Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 година!

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 година!

Мнение от DrivinGGoD » 11 Мар 2013, 1:51

Ето, че дойде време и имаме удоволствието да ви представим подготвените до момента събития, които ще се радваме да осъществим за всички вас фенове и приятели :!: :!: :!:

С огромно желание и старания сме се погрижили да ви предоставим, надявам се, почти всичко от което имате нужда и всеки да успее да намери "своите" събития и да предвиди участието си в тях, като за останалото ще се погрижим ние - целият екип на BMW Клуб България :ok: Така бихме искали да ви накараме да се чувствате страхотно в неповторима BMW атмосфера сред приятели и хора споделящи вашата страст :twisted: :driving:

Така, да пристъпим към съществото на тазгодишния календар, а именно събитията предвидени в него:

:arrow: 30ти и 31ви Март - 3та Национална Е46 сбирка
Започваме със станалата традиционна Национална Е46 сбирка, която ще се проведе в края на месец Март в Чифлика, като повече информация можете да получите от специалната тема за това - 3-та национална е46 сбирка,30-31.03-Чифлика

:arrow: 11ти Април- Serres Racing Experience
В средата на Април пък сме се подготвили да "загреем" подобаващо за предстоящия Motorsport сезон на писта Серес в Гърция по време на първото за тази година обучително събитие, което както след поставените забележителни основи през изминалата година ще се опитаме да превърнем в едно невероятно адреналиново изживяване изпълнено с много каране и полезни "данни" 8) Очаквайте скоро специална тема с подробна информация за записвания и участие :yes:

:arrow: 13ти Април - София; 19,20 и 21 Април - Габрово - Разумният си ти - инициятива за транспортна безопасност
Веднага след това ще положим началото и на една изцяло нова инициятива, с която BMW Клуб България се надява да повиши безопасността по пътищата и да започне процес по промяна на цялостния подход на хората към шофирането. Повече информация за кампанията можете да намерите тук - Кампания за транспортна безопасност “Разумният си ти”, като в скоро време ще можете да намерите и повече информация около възможността за участие и подробности около осъществяването и :yes:

:arrow: 25ти Май - 12ти Национален BMW Събор - Пловдивски Панаир
Уважаеми фенове, приятели и членове на BMW Клуб България,

В момента се потготвяме за 12ти Национален BMW Събор на 25 Май да ви предоставим на разположение Международен Панаир Пловдив, в който тази година да създадем най-грандиозното зрелище, което сме правили до сега!!! Знаейки, че най-желаните от вас - всички фенове и приятели, са дрифтове, донъти и бърнаути, както и много готини коли събрани на едно място в страхотна атмосфера, интересни игри и т.н., ние ще пресъздадем тази атмосфера като ще ви дадем много от всичко това и ще доближим максимално всеки един от вас до това, което му е най-интересно. С други думи - още повече ще се постараем да превърнем Националния BMW Събор в едно грандиозно шоу и невероятно изживяване! Очаквайте съвсем скоро подробни детайли за програмата и включените в нея забавления ;)

Що се отнася до състезателната част - тя ще бъде насочена към предвидения за началото на Юли Трак Дей, където ще се постараем да я развием до едно изключително високо ниво както по отношение на Time Attack-а така и на Дрифта :twisted: Очаквайте изненади и там :yes:

:arrow: 8ми и 9ти Юни - Национална Е30 Сбирка
В началото на юни пък, за пръв път у нас ще се проведе Национална Е30 Сбирка, която смятам няма нужда от представяне, защото самия модел "виновник" за събитието говори сам за себе си 8)

:arrow: 8ми и 9ти Юни - драг и бърнаут по време на моторсъбор Козлодуй
По същото време пък за поредна година "нашите" момчета ще могат да се изявят със своите най-класни изпълнения и като част от моторсъбора в гр. Козлодуй

:arrow: 29-30 Юни - В края на месеца следва ежегодния БМВ Тиймбилдинг на яз.Копринка

:arrow: 5ти, 6ти и 7ми Юли - Track Day Experience - Писта "Дракон" Калояново
През юли пък, тези които още не са тръгнали на море ще имат възможността отново в два дни да се насладят на единственото по рода си клубно пистово обучително мероприятие в България, където в уникална атмосфера ще могат да покарат своя или специално подготвен автомобил с професионалната асистенция на екип от инструктори, които ще ви покажат най-правилните похвати за контрол на автомобила и най-бързия път по пистата 8) :twisted: :driving:

:arrow: 5ти, 6ти и 7ми Юли - 2-ра национална сбирка на Shark сектора - яз. Копринка.

:arrow: 15ти до 20ти Август - Germany BMW Trip 2013 - Посещение на BMW Welt, BMW Museum, BMW Plant и DTM Nurburgring
Ето, че стигаме и до още едно изцяло иновативно като концепция мероприятие, което ще донесе един изцяло нов и различен поглед върху марката и автомобилния спорт на всеки фен, желаещ да се потопи в миналото и настоящето на любимата компания и нейните моторспорт традиции :!: В 5 дневна екскурзия феновете ще могат да посетят централата на компанията в Мюнхен, както и поредния кръг от една от най-атрактивните надпревари за туристически автомобили - DTM, която през 2012 именно BMW доминира донасяйки пилотската, отборната и конструкторската титла :bowdown: и то не къде ами на легендарния Nurburgring :bowdown:

:arrow: 30ти,31ви Август и 1ви Септември - Морски Фест 2013- В разгара на лятото ще бъде проведен и станалия традиционен морски фест, като точните дати и локация за неговото провеждане тепърва предстои да бъдат уточнени :yes:

:arrow: 27ми, 28ми и 29ти Септември - Transfagarasan Trip - Румъния
viewtopic.php?f=3&t=345454
Изненадите не свършват до тук - през септември сме предвидили автомобилно пътуване до един от най-красивите и предизвикателни пътища в света - проходът Transfagarasan в румънските Карпати 8) Какво по-хубаво от уикенд прекаран в планината по средата на 90-километров проход достигащ надморска височина над 2000м съставен от безброй завои, тунели и спиращи дъха гледки :shock:

:arrow: 12ти и 13ти Октомври - BMW Invasion 2013 - Плевен
viewtopic.php?f=3&t=349346
Естествено, BMW Тиим Плевен няма да разочароват феновете си и отново ще ни подготвят една истинска BMW инвазия в северна България, която традиционно е едно от най-силните и емоционални фенски събития през годината изпълнена с пушеци от гуми

:arrow: 1ви Ноември - Serres Racing Experience
viewtopic.php?f=3&t=349643
През ноември отново ще посетим гръцката писта за поредното пистово събитие :yes:

:arrow: Коледно парти - 27 Декември 2013
http://bmwpower-bg.net/events/22-Christmas-Party-2013
В самия край на годината пък отново ще се съберем да си припомним с усмивка случилото се през годината и да споделим нестихващите емоции от преживяното, като се подготвим за коледните празници и посрещането на новата година 8)

Надявам се наистина всеки от вас да намери това, от което се нуждае за задоволяване на своята страст около любимата марка и ще се постараем по време на всяко едно от тези събития да ви заредим с положителни емоции и незабравими преживявания :!:

При възникването на нови събития и всякаква промяна на дати или място на провеждане на гореспоменатите събития ще се постараем своевременно да подадем информация, като за всяко едно от тях ще бъде създадена отделна тема с подробна информация за начина на провеждане, програмата и възможностите за участие :yes:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от TsvetanVR » 11 Мар 2013, 9:29

Браво!
Ще очаквам с нетърпение екскурзийките до Германия и Румъния, както и повечко информация около тях. :)
Изображение

I wanna leave you far behind....

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Ronka » 11 Мар 2013, 10:29

Ехаа каква година сте заформили :mhihi: :paranoid: :driving: :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.02.2012
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Е86 Z4M Coupe
Мечтае да кара: МИГ 29

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от DSC-OFF » 11 Мар 2013, 11:18

WOW, страхотна програма, особено двете екскурзийки и разбира се събора! :bowdown: :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 20.01.2011
Местоположение: София, Габрово
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е30 335

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Rumen Chanliev » 11 Мар 2013, 12:27

Не знам кой реши, че тези дати са най-подходящи за провеждане на Национален БМВ Събор при положение, че точно тогава има балове.. :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:
По-добре да бъдеш малка светлина,
отколкото голяма сянка...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 29.05.2003
Местоположение: София
Кара: E46 M3
Мечтае да кара: Е46 М3
Детайли за колата: чудесна :)

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от val » 11 Мар 2013, 13:00

2011 бях на това място в Румъния- наистина е уникално! Бих се включил пак, разбира се :)
Страхотна програма, поздравления!

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от DrivinGGoD » 11 Мар 2013, 15:56

Rumen Chanliev написа:Не знам кой реши, че тези дати са най-подходящи за провеждане на Национален БМВ Събор при положение, че точно тогава има балове.. :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:


Какво значение има кой е решил тези дати?! И защо с такъв тон? Вместо да седнете да помислите, веднага всички държат сметка! Това са единствените логични дати през май - Гергьовден съвпада с великден, т.е. отпада, след това има избори, и влизаме в седмиците на баловете... та все ще има недоволни :dummy: Да не говорим, че това е единствената опция през този период на годината с три ОФИЦИАЛНИ почивни дни, а само така можем да се разгърнем в тях и да използваме цялостния капацитет на съоражението, стараейки се да изолираме всички пропуски и желания на посетителите от предишните години..... дали ще има ден когато всички ще са доволни :help: :cry: Реторичен въпрос, на който съм намерил отговора :banghead:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от devent » 11 Мар 2013, 16:14

:bowdown: :bowdown:

Запълнили сте всички почивни дни с уникални евенти :lol:
Мога да пиша 15 редов ферман колко съм горд, че съм част от този клуб, но за да не ви отегчавам ще напиша само - БРАВО!

Понапълних си TO DO листа :)

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от cww » 11 Мар 2013, 16:31

Другия път ще вземем да те питаме. :mhihi:


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 2.02.2009
Местоположение: София/Младост
Пол: Мъж
Кара: Е39 М57D25
Мечтае да кара: E60///M5

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от kufi01 » 11 Мар 2013, 17:02

:yes:
Последна промяна kufi01 на 09 Апр 2013, 6:12, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от devent » 11 Мар 2013, 17:24

kufi01 написа:Точно същото и аз щях да кажа днес като казах на половината приятелчета където мислеха да идват всички ми отговориха едно и също че съжаляват и че са на балове тогава
Да не говорим че и аз маи ще отпадна защото съм си пуснал отпуска от началото на май :kuku: :banghead:
И според мен доста хора няма да могат да дойдат независимо дали са почивни дни защото някои от нас тези дни не им се отразяват като такива


Колега, нали се сещаш, че няма как да се угоди на всички?? Освен това, гледам, че събора ще е 3 дни, което ме води до мисълта, че ако все пак имат желание тези тооолкова ощетени абитуренти, ще отсъстват на техния ден, пък другите дни са на пистата и всичко ще е 6. Още горе ви се обясни, че Великден се съчетава с Гергьовден, съответно мнооооого повече хора от абитурентите(а и те) ще пътуват тогава. Аз също съм канен на 2 бала на тези дати, но ще ги пропусна, какво да се прави. Приоритизираш си задачите и се примиряваш със загубите - това е.
Всяка година ми е супер смотано, като гледам как някакви хора потъпкват организацията, ентусиазма и работата на другите. Аз също съм организатор на малки и не до толкова малки евенти(не свързани с BMW или с клуба) и ми е писнало от вечно недоволни хора. Винаги някой му е топло, на друг му е студено, трети има бал, четвърти ражда, пети го боли окото на тази дата и т.н.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от JOGI » 11 Мар 2013, 17:45

екстра е всичко. каква ще е конфигурацията /за тайм атак/ на трасето в долна на събора?

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от DrivinGGoD » 11 Мар 2013, 17:48

Не бързайте :twisted: Съвсем скоро ще има пълна и изчерпателна информация за всичко, което да очаквате от събора... имайте малко търпение, все пак има повече от 2 месеца още 8)
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 2.12.2010
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: Е30
Мечтае да кара: със ?

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Bizona » 11 Мар 2013, 18:43

поне сега ще има достатъчно място за феновете на драг :clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от djkita » 11 Мар 2013, 18:53

Датите са си перфектни, в предвид това, че няма как събора да се направи точно на Великден ! За съжаление сигурно ще пропусна тази година, защото Долна Митрополия ми е твърде далеч.... Иначе пистата изглежда страхотно! Поздравления и за разнообразните мероприятия, с които ще запълните годината :)
Изображение

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook