"БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 575
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Sliven City
Пол: Мъж
Кара: е30 coupe IS
Мечтае да кара: Мойта си Е30-ка !
Детайли за колата: черно e30 купе IS на газ

Re: "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Мнение от Dafy » 04 Май 2012, 21:41

Dafy написа:6.30 да се събираме, да сме долу на о5/ЕКО-т0/ и точно в 7 часа си мисля, да паля към Зарата ...


Колеги, защо не обичате да четете !
Айде, приготвяйте се !
Изображение

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Мнение от Spit-Fire » 04 Май 2012, 21:56

Айде колеги по леглата.
Призовавам всички да спазваме разумна скорост, не всички могат да карат, а и не всички са с мотори над 2000 кубика ;)
А за тези които ще снимат ще е хубаво да го кажат за да знаем с кои коли са, че някои хора имат навика да не гледат за знаци :mhihi:
И нека не само събора а и пътуването да е хубаво, да го запазим на хубави снимки и клипове... една голяма и дълга колона :yes:

П.С. И един апел отново. Моля ви, ако спираме около пътя да се изчакваме... при тръгването ако може да запазваме колоната а не по-бързите да дават газ яко напред за да не остават назад по-бавните.

Ето ви още един телефон за всеки случай - 0884 408 313 - Пешо :yes:
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Мнение от Spit-Fire » 05 Май 2012, 6:05

Колеги варненската група е още в Котел което значи, че ще дойдат най-рано 7 и 40. Така че в Стара Загора ще сме около 9 часа.... до тука със сметките за точност. Дано някой от Стз да предаде на чакащите на Метро за да ни чакат... или дайте един телефон старозагорски.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 575
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Sliven City
Пол: Мъж
Кара: е30 coupe IS
Мечтае да кара: Мойта си Е30-ка !
Детайли за колата: черно e30 купе IS на газ

Re: "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Мнение от Dafy » 05 Май 2012, 23:18

Разочарован съм от пътуването ...
Най-културно си чакахме Варна и Бургас ...
дойдоха на Екото /О5/ в 8 без 10 ... за да сме голяма група, а говорихме за 7 сутринта
а след това същите - яко газ ... Добрич и Варна ми оставиха лошо впечатление
никаква колегиалност ... говорихме да караме 100-120 ... а те 180-190 като изтървани ...
нямаше колона ... нямаше грам организация ... всеки беше свободен електрон ...
то си е за вас момчета и момичета ...
не е важното да си на пистата в 8 сутринта ... важна е колоната, колегиалността...
и сори, ама бяхте супер нахални в изпреварването, което щеше да доведе и до инциденти !!!
Да внимавате ей ! аз може да съм малък от вас... ама Ви моля да ме послушате ! за да си спестите нерви, пари и недай боже болници ...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 3.01.2007
Пол: Мъж
Кара: шлеп

Re: "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Мнение от rottweiler » 07 Май 2012, 11:25

в Стара Загора ви 4акахме до 8и15. После трябваше да тръгваме защото ни вест ни кост, а и хората по4наха да стават нетърпеливи.
Изображение Изображение

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook