Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 година!

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 19.07.2012
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е39 528iA
Мечтае да кара: Mustang Shelby 500 GT '67

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Bimmer_M30B35 » 23 Апр 2013, 17:53

Спокойно можеше и по-нататък през лятото да се организира не това насилване на нещата. С баладжиите ще има свади в района на панаира. Доста движение ще се натрупа, но явно 25 май е голяма дата и точно пък тогава трябва да се наврем в центъра на Пловдив :dunno: ... както и да е той Ким Джон Кор ще го сърби г*за цяла година и някоя и друга тения съм му пожелал... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1926
Регистриран на: 12.09.2003
Местоположение: с.Градина/гр.Първомай
Пол: Мъж
Кара: 98' e36 318i
Мечтае да кара: e36 ///M3
Детайли за колата: M43B18

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от BMWMHartge » 23 Апр 2013, 18:01

Представте си, се напълнят палатите с баладжийки :mhihi: А по темата, чакаме да видим скоро номера ще се дават ли на колите и цените за вход.
93' e36 320i coupe
98' e36 318i sedan

Фокусник
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 12.10.2009
Местоположение: "Дружба" София
Пол: Мъж
Кара: на тройки още от ученик!
Мечтае да кара: без да "прави"

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от shmundi87 » 23 Апр 2013, 18:30

TNT написа:
shmundi87 написа:само да не си "мием ръцете" със Северна Корея

Що бе пич? Ако искаш да направят телефон за СМС-и от догодина да си има "БМВ писта", на клубна издръжка? На колко места в България може да се проведе такова събитие според твоите виждания? Догодина освен да резервират всички писти в България и една-две поляни за всеки случай.


да бе пич,само в Пловдив може да се проведе събор и на Долна(но както виждаме и там не може),"ГРАНДИОЗНО" ще е на панайра,не се и съмнявам
Ти си от мъжете които ce прибират от работа,пият една боза,смачкват някоя хлебарка,ударя си чи**я и въздъхвaт-'' омръзна ми този живот-алкохол,убийства и секс...

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от LiTtLeRoCk » 23 Апр 2013, 18:33

shmundi87 написа:
TNT написа:
shmundi87 написа:само да не си "мием ръцете" със Северна Корея

Що бе пич? Ако искаш да направят телефон за СМС-и от догодина да си има "БМВ писта", на клубна издръжка? На колко места в България може да се проведе такова събитие според твоите виждания? Догодина освен да резервират всички писти в България и една-две поляни за всеки случай.


да бе пич,само в Пловдив може да се проведе събор и на Долна(но както виждаме и там не може),"ГРАНДИОЗНО" ще е на панайра,не се и съмнявам

Явно разполагаш с някакви супер сили, гадателски способности, че да знаеш какво ще бъде преди още да е станало.Не можеш ли да потраеш малко и поне малко да оцениш това, че някой си спуква .... за да реализира събора?
Дори този събор да се окаже провал, както се опитваш да намекнеш, всички организатори ще си вземат поука, ще видят грешките си и няма да ги допускат в бъдеще, не мислиш ли?Сега се успокой малко, защото тази тема не е коментари и мнения относно предстоящия събор.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Апр 2013, 18:49

Което ме навежда на мисълта, че е крайно време да се отвори тема за да не се препълва тази, понеже много народ иска да коментира. Или по-точно много народ иска да храни...някой. :mhihi:
shmundi87 написа:само да не си "мием ръцете" със Северна Корея,че се ус...ме със събора тая година,само незнам как ще дойда,ще пия 3 бири и после ще си запаля колата да се прибера в един ден?!?иначе успех с организацията :mhihi:

Брато, я само ми кажи, КОЙ ТЕ КАРА ДА СТОИШ САМО ЕДИН ДЕН С КОЛЕГИТЕ? Или толкова много ви липсва Италианското(от което половината, че и повече форум(включително и аз)ревеше заради огромното време, което заемаше в предишните събори), че сега се чудите как да ревете за него? И кое не разбра от един пост по-нагоре, че това ще се компенсира с по-голямата организация за "Трак дей" през юли?
Други пък не искали да се насилва и можело юли. Колко събития трябва да има юли? На мен пък не ми е приятно(примерно)да ме пече слънцето цял ден през юли за да се мести събора тогава. :dunno: Угодия няма. А решението е лесно.
Землякът над мен го е казал много правилно - поне изчакайте да мине събитието и тогава критикувайте.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от LiTtLeRoCk » 23 Апр 2013, 18:57

Да се коментира ДА, всеки има право на това, но това с храната не си го и помисляте даже!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 2.11.2007
Местоположение: ST.ZAGORA
Пол: Мъж

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от monio777 » 23 Апр 2013, 19:13

УПРАВАТА само да помисли колко хора няма да посетят това събитие, и колко нови члена ще загуби........при положение че тези хора са надъхни от нас с идеите,какво е имало и какво предстои......и в един момент не само ТЕ а доста от уважаващи марката ще се разубидят да пропътуват многото километри за 1 ден! а очакванията им са ЗА МНОГО ГОЛЯМО ШОУ И КАКТО ВИНАГИ 3 ДНИ!!! Нека регионалните да се похвалят кои колко члена има и да кажат според тяхните виждания колко ще останат.САМО ЗАКЛЕТИТЕ СПОРЕД МЕН............да не говорим колко акта ще има написани за неправилно паркиране както беше ено време в ХИСАР.Дано да се получи както сте го замислили........за това хората искат да пропатуват километрите и да останат 2-3 дена и да си тръгнат ДОВОЛНИ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от In_Memoriam » 23 Апр 2013, 19:14

Драг с измервателна техника да има поне ще е супер :smoke: Нагледали сме се на пушилки.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Апр 2013, 19:45

monio777 написа:УПРАВАТА само да помисли колко хора няма да посетят това събитие, и колко нови члена ще загуби........при положение че тези хора са надъхни от нас с идеите,какво е имало и какво предстои......и в един момент не само ТЕ а доста от уважаващи марката ще се разубидят да пропътуват многото километри за 1 ден! а очакванията им са ЗА МНОГО ГОЛЯМО ШОУ И КАКТО ВИНАГИ 3 ДНИ!!! Нека регионалните да се похвалят кои колко члена има и да кажат според тяхните виждания колко ще останат.САМО ЗАКЛЕТИТЕ СПОРЕД МЕН............да не говорим колко акта ще има написани за неправилно паркиране както беше ено време в ХИСАР.Дано да се получи както сте го замислили........за това хората искат да пропатуват километрите и да останат 2-3 дена и да си тръгнат ДОВОЛНИ

Извинявай, но тези тОООООООлкова много народ описани от теб малко се разминават с реалността. В смисъл такъв, че многото народ винаги е идвал в неделя на събора(в последния ден или по-точно в основния)и е идвал само за единия ден, ИМЕННО защото не всеки иска и не всеки може да отсъства 3 дни(или два дни). Та по отношение на недошли заради единия ден, едва ли ще е проблема точно това. Винаги тъпканицата е била в основния ден на събора.
А това, че щял някой си да не е член защото националния БМВ събор щял да е само един ден... :kuku:
Как може някой да стане член на клуба заради единия национален събор??? Това ли е целта да си член, да идеш на 2 или 3 дни събор? Може аз да съм сбъркан, но за мен кефа е да се усещам част от едно цяло и да срещам хора с близки до моите интереси, поне в тази насока. А това, че тази 2013-та година ще е наситена с повече събития, откогато и да е било? Никой нищо не казва. Съборът, та събора. Един ден, та един ден. Краят на БМВ общостта. То ако заради такива неща се скапва една общност, значи никога не я е имало. НАПРОТИВ, сега всеки член трябва да застане зад клубното лого, да усетят и тези хора от управата, че са подкрепяни, а не изоставени в първия труден момент. Хората се бяха постарали, бяха намерили съоръжението, което да ни събере всичките и да премахнат много от недостатъците на предишните събори. Сега и заради Северна Корея ли да ги обвиняваме? След като са ти казали, че нещо ще се състои, но в последния момент са го махнали, какво да направиш? Животът продължава, а клуба ще го преодолее. Аз като член на клуба съм по-скоро горд от това, че съм част от него. Дреме ми за националния събор, че нямало да е...перфектен. Няма нищо перфектно във Вселената.
Който иска да подкрепя, който не иска и е фен на клуба само заради националния събор...негово решение. Феновете са основно за да подкрепят, а членовете за да се радват и сплотяват. Всеки може да обвинява, всеки може да търси недостатъци, но може ли всеки да подкрепи безрезервно когато е наистина нужно? Истинските приятели се познават в трудния момент, през останалото време всеки може да ти бъде такъв. :yes:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 18.11.2009
Пол: Мъж
Мечтае да кара: M3 GTS

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от bavaromobila » 23 Апр 2013, 19:56

Колеги, не мислите ли, че първо трябва да изчакаме да мине събора и тогава да даваме оценките. Доста е тъпо някой да се занимава да организира подобно мероприятие и други да му ''виснат над главата'' и да му казват колко е прост.
25-ти май е неработен ден, тогава точно се падат няколко почивни дни заради 24-ти май. По принцип трафика в съботните дни е доста малък из Пловдив, а пък и като са доста почивни дни тогава, то ще е още по-малък. Баловете са вечерта ( около 6-7) до тогава със сигурност голям процент от посетителите на събора ще са си тръгнали ( на всеки събор след 17 часа остават доста малко хора). Та аз не виждам какъв ще е проблема. Организаторите казаха ясно, че всички автомобили ще са на територията на панаирното градче т.е. около панаира проблем с паркирането няма да има. Така, че вземете малко се успокойте и се отпуснете :D Всяка година организаторите ни подготвяха нови и нови изненади за събора, но така или иначе всеки знаеше или се досещаше какво всъщност ще има на Калояново. Тази година няма да е така, така че тръпката преди събора ще е още по-голяма :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 2.11.2007
Местоположение: ST.ZAGORA
Пол: Мъж

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от monio777 » 23 Апр 2013, 20:00

ОСТРОУМЕН СИ...............ЕВАЛА ТИ!!!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Апр 2013, 20:47

Както казах, всеки сам избира кой път да хване. :winky:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 15.12.2010
Кара: 2001 BMW Е46 320Ci Convertable
Детайли за колата: Мартеничка...

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от freax » 23 Апр 2013, 22:57

Предлагам темата за се разчисти и заключи временно...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 462
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 5er-Reihe

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Ivo Georgiev » 23 Апр 2013, 22:58

Календарът на събитията за годината е доста богат. Наистина най-голямото от тях е съборът. Идеята за Долна Митрополия беше страхотна, но поради външни фактори явно мероприятието няма как да се проведе там в момента. Бъдете сигурни, че хората, които се грижат за организацията са потърсили всякакви алтернативни варианти и явно това е най-добрият. Нека ги поздравим за положените усилия и да видим с какво можем да помогнем преди събора, пък след като мине да го коментираме. В рамките на един ден могат да се случат доста интересни неща. Винаги в неделя хората са били в пъти повече. През годината ще има достатъчно състезания на писта, които ще можем да посетим.

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от err0r » 23 Апр 2013, 23:44

shmundi87 написа:само да не си "мием ръцете" със Северна Корея,че се ус...ме със събора тая година,само незнам как ще дойда,ще пия 3 бири и после ще си запаля колата да се прибера в един ден?!?иначе успех с организацията :mhihi:

Шмунди, как си идвал до сега на съборите?
Ако е било за един ден - пак си пил три бири, пак си палил колата и пак си се прибирал вкъщи.
Ако е било за два дни - пак можеш да дойдеш в петък или събота, да останеш с нощувка съответно до събота или неделя, да се почерпиш вечерта с приятели и компания и да си заминеш.

Какъв ти е проблемът?!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook