Нова камера за скорост

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: от време на време

Re: Нова камера за скорост

Мнение от sezo_ » 02 Авг 2012, 20:41

nelim написа:Ето камерата за която говоря, долу сивата стойка с камерите за 2-те посоки + горе белите охранителни камери който вероятно се ползват при проследяване на разни преследвани :)

Изображение

тя тази си е само за влизащите, горе на караулката виси другата която е за излизащите...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 3.12.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 323ci

Re: Нова камера за скорост

Мнение от the_dentist » 02 Сеп 2012, 17:54

Един познат беше сниман с 58 км/ч, което за мен е абсурдно и дано да са я оправили! :kuku:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 13.10.2011
Пол: Мъж

Re: Нова камера за скорост

Мнение от pro » 09 Окт 2012, 15:24

bat_gosho написа:Камера има като идва човек по пътя от Пазарджик, след бетонцентъра преди 9-ти километър, където е паметника Пловдив. На един пилон 3-4 метров седи.


тази камера работи ли ? аз постояно минавам от там и си карам с 80км и досега съм нямал "честитка"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Нова камера за скорост

Мнение от nelim » 09 Окт 2012, 21:08

sezo_ написа:
nelim написа:Ето камерата за която говоря, долу сивата стойка с камерите за 2-те посоки + горе белите охранителни камери който вероятно се ползват при проследяване на разни преследвани :)

Изображение

тя тази си е само за влизащите, горе на караулката виси другата която е за излизащите...


Прав си колега, моя е грешката
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: от време на време

Re: Нова камера за скорост

Мнение от sezo_ » 10 Окт 2012, 16:51

pro написа:
bat_gosho написа:Камера има като идва човек по пътя от Пазарджик, след бетонцентъра преди 9-ти километър, където е паметника Пловдив. На един пилон 3-4 метров седи.


тази камера работи ли ? аз постояно минавам от там и си карам с 80км и досега съм нямал "честитка"


а вие сигурни ли сте, че това въобще е камера ? да не говорим пък и за скорост.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Нова камера за скорост

Мнение от ylaine » 10 Окт 2012, 18:38

sezo_ написа:
pro написа:
bat_gosho написа:Камера има като идва човек по пътя от Пазарджик, след бетонцентъра преди 9-ти километър, където е паметника Пловдив. На един пилон 3-4 метров седи.


тази камера работи ли ? аз постояно минавам от там и си карам с 80км и досега съм нямал "честитка"


а вие сигурни ли сте, че това въобще е камера ? да не говорим пък и за скорост.


Да. Ти да нямаш друга информация?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: от време на време

Re: Нова камера за скорост

Мнение от sezo_ » 11 Окт 2012, 7:32

подобна има на входа на асеновград където ограничението е 60 км. а при тази, за която говорите, там ограничение няма.. в смисъл 90 км/ч си е . заради това не виждам логика, най вероятно е просто за наблюдение на паметника, ако въобще е камера
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Нова камера за скорост

Мнение от ylaine » 11 Окт 2012, 9:11

sezo_ написа:подобна има на входа на асеновград където ограничението е 60 км. а при тази, за която говорите, там ограничение няма.. в смисъл 90 км/ч си е . заради това не виждам логика, най вероятно е просто за наблюдение на паметника, ако въобще е камера


оф, чел не дочел и аз говоря глупости :banghead: Помислих, че става въпрос за тая, където е още в Пловдив срещу лукойла.. Иначе скоро ходих до Пазарджик и не съм я видял, а доста се оглеждах, тъй като бях чел че има там :dunno: А тази на входа на Асеновград я знам - една мъничка нали? И аз не мисля, че е за скорост, но някой който знае със сигурност нека каже.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Нова камера за скорост

Мнение от TNT » 11 Окт 2012, 11:04

Еми на тази от снимката... На брат ми там му писаха фиш преди няколко години, когато вместо камера, си висеше патрулка. И ограничението си беше 50.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 4.06.2012
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: Нова камера за скорост

Мнение от bezdomnia » 19 Окт 2012, 9:24

на входа на асеновград ограничението не е 60 км :) само информативно към колегите

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Re: Нова камера за скорост

Мнение от BorisBMW » 19 Окт 2012, 12:00

ylaine написа:
sezo_ написа:подобна има на входа на асеновград където ограничението е 60 км. а при тази, за която говорите, там ограничение няма.. в смисъл 90 км/ч си е . заради това не виждам логика, най вероятно е просто за наблюдение на паметника, ако въобще е камера


оф, чел не дочел и аз говоря глупости :banghead: Помислих, че става въпрос за тая, където е още в Пловдив срещу лукойла.. Иначе скоро ходих до Пазарджик и не съм я видял, а доста се оглеждах, тъй като бях чел че има там :dunno: А тази на входа на Асеновград я знам - една мъничка нали? И аз не мисля, че е за скорост, но някой който знае със сигурност нека каже.

Тази на входа на Асеновград, малката, до автосалони, била на сота, дето е към полицията. Иначе за нея всякакви глупости се изговориха в началото.. първо беше за скорост, после пък са винетки снимала, за застраховки...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 4.06.2012
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: Нова камера за скорост

Мнение от bezdomnia » 19 Окт 2012, 12:18

дадада всички намаляхме аради нея

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Re: Нова камера за скорост

Мнение от BorisBMW » 19 Окт 2012, 18:58

Внимавайте като влизате в Асеновград, че доста често започнаха да седят нашите куки с радара.


Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 22.01.2007
Местоположение: Пловдивчанче
Кара: M5,X5,328iR,e30 330i,
Мечтае да кара: м6

Re: Нова камера за скорост

Мнение от BMWm5 » 19 Окт 2012, 20:53

пи4ове тая тема зехме да я осираме бавно и славно за това даите да не я обръщаме на чат ми които квито снимки има или е засякал ново място на подвижна камера да пи6е или да прасне една снимка наи добре за да може да сме полезни един на друг

Иване пиши малко по-грамотно,не като момче останало в четвърти клас два пъти.

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: Нова камера за скорост

Мнение от Бибо » 05 Ное 2012, 21:26

Ей тези хубавци се въртяха в района на Коматевския възел. Някой знае ли, дали могат да снимат в движение? Направи ми впечатление че караха с 50, така и не ги изпреварих, за да проверя.

Изображение
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook