Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 година!

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Giorceto » 14 Мар 2013, 10:04

Нека не изпадаме в излишни спорове. Просто това ще е най-официалния събор т.е. много от присистващите ще са със костюми. И да Ви кажа, ако бяхте погледнали от друга гледна точка... аз лично би се разбрал със съучениците от моя клас, бих си наел един микробус и и веднага след бал бих се изтипосал на събора с костюм :) Ако се намерят много абитуриенти, който искат да ходят на съборва в събота, съм сигурен, че никой от колегите които тръгват в събота сутринта, няма да Ви откаже да Ви качи, стига да има места в колата :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 503
Регистриран на: 26.10.2011
Местоположение: Русе
Мечтае да кара: e46 330i

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от minimalcoholic » 14 Мар 2013, 10:25

БРАВО на организаторите,всичко е перфектно и дори повече от перфектно...HAVE FUN :smoke:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от HowDouWantit » 14 Мар 2013, 12:41

Благодаря на организаторите за положените усилия и за усилията които тепърва предстоят да бъдат положени! Адмирации!
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Kroki » 14 Мар 2013, 12:55

Добре де, бала ви 1 седмица ли продължава :kuku: ? Събора е 3 дни, елата когато поискате.....
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от randity » 14 Мар 2013, 22:25

Моя е баш на 25, демек по средата. Пропускам и тази година събора, бала е веднъж, събори много. И все пак нека поздравя виновниците за този календар. Наистина много добре организирано, все от нещо мисля да се възползвам. :clap: :clap:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от TsvetanVR » 15 Мар 2013, 1:07

Т'ва пък балът е толкова "overrated" че не е истина... :) Страшното събитие...голяма работа...завършили сте училище...то незавършили няма...хахах...
Ама не...балът та балът...и са едни зловещи суми за костюми, рокли, коли под наем и к'ви ли не други глупости... (като ипотеки за балчето и силикончето за балчето на дИтетУ) :lol: :lol:

Едит: РандитУ, к'во ти пречи да дойдеш на събора на 24-ти? Или на 26-ти? :) Ако наистина го искаш, ще го направиш, другото са глупости... не си някое пиче да си правиш пробни гримове и прически преди бала...обличаш се на другия ден за 5 минути и отиваш... :)
Изображение

I wanna leave you far behind....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 21.09.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Жена

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от B1ZzY_BMW's Wife » 15 Мар 2013, 9:37

Моят бал е на 26ти, но на 24 и 25 съм на събор (което за съжалении важи и за приятелите ми от БМВ средите). Според мен няма нищо по-хубаво от това, да съчетая тези две мероприятия, а особено първото го чакам с нетърпение, без значение че съм момиче. Благодарностите към клуба са повече от заслужени. Ще бъдат 3 незабравими дни ! :yes:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от randity » 15 Мар 2013, 9:52

TsvetanVR написа:
Едит: РандитУ, к'во ти пречи да дойдеш на събора на 24-ти? Или на 26-ти? :) Ако наистина го искаш, ще го направиш, другото са глупости... не си някое пиче да си правиш пробни гримове и прически преди бала...обличаш се на другия ден за 5 минути и отиваш... :)

Мислил съм го за 24-ти да съм там, за 26 няма как, щото няма да знам къде съм най-вероятно. Кола да има, па аз ше дойда :lol:
П.П. Ай стига толкоз ОФФтопик, съсипваме хубавата тема :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от m.dimitrov1992 » 16 Мар 2013, 13:05

На 25-26 е и на Кондофрей драга и сега какво се оказва, че трябва да избирам на кое да ходя :banghead:
И миналата година стана така, че големи автомобилни събития се застъпваха с датите. Дали нарочно или не , потърпевши сме ние феновете :OT: Надявам се конфигурацията на пистата да не е като предишни години на мото състезанията - очертана с конуси :(

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Cobb » 16 Мар 2013, 13:31

Въй въй въй...не знам как ще го направиш тоя избор човек. Недей се напъва много, да ти не стане пък нещо, че после трябва да те лежим...ако питаш мене, недей ходи на нито едното, така ше ги наиграеш всичките
Потърпевши сме били ние феновете...все забравям, че тия дето организират събра не са фенове, ами некви ей така хванати от гората и го правят с едничката умисъл да те прецакат и да ти нарпавят гадно.
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Ogi » 16 Мар 2013, 14:58

m.dimitrov1992 написа:На 25-26 е и на Кондофрей драга и сега какво се оказва, че трябва да избирам на кое да ходя :banghead:
И миналата година стана така, че големи автомобилни събития се застъпваха с датите. Дали нарочно или не , потърпевши сме ние феновете :OT: Надявам се конфигурацията на пистата да не е като предишни години на мото състезанията - очертана с конуси :(


Разкри ни! :mrgreen: Пуснахме агенти да проучат кога точно си зает, за да изберем тези дати и да не можеш да се присъединиш към събора!

Абе човеко... помисли малко преди да пишеш, може ли да се излагаш така... миналата година сме го направили да се засичат с големи автомобилни събития... проумей че ПО-ГОЛЯМО АВТОМОБИЛНО СЪБИТИЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ БМВ СЪБОР В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!! Не ние трябва да избираме датите според останалите събития, останалите събития трябва да са съобразени с нашия събор!
Датите са такива защото алтернатива НЯМА! Просто го приемете и спрете да мрънкате!

Никой ли от Вас не се замисли защо до сега на Долна Митрополия никога не е имало автомобилни мероприятия... ЗАЩОТО БЕШЕ НЕВЪЗМОЖНО! Как вместо да проумеете какво сме постигнали, осигурявайки пистата в Долна Митрополия и да кажете едно "Браво момчета" вие се скъсахте да мрънкате за какви ли не глупости! Винаги по това съм различавал истинския фен от посредствения... истинския оценява и се примирява независимо от това дали е ощетен... а посредствения само мрънка и дърпа чергата към себе си... в един момент когато види че не може да издърпа чергата се обръща срещу нас и започва да плюе... така че приятелю... мисля че ако не дойдеш ще спечелим повече, от колкото ще изгубим :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от m.dimitrov1992 » 16 Мар 2013, 16:46

Ogi написа:
m.dimitrov1992 написа:На 25-26 е и на Кондофрей драга и сега какво се оказва, че трябва да избирам на кое да ходя :banghead:
И миналата година стана така, че големи автомобилни събития се застъпваха с датите. Дали нарочно или не , потърпевши сме ние феновете :OT: Надявам се конфигурацията на пистата да не е като предишни години на мото състезанията - очертана с конуси :(


Разкри ни! :mrgreen: Пуснахме агенти да проучат кога точно си зает, за да изберем тези дати и да не можеш да се присъединиш към събора!

Абе човеко... помисли малко преди да пишеш, може ли да се излагаш така... миналата година сме го направили да се засичат с големи автомобилни събития... проумей че ПО-ГОЛЯМО АВТОМОБИЛНО СЪБИТИЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ БМВ СЪБОР В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!! Не ние трябва да избираме датите според останалите събития, останалите събития трябва да са съобразени с нашия събор!
Датите са такива защото алтернатива НЯМА! Просто го приемете и спрете да мрънкате!

Никой ли от Вас не се замисли защо до сега на Долна Митрополия никога не е имало автомобилни мероприятия... ЗАЩОТО БЕШЕ НЕВЪЗМОЖНО! Как вместо да проумеете какво сме постигнали, осигурявайки пистата в Долна Митрополия и да кажете едно "Браво момчета" вие се скъсахте да мрънкате за какви ли не глупости! Винаги по това съм различавал истинския фен от посредствения... истинския оценява и се примирява независимо от това дали е ощетен... а посредствения само мрънка и дърпа чергата към себе си... в един момент когато види че не може да издърпа чергата се обръща срещу нас и започва да плюе... така че приятелю... мисля че ако не дойдеш ще спечелим повече, от колкото ще изгубим :yes:


Приятелю , първо същия негативен коментар относно датите съм написал и в един друг форум. Тоест не защитавам нито вас ,нито тях ако това ми намеквате. И 2-те събития за мен са важни ,но физически е невъзможно до ги посетя едновременно. И това ме дразни :no: . Относно дали съм истински фен , ами да такъв съм .Не са много хората в форума с 550лв заплата имащи по 2 бмв-та ( e36 328 м пакет със саден мотор и е30 325и оригинално) Ето това е истински фен , човек който би се ограничавал финансово ,само и само да има за колата. Голяма част от "Феновете" каращи лачени бмв-та са хора с възможности, а с пари всеки може :yes: . Недей те да говорите като не ме познавате.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Cobb » 16 Мар 2013, 17:04

Опитваме се да ти намекнем, че като си толкова истински фен и ентусиаст, да беше станал 2-ро ниво член и да запретваш ръкави и да организираш така събора, че да не се застъпва със нищо и да се хареса на всички, вместо да си пишеш негативните коментари по форумите и да дрискаш на работата на не-ентусиастите които са организирали това, което е.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от m.dimitrov1992 » 16 Мар 2013, 17:27

Не се опитвам да омаловажа труда ви по организацията, последните 2 години съборите бяха уникални. Надявам този да бъде още по добър, но някак си почна да стана навик такива мероприятия да се застъпват в датите. Цяла година стягам колата и си виках - началото на май ще покарам на дракона(за първи път :driving: ) а пък в края на месеца ще засеча e36-цата на 400м и ще погледам бегачките. И като видях това с датите :OT: . Все пак не са кой знае колко такива събития в малката ни държавица и ми е мерак да присъствам на всички. Поздрави :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 10.07.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Z3 Roadster 2.8
Мечтае да кара: едно да беше...

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от The7omahawk » 16 Мар 2013, 20:19

Ogi написа:е ПО-ГОЛЯМО АВТОМОБИЛНО СЪБИТИЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ БМВ СЪБОР В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!! Не ние трябва да избираме датите според останалите събития, останалите събития трябва да са съобразени с нашия събор!


:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Най-сетне някой да го каже в прав текст.

Аз да питам, най-вече колегите от BMW Team Pleven - някакви идеи къде може да се спи в околията? Как е положението с хотелчета/къщи за гости около Долна и Плевен? Ясно е, че клуба не организира спането, но все пак някаква информация би била полезна.

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook