"БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕДЕЛЯ

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Zagy » 06 Май 2012, 21:08

Аз пък да кажа, че с брат ми тръгнахме горе-долу в началото на колоната (15та-20та кола) и след като колоната се заформи се почна едно поголовно изпреварване... нямам думи... пристигнахме сигурно 50ти... :nono:
Si non confectus, non reficiat.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от M.Velichkov » 07 Май 2012, 7:48

Ванка, не знам колега с колко си бил на "автопилота" ама селед Вакарел съм карам сигурно 40 км. с 160-170 и така и не настигнах основната колона! Няма такава организация :no: На Ихтиман се бяхме отделили оклок 10-тина коли, карах с около 120 и от нищото почнаха едни маневри на бързи 36-ци.....крайна лява-аварийна. Не ви знам спирачките на модерните бегачки, ама на моя старец хич не са по днешните критерий. Трябваше да стане някой сакатлък ли? Крайно съм разочарован от неделното каране!
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Gqbriel » 07 Май 2012, 8:11

moksika написа:Ванка, не знам колега с колко си бил на "автопилота" ама селед Вакарел съм карам сигурно 40 км. с 160-170 и така и не настигнах основната колона! Няма такава организация :no: На Ихтиман се бяхме отделили оклок 10-тина коли, карах с около 120 и от нищото почнаха едни маневри на бързи 36-ци.....крайна лява-аварийна. Не ви знам спирачките на модерните бегачки, ама на моя старец хич не са по днешните критерий. Трябваше да стане някой сакатлък ли? Крайно съм разочарован от неделното каране!


Повече от 140 не е вдигано и то на моменти,може би един 2 -пъти,казвам ти го защото бях 3-та кола до тунелите....той няма никаква вина за 36-ците които се показаха за пореден път - аз лично съм крайно разочарован,от начина по който утвърдиха,че нямат никакво уважение...2 се залепиха точно зад него,като М3-ката трябваше да наибие спирачки и като се почна ,всичко искаше да е най-отпред - което не разбрах..
Аз бях 3-та станах 30-а кола - това нормално ли е?Ами ако не бяхме пуснали никого - какво щяхте да ни ударите ли ?Да ви имам колите ,такава липса на уважение,колегиалнос ти съобразителност не съм виждал - трябва да се срамувате момчета и момичета....
Вие изобщо мислите ли какво може да стане,ако в колона от 200 коли някой удари 1 - има и деца в колите,като ви се кара защо сте в колона ?Като сте толкова бързи - има писта покажете "уменията" си там а не на пътя..
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: ШОПландия
Пол: Мъж
Кара: Е46 320D

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Amatior4o » 07 Май 2012, 8:16

Е какво е виновен Иван, че има разни малумници, които вместо да си карат в колоната се започва изпреварване и бутане рязко в хора от коланата и се почва спирачки, ситуации и т.н.
После се почва газ за стягане на колоната и пак същото ...
Винаги ще има хора с комплекси, които си мислят, че като изпреварят всички и се врежат зад водещата кола са най-най! :ranting:

Да са живи и здрави да си карат 316-ките. Само в такива моменти могат да кажат: "Ей много бяга таз кола. Изпреварих 50-60 бмвта. Даже наказах и 3 М-ки" :banghead:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от M.Velichkov » 07 Май 2012, 8:23

Не упреквам Ванката за нищо, просто грам не се караше с обявената и разумна скорост! Всеки сам си носи отговорността за безобразното каране!! Иван няма как да е отговерен за простотията която се случваше назад. Пиша тези редове за сладурите дето решиха, че са пилот-изпитатели в прашната авияция.
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Dimitroff » 07 Май 2012, 8:31

Gqbriel, Amatior4o - споко...виновен съм...

Виновен съм, че както и да карам - винаги има някой, който да кара със 180-190...за да настигне колоната...а да питам - къде е блял когато колоната е подържала скоростта на водача и предните коли ?!?!

Виновен съм, че моя километраж явно лъже с поне 30-тина километра...като ми показва 130-140 - всъщност е 160-170 явно...щото така излиза!

Виновен съм, че бавя бързите Е36ци...явно на тях тази скорост им е бавна, а и понавървяват доволно, та ... виновен съм...нищо, че на връщане точно състезателите с Е36 караха със 90-100...щото..."тр`еа п`еста от гориво" (ЦИТИРАМ!) :lol:

Аз колоната няма да коментирам - тя никога няма да бъде перфектна, но това отдавна съм разбрал, че не зависи изобщо от мен, нито от повечето от вас...

Искам само да кажа, че лично на мен ми мина през ума да спра цялата колона, да отида до "втората кола", която всъщност беше едно Е36 с тинейджър на шофьорската седалка и да го нашамаря пред всички останали, после да му резна 2 гуми и да си потеглим останалите!

На въпросния младеж искам само да му кажа - моля те догодина пак го направи...същото!!! - пак зад мен, пак карай в аварийната и в лявата лента, пак ми се прави, че не разбираш, като ти в дигах ръка в знак на "какво правиш, бе мамицата ти ?!?!" ...пак...моля те...

П.с. "Ванката" ме наричат хората, който ме познават лично, който са сядали с мен и на маса, и под капака!

За останалите съм бил, съм и ще съм Dimitroff

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Runnaway » 07 Май 2012, 8:34

Очаквайте в тази тема списък с рег. номера и модели на автомобилите, които държаха да карат плътно зад Димитров, както и на един такъв, който задмина всички през аварийната лента. Аз бях 7-8 кола в колоната, а на пристигане пред мен имаше поне 30-40 автомобила.

Искам специално да благодаря на колегата с Е34 туринг със Софийска регистраца СА51.. (няма да го допиша нарочно, а не защото не го помня), за начина по който караше зад мен през цялото време като ме пазеше и ми помагаше да се опитаме да внесем ред в колоната показвайки на колегите в най-лявата лента да се върнат в колоната! Поклон! :bchug: :bowdown:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от M.Velichkov » 07 Май 2012, 8:45

Dimitroff, така се надявам да е добре? За пореден път се убеждавам, че да изразиш ЛИЧНО мнение тук и да засегнеш член/модератор се наказва с мъмрене и размахване на пръст!!! Щом тръгнахме от лукойла щях да пръсна 30++ г. мотор на 30 ++ г. си кола и за норматив направи 140....ама колоната ми избяга......Просто изаказах впечатление към колоната и критика към отделни учасници!!!
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Dimitroff » 07 Май 2012, 8:50

Runnaway написа:Очаквайте в тази тема списък с рег. номера и модели на автомобилите, които държаха да карат плътно зад Димитров, както и на един такъв, който задмина всички през аварийната лента. Аз бях 7-8 кола в колоната, а на пристигане пред мен имаше поне 30-40 автомобила.

Искам специално да благодаря на колегата с Е34 туринг със Софийска регистраца СА51.. (няма да го допиша нарочно, а не защото не го помня), за начина по който караше зад мен през цялото време като ме пазеше и ми помагаше да се опитаме да внесем ред в колоната показвайки на колегите в най-лявата лента да се върнат в колоната! Поклон! :bchug: :bowdown:


Жорка...и като ги пуснеш номерата ?

Най-много някое келешче лигаво да се накефи, че му се споменава колата...

Не ме разбирай грешно - ако имаше как да навържа номерата с ник-овете - ОК, обаче няма как просто... :banghead: :banghead:

moksika написа:Dimitroff, така се надявам да е добре? За пореден път се убеждавам, че да изразиш ЛИЧНО мнение тук и да засегнеш член/модератор се наказва с мъмрене и размахване на пръст!!! Щом тръгнахме от лукойла щях да пръсна 30++ г. мотор на 30 ++ г. си кола и за норматив направи 140....ама колоната ми избяга......Просто изаказах впечатление към колоната и критика към отделни учасници!!!


Dimitroff e добре - живи и здрави - ще се засечем, ще се запознаем и ще минем и на Иван или Ванката :lol:

Явно съм се изразил неправилно - нито си ме засегнал, нито пък моят отговор съм искал да звучи като размахване на пръст, колега - проблема е, че не се познаваме лично - иначе нямаше и през ум да ти мине подобна мисъл, но както вече казах - има време - ще се запознаем някога, някъде. :yes:

Точно ускорението на самата колона смятам, че е било безпроблемно - излизам от Лукойла и карам с 50...ускорявам след около километър на 70...след още километър-два на 90...и държа така сравнително дълго, след което плавно ускорявам до към 130км/ч, а в зависимост от трафика пред мен или държа тази скорост или ускорявам до към 140...и то моментно...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от M.Velichkov » 07 Май 2012, 8:55

Whateva Man :bchug:
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от outworld » 07 Май 2012, 8:59

Аз искам да благодаря на приятелите с Е46, за хубавото каране. Направихме си наш пакет 4-5 коли и не пускахме много много да влизат между нас и се пазехме един друг :bowdown: Ванка, не обръщай внимание, винаги ще има недоволни :yes: А интересно ми е този младеж с Е36 дето беше за шамари, не го ли намери после на пистата?
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Zagy » 07 Май 2012, 9:04

Ванка - каквото и да се прави винаги ще има летци-изпитатели, които искат да пристигнат преди колоната... няма какво да се направи... тоя път въпреки изпреварванията и засичанията поне нямаше ударени коли като миналата година. Мисля, че това е прогрес :)
Si non confectus, non reficiat.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Dimitroff » 07 Май 2012, 9:11

Стойчо...на пистата имах толкова много ангажименти, че съм нямал време да обядвам, да видя приятелката си, да видя приятелите си...още в 15 часа вече бях скапан...само до някакъв лигльо ми беше...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от Gqbriel » 07 Май 2012, 9:13

moksika написа:Whateva Man :bchug:


Не си прав,наистина...много моха можем да потвърдим как се движеше колоната....ясно,че хора като теб ентусиасти решили ода отделят от свободното си време за едно предполага се приятно каране в колона,където хората могат да се радват на това нещо,както излизаха от бензиностанциите по пътя да ни гледат да се отнесе и за теб - уви не можем да се преборим с тези,които са безсмъртни - ако клежката с 36-цата чете,догодина ако пак сме колона и си в нея - това ще е последния път в който си карала така...гониш се с коли които имат достатъчно сила да те изкарат от колоната - нищо ти си гоУем шофьор...
Жорка с номера и без номера - просто решението е едно 2 различни колони - такива,които искат да карат колона хващат друг маршруте като rve - яд ме е ,че не го направихме щяхме да сме поне 15-а коли в една прекрасна стегната колона и да си правим удоволствието - Уви догодина :yes:

@moksika - познавайки Dimitroff - далеч няма да срещнеш онова поведение типично на няколко модчета - които им дай да раздават правосъдие..чети между редовете и има едно малко нещо - постави се на негово място - да се опиташ да водиш 200 автомовила и над 500 човека към едно събитие - кото се свързва с емоция - от страни е лесно - ми не не е ...

@Dimitroff - завиждам ти на нервите наистина и :bowdown: че се сдържа,чудех се дали няма да спреш,да махнеш буркана и да оставиш да се утрепат по пътя - защото ако не друго следват 1 кола,а индивидите които минаха пред теб те с икараха мъжката и явно не им изнася :yes:

@outworld - братле за къв да му се придава важност ... от 9 дойде да изпуши една цигара в 1 и нещо и след тва пак в мъглата :shock:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 538
Регистриран на: 23.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: "БМВ Западна дивизия" - съвместно пътуване за събора- НЕ

Мнение от RaHzElChO » 07 Май 2012, 9:19

Runnaway написа:
Искам специално да благодаря на колегата с Е34 туринг със Софийска регистраца СА51.. (няма да го допиша нарочно, а не защото не го помня), за начина по който караше зад мен през цялото време като ме пазеше и ми помагаше да се опитаме да внесем ред в колоната показвайки на колегите в най-лявата лента да се върнат в колоната! Поклон! :bchug: :bowdown:


:ok: :bowdown: :yes:

Факт, евала на човека, дори и аз се прибрах, когато излезе пред мен. Наложи се на 2-3 пъти да изпреварвам, защото опитах да избегна ПТП. Предупредих лекенцето с жълтото E36 ( с черни ленти, софийско), което ме изпревари с над 150 точно преди да направи десния завой на детелината от магистралата, че ако го видя в София, ще му набия шамарите и то без да му давам повече обяснения. Едва успях да спра и дори не успях да вляза в завоя, защото влизах директно под багажника му. Благодаря, на колегите, които ме изчакаха да се върна в колоната и да продължа с останалите (тъмно-синьо 330xd touring).

Няма как Иван да носи отговорност за всички комплексари, които са си купили E36, защото така им стават по-големи пишките. Казвам ви, че бях на ръба да стана на пихтия заради този глупак, а возех и още трима приятели. Подобни лекенца не трябва да се движат по пътя, а да си седят с натруфените и нагримирани гаджета по кафенцата и да се перчат пред блока, че карат BMW, но да не напускат квартала с него.

Впечатления от събора.

Хареса ми, имаше по-добра организация за храната и трибуните, но пак не стигнаха местата. Беше пълно с цигани с чадърчета, от които хората платили по 10лв за вход и по 50+ лв за гориво не успяха да видят нищо. Моите уважения към хората на входа, но съм 100% сигурен, че въпросните индивиди не са платили за вход.

Браво на всички, които се поклониха на пистата и направиха това събитие реалност. Любо Мегов беше скромен и не излезе с останалите, но не трябва да забравяме и неговия принос!
Последна промяна RaHzElChO на 07 Май 2012, 14:33, променена общо 1 път
36922
rve написа:БМВ не е просто марка автомобил, БМВ е идея, страст, съдба.

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook