Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 3.03.2005
Пол: Мъж

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от FAVORITE » 27 Авг 2012, 11:00

Евала на организаторите! Сбирката беше перфектна! Много приятна обстановка, а и да виждаш до всяко бунгало БМВ си е приятна гледка.. :D
Акъла не е к*р да ти го вкарат..!!

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от Icco » 27 Авг 2012, 14:57

Ние организаторите пък искаме също да благодарим на едни хора, които писаха че ще дойдат но не дойдоха благодарение на които остана месо което сме разпределили и ще има за по едно барбекю сред природата в хубаво време.

Искам да благодаря и на колегите с които реализирахме това мероприятие, и на всички присъствали и дали своя принос в пекането на барбекюто и викането аауууаауууаааууаауу и други подобни. :bowdown: :kuku:

И едно голямо честио на Були, както се казва по форумски да ти е честита новата придобивка, много безаварийни километри и да и сменяш маслото само. (Деси ще ме извинява ама гледай как хубаво звучи само)

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от DAEL » 27 Авг 2012, 16:13

Icco написа:Ние организаторите пък искаме също да благодарим на едни хора, които писаха че ще дойдат но не дойдоха благодарение на които остана месо което сме разпределили и ще има за по едно барбекю сред природата в хубаво време.

Искам да благодаря и на колегите с които реализирахме това мероприятие, и на всички присъствали и дали своя принос в пекането на барбекюто и викането аауууаауууаааууаауу и други подобни. :bowdown: :kuku:

И едно голямо честио на Були, както се казва по форумски да ти е честита новата придобивка,
много безаварийни километри и да и сменяш маслото само.
(Деси ще ме извинява ама гледай как хубаво звучи само)

:yes: :mhihi:
И аз съм много доволен от мероприятието, както винаги доказахме, че не сме силни само на пистата, а и около масите!
Евала за организацията и за спонсорството! :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 584
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: Сливен, Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: Е-34 525i, E-39 520i, E-36 320i

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от miro_mcm » 27 Авг 2012, 17:59

X-citer написа:Ще дойда да ви наглеждам да не вършите глупости :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Добре, че теб нямаше кой да те наглежда ;) иначе щеше да е страшно...


Огромни БЛАГОДАРНОСТИ от мен и моето семейство към организаторите и присъстващите на това събитие!!!
Купона бе на ниво без каквито и да било пропуски.
Последна промяна miro_mcm на 27 Авг 2012, 18:21, променена общо 1 път
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 21.05.2012
Местоположение: Варна
Пол: Жена
Кара: 730 D

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от m_dimitrova » 27 Авг 2012, 18:00

Снимки ,може да се гледат и без да имате регистрация https://www.facebook.com/media/set/?set ... 730&type=3

Фокусник
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 12.10.2009
Местоположение: "Дружба" София
Пол: Мъж
Кара: на тройки още от ученик!
Мечтае да кара: без да "прави"

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от shmundi87 » 27 Авг 2012, 19:58

АУУУ,АУУУ,АУУУУУУУУУУУ,няда да забравя и това море,мисля,че и Були :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Шегата на страна,беше СУПЕР,много благодарности на всички организатори и на всички присъстващи разбирасе :bchug:
П.С:имам да черпя всички от БАНАНА,на следващата сбирка(обаче ДДТ пият само руса бира,да си знаете)!
Ти си от мъжете които ce прибират от работа,пият една боза,смачкват някоя хлебарка,ударя си чи**я и въздъхвaт-'' омръзна ми този живот-алкохол,убийства и секс...

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от B U L L I » 28 Авг 2012, 8:46

благодаря ви,че присъствахте
беше уникално ,мислих че ще е по слабо от миналата година,а то стана даже по....огромно.другата година даже мисля да е още по
защото когато всеки разгледа снимките ще пожелае да е част от това.
мислим да превърнем събитието ежегодишно за целта обаче е нужно да побеждаваме на "регионалните войни" и да имаме средства.при един капитал
от 3000лв.щяхме да убием коча с лопатата.
една забележка,яжте бе хора :mhihi: пак останаха пържоли,но за щастие ги върнах не вмирисани както си мислих и сега чакат резервното мероприятие за да бъдат изядени.
огромно благодаря на сливенския диджей вальо ,не вярвах,че ще докара такава озвучителна техника и ако имахме остатък от паричния фонд с радост бих му дал кинти ей така за поущрение,защото това момче заряза купона и женка си за да ни забавлява нас.
нямам думи и за това което направихте за мен на плажа...искам пак с вас на море.
попитайте някой "с колко човека си бил на море?" и ще осъзнаете мащабноста на това мероприятие.
колеги регионални,удоволствие бе за мен да работя с вас,струваше си десетките разговори по телефоните,а нека всички си мислят,че получаваме заплати или девиденти,то ние си знаем най добре какво ни е коствало всичко :clap:
пистаааааа,голям си моето момче...имах един сантиментален подарък за теб за това което направи за всички,но след като забравих да ти го връча ще почака до следващия път.
много се радвам,че хора освен от 4те регионални структори се включиха и хора от други градове,все пак мероприятието бе отворено за всички и така ще бъде и занапред
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от nelim » 28 Авг 2012, 11:03

B U L L I написа:благодаря ви,че присъствахте
беше уникално ,мислих че ще е по слабо от миналата година,а то стана даже по....огромно.другата година даже мисля да е още по
защото когато всеки разгледа снимките ще пожелае да е част от това.
мислим да превърнем събитието ежегодишно за целта обаче е нужно да побеждаваме на "регионалните войни" и да имаме средства.при един капитал
от 3000лв.щяхме да убием коча с лопатата.
една забележка,яжте бе хора :mhihi: пак останаха пържоли,но за щастие ги върнах не вмирисани както си мислих и сега чакат резервното мероприятие за да бъдат изядени.
огромно благодаря на сливенския диджей вальо ,не вярвах,че ще докара такава озвучителна техника и ако имахме остатък от паричния фонд с радост бих му дал кинти ей така за поущрение,защото това момче заряза купона и женка си за да ни забавлява нас.
нямам думи и за това което направихте за мен на плажа...искам пак с вас на море.
попитайте някой "с колко човека си бил на море?" и ще осъзнаете мащабноста на това мероприятие.
колеги регионални,удоволствие бе за мен да работя с вас,струваше си десетките разговори по телефоните,а нека всички си мислят,че получаваме заплати или девиденти,то ние си знаем най добре какво ни е коствало всичко :clap:
пистаааааа,голям си моето момче...имах един сантиментален подарък за теб за това което направи за всички,но след като забравих да ти го връча ще почака до следващия път.
много се радвам,че хора освен от 4те регионални структори се включиха и хора от други градове,все пак мероприятието бе отворено за всички и така ще бъде и занапред


:clap: :bowdown: И честита булка :)
Изображение

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от ///Milen_bmw » 28 Авг 2012, 11:42

Всичко беше супер. Извинявам се на хората с които не съм се видял, ама положението беше тегаво. :mhihi: Благодарности на организаторите и на всички присъстващи, защото без вас нямаше да се получи този грандиозен купон.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 21.11.2007
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: 320d Avtomatik / Touring

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от magiosnik^ » 28 Авг 2012, 11:59

А снимките и дългата колона ще ги направим ли традиция :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 3.07.2007
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: S50 @_@

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от VaLy0 » 28 Авг 2012, 13:21

B U L L I написа:благодаря ви,че присъствахте
беше уникално ,мислих че ще е по слабо от миналата година,а то стана даже по....огромно.другата година даже мисля да е още по
защото когато всеки разгледа снимките ще пожелае да е част от това.
мислим да превърнем събитието ежегодишно за целта обаче е нужно да побеждаваме на "регионалните войни" и да имаме средства.при един капитал
от 3000лв.щяхме да убием коча с лопатата.
...
огромно благодаря на сливенския диджей вальо ,не вярвах,че ще докара такава озвучителна техника и ако имахме остатък от паричния фонд с радост бих му дал кинти ей така за поущрение,защото това момче заряза купона и женка си за да ни забавлява нас.

За мен беше чест въпреки че щеше да е мнооого по-добре ако бяхме на място където нямаше да има проблеми с минцифайките... щеше да стане открита дискотека, а техниката може да е още по корава... + ефекти проектори и т.н. само да има защо... ако е сигурно че няма dB-те да са на -15 :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеБъРзИя ///

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от Andronoff » 28 Авг 2012, 13:46

И от мен специални благодарности на Вальо за саможертвата, забавлявахме се искрено!
Благодаря на Ицо, Були и Пистата за страхотната организация, благодаря и на всички присъстващи за невероятната атмосфера, беше незабравим уикенд!
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 16.09.2006
Кара: осем цилиндрови

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от .::Братоев::. » 28 Авг 2012, 15:53

Страхотно беше, евала за организацията....
п.п. Махнахте ли ги тия синичките ...са да не ходите с тях като със стикерите от събора :mhihi:
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от Apassionata » 28 Авг 2012, 16:35

Беше СТРАХОТНО! :D :bowdown: Огромни благодарности на всички участвали в организацията :clap: :bowdown: Всичко беше на ниво, от балоните, през музиката и пържолите, неограниченото количество бира, та до подреждането на колите за фотосесията. Беше супер и идеята за колона... Клаксони и прекъсвачи из Китен и Приморско :driving: Другия път да сте по-шумни :mhihi: И толкова много стари и нови моцуни от половин България :mrgreen: :bchug: Наистина мероприятието беше грандиозно :D Съжалявам само че пропуснахме шоуто на плажа с предложението, но ние бяхме до другата кула от рано и очаквахме да дойдете там, поне така бях разбрала аз. Е, нищо де, в Приморско някой от улицата като ни попита какво става, казахме че има сватба :mhihi: , а то верно си било почти истина :D Много щастие, любов и разбирателство желая на Булли и Деси :wave:

Ето снимки и от мен, поиграх малко днес с повечето, дано ви харесат :smoke: :mrgreen:

http://apassionata.snimka.bg/automobile ... 012.697888

И във фейса https://www.facebook.com/#!/media/set/? ... 325&type=1
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Морски тиймбилдинг 24,25,26ти август

Мнение от gentata » 28 Авг 2012, 18:36

Страхотно беше и двата дена и като условия и като организация :yes: Гооолямо шоу стана и в дискотеката и двете вечери присъстващите ще кажат кеф ти балончета кеф ти сладолед :mhihi: евала :bowdown:
Apassionata страшни снимки :yes: гледам и космическия кораб щракнат там че и на няколко снимки 8)
:driving:

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook