далеч съм от перфектността :D Не търся причина за загубата си. Дори с еднакви гуми да бяхме не смятам, че щах да се преборя :D Изкарах си супер, не търсете сарказъм в подхвърляниата ми :D


:bchug:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от Runnaway » 11 Юли 2013, 14:39

Абе, ей, цяла стена от текст написах и нищо не казахте.

:bchug: :driving:

Сега се сетих за нещо да добавя.

Много се радвам, че карайки заедно на пистата си помагаме един на друг. Казваме си грешките,показваме си по-бързите начини за минаване през всеки завои и през всяка права.
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от DrivinGGoD » 11 Юли 2013, 14:50

Runnaway написа:Абе, ей, цяла стена от текст написах и нищо не казахте.

:bchug: :driving:

Сега се сетих за нещо да добавя.

Много се радвам, че карайки заедно на пистата си помагаме един на друг. Казваме си грешките,показваме си по-бързите начини за минаване през всеки завои и през всяка права.


Жорка, и ние те обичаме :ok: :winky: Признавам си, че съм пропуснал написаното от теб, но и сега не бих могъл да кажа нищо друго освен да благодаря за страхотните думи, както на теб така и на другите, защото това наистина осмисля всичко - усмивките ви и невероятните емоции, които изпитахме казват всичко :bowdown: :bowdown: :bowdown: Това е огромно признание за нас и съм благодарен, че с тези събития събираме такива хора, защото на първо място сме хора и това е най-важното :ok: :ok: :ok:

YOKOHAMA написа:Вече цяла седмица усмивката не слиза от лицето ми... МНОГО СЪМ ИЗКЕФЕН! Благодаря Ви момчета за поредното невероятно събитие организирано от БМВ Клуб България. Страхотен уикенд, страхотна емоция, много каране, стройна и стегната организация, прекрасни хора и състезатели, много успорван, но и спортсменски финал. Незнам от къде да започна, за мен това събитие найстина беше много емоционално, още от първите минути на съботния ден, та чак до късния следобед на неделния. Имаше от всичко за всеки, тайм атак, дрифт, учебни сесий... Покарахме си на корем. А финалите просто бяха кулминацията на всичко, карането в решетка е най уникалното съревнование, което съм преживявал досега, много по динамично и атрактивно от карането за време, защото тук освен с условията на пистата, собственните си възможности и тези на колата се съобразяваш и с още няколко коли, всяка от които се опитва да избере най добрата траектория. Стефката-Арчи е невероятен състезател и истински приятел, двубоя с него беше епичен и никога няма да го забравя, благодаря ти Стефка за спортсменското каране. Благодаря Ви Саше, Викторе, Шаро, Грешка, както и на всички Вас, които хвърлихте много труд и усилия за да ни предоставите поредния незабравим уикенд на пистата. Евала и на спонсорите, този път доста сериозни награди и нека това е допълнителна мутивация за следващия път да има повече участници!


Твоето участие, Роска, много допринесе за всичката тази атмосфера и този страхотен финал :bowdown: :bowdown: :bowdown: Още един път поздравления на теб и на Стефко за жестоката битка :!: :!: :!:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от DrivinGGoD » 12 Юли 2013, 15:56

Така, да не си помислите, че сме забравили - за всички преминали обучителната част има специални сертификати за завършен курс по динамично шофиране :!: Понеже всички един по един се разотидоха по различно време през трите дни преценихме, че е по-добре да ги оставим и да ви ги раздадем по-късно :yes: От понеделник нататък ще можете да си ги вземете от офиса на клуба, а за тези, които това не е удобно ще бъдат разпратени по куриер :yes: Предварително се извинявам за малкото забавяне с това :ok:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ///Явор » 12 Юли 2013, 16:10

жорката. при наличието на един двор иемки м50 ли да си купя :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

серсемин
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 25.03.2005
Местоположение: Пловдив, Брани поле
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 340xi

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ^Joreto » 12 Юли 2013, 18:43

Явор написа:жорката. при наличието на един двор иемки м50 ли да си купя :mhihi:

Ем по-модерни са ;) Тея йемки гледам не ги карат много... :mhihi:

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от ///Явор » 13 Юли 2013, 8:47

Незнам,ама щом г-н Ясен Попов ми иска бегачката,смятай :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: BMW Track Day Experience 2013 - 5,6 и 7 Юли - Писта "Дра

Мнение от Секретар на клуба » 15 Юли 2013, 10:14

Снимки от мероприятието:
http://bmwpower-bg.net/albums/115-BMW-T ... ience-2013
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook