Плевен на скорост 2

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Оффия
Пол: Мъж

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от gugichamp » 01 Май 2013, 22:58

Евала на Плевен Тийм !!!

Мероприятието беше чудно, желая ви много успехи !!!
от свинята лебед не става...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от P1tbuL » 02 Май 2013, 13:27

Ogi написа:
P1tbuL написа:Victor Stamenov Благодарен съм за живото предаване, но първо тези o



Ако обичаш повече никога не ми сери по темите защото ти обещавам че ще ти е за последно!

И ти не се обиждай ама мнението ми за теб е е че си абсолютен калъф



Сега чети ти!
Това, че си някаква важна форумна клечка не ти дава ни най- малкото право да ме обиждаш! Разбра ли ме? Сега ще ти кажа, че нито съм хейтър, нито идиот. Коментарите ми бяха пълни с градивна критика, която естествено ти не схвана. Както забеляза сигурно, във фейсбук доста хора са съгласни с мен, както и тук. Плюс това ти не си някой които може да ми налага цензура. Мога да си изкажа мнението когато и където си поискам. Сега... много ясно, че няма как да ни хареса като е безплатно. Следващия път пуснете една сметка за набиране на средства за видео отразяване на мероприятието и ако се съберат достатъчно финанси- платете на професионалисти! Нямам ни най- малкото желание на се карам точно пък с тебе, затова ти казвам лек ден, успех в живота и всичко най- хубаво. А относно това АЗ какъв съм си е само моя работа и теб абсолютно НЕ ТЕ ЗАСЯГА!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от HowDouWantit » 02 Май 2013, 13:43

Би ли ми обяснил ти със каква свързаност би отразил едно такова мероприятие за да няма проблем със стрийминга?

На това местоположение?

UTP ли ще прекараш ... ,нещо наета линия ли ще искаш ..?

Връзката на която се стриймваше мероприятието беше 3G ,и от това което чувам не е било чак толкова зле... при положение ,че клетката се натоварва от всички потребители които са се свързали на нея. Така ,че запази си коментарите наистина.

Мероприятието беше на едно много сериозно ниво като изключим DJ-а ... :mhihi:

Браво на всички които се раздадоха за това събитие!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 19.12.2008
Местоположение: Долна Митрополия
Пол: Мъж
Кара: biturbo wc,Honda cbr929rr
Детайли за колата: Audi A6'12 3.0tdi

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от МИТАКА1654 » 02 Май 2013, 13:47

Що бе,кво му беше на ДиДжея,свежарка абсолютна!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от HowDouWantit » 02 Май 2013, 13:53

:mhihi: :mhihi: даже прекалено ...
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Плевен на скорост 2

Мнение от Ogi » 02 Май 2013, 17:56

P1tbuL написа:
Ogi написа:
P1tbuL написа:Victor Stamenov Благодарен съм за живото предаване, но първо тези o



Ако обичаш повече никога не ми сери по темите защото ти обещавам че ще ти е за последно!

И ти не се обиждай ама мнението ми за теб е е че си абсолютен калъф



Сега чети ти!
Това, че си някаква важна форумна клечка не ти дава ни най- малкото право да ме обиждаш! Разбра ли ме? Сега ще ти кажа, че нито съм хейтър, нито идиот. Коментарите ми бяха пълни с градивна критика, която естествено ти не схвана. Както забеляза сигурно, във фейсбук доста хора са съгласни с мен, както и тук. Плюс това ти не си някой които може да ми налага цензура. Мога да си изкажа мнението когато и където си поискам. Сега... много ясно, че няма как да ни хареса като е безплатно. Следващия път пуснете една сметка за набиране на средства за видео отразяване на мероприятието и ако се съберат достатъчно финанси- платете на професионалисти! Нямам ни най- малкото желание на се карам точно пък с тебе, затова ти казвам лек ден, успех в живота и всичко най- хубаво. А относно това АЗ какъв съм си е само моя работа и теб абсолютно НЕ ТЕ ЗАСЯГА!


Кажи честно... да пусна сметка за дарения за организация на мероприятие... и видиш ли 500 човека ще ми изпратят по 10 лв. и аз да ви наема професионален лайф стрийм, който ще пуска перфектния жанр музика, ще върти камерата под точно определен ъгъл, който според теб би бил по добър и т.н. :mhihi: :clap: :clap: Прочети го пак и виж колко смешно звучи цялата ти идея...
Повярвай ми... квалификацията която използвах е далеч от обидите, които ползвам попринцип... определено гледах да не те обидя, а просто да ти намекна колко не на място са мненията които си публикувал във фейсбук...

И определено не се опитвам да ти наложа цензура... просто ти споделям че няма да търпя опитите ти да изпъкваш с различно мислене в моите теми... насочеността на темите ми е далеч от насочеността на темите в "извън темата"... ако искай ме разбираш, ако искаш не ме разбирай... предупредил съм :yes:

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook