София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW събор

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 20.11.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 328i cabrio and e36 320i coupe

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от nismodll » 01 Май 2012, 10:36

6 часа съм там .. черна e36 говорим за омв то до Мc Donalds ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от СТАЛИН » 01 Май 2012, 11:23

nismodll написа:6 часа съм там .. черна e36 говорим за омв то до Мc Donalds ?


да бе брат точно там посока ПЛД.....другите ше настигнем на Църна маца.....
Последна промяна СТАЛИН на 02 Май 2012, 12:30, променена общо 1 път
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от СТАЛИН » 01 Май 2012, 11:26

СТАЛИН написа:
nismodll написа:6 часа съм там .. черна e36 говорим за омв то до Мc Donalds ?


да бе брат точно там посока ПЛД.....другите ше настигнем на Църна маца.....дай рег номер да те разпознаеме


сама кола ли ще си последно!!!! да няма недоразбрали после
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: по улици без дупки
Детайли за колата: E36 m50b20
E36 M52B28
E39 M52B28

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от Mecho » 01 Май 2012, 23:12

СТАЛИН написа:
СТАЛИН написа:
nismodll написа:6 часа съм там .. черна e36 говорим за омв то до Мc Donalds ?


да бе брат точно там посока ПЛД.....другите ше настигнем на Църна маца.....дай рег номер да те разпознаеме


сама кола ли ще си последно!!!! да няма недоразбрали после


Добре защо не направите една тема с точен час и къде ще се чакате вместо тази да става по 10 страници :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от СТАЛИН » 02 Май 2012, 7:36

Mecho написа:
СТАЛИН написа:
СТАЛИН написа:
nismodll написа:6 часа съм там .. черна e36 говорим за омв то до Мc Donalds ?


да бе брат точно там посока ПЛД.....другите ше настигнем на Църна маца.....дай рег номер да те разпознаеме


сама кола ли ще си последно!!!! да няма недоразбрали после


Добре защо не направите една тема с точен час и къде ще се чакате вместо тази да става по 10 страници :yes:


разбрали сме се вече и няма да пълниме темете повече с излишно инфо.....СРЕЩАТА Е ЗА 6.00 на ОМВ-то на ОКОЛОВРЪСТНОТО при Бояна и до Мак Доналдс.... заповядяй и ти!!! да си :driving: заедно натам
Изображение

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от HeBePeH » 02 Май 2012, 9:07

То попринцип тази тема е за крайните квартали , Люлин, Обеля,Надежда, и тези в близост , колегите който са ходили на предните събори знаят за мястото на срещата , а за тези който не са разбрали .
За горепосечените квартали среща на ЛукОйла преди тунела на Люлин посока центъра в 6:00 до 6:20 се изчакваме и потегляме .

П.п: колеги от други квартали ,който не са се разбрали за съвместно пътуване към Църна Маца да заповядат :driving: .
П.п2: Колега СТАЛИН вярвам , че си се разбрал с другите момчета с който ще карате и няма сми от още излишни постове в темата .

Айдеее не остаанаа :bchug:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от СТАЛИН » 02 Май 2012, 9:22

HeBePeH написа:То попринцип тази тема е за крайните квартали , Люлин, Обеля,Надежда, и тези в близост , колегите който са ходили на предните събори знаят за мястото на срещата , а за тези който не са разбрали .
За горепосечените квартали среща на ЛукОйла преди тунела на Люлин посока центъра в 6:00 до 6:20 се изчакваме и потегляме .

П.п: колеги от други квартали ,който не са се разбрали за съвместно пътуване към Църна Маца да заповядат :driving: .
П.п2: Колега СТАЛИН вярвам , че си се разбрал с другите момчета с който ще карате и няма сми от още излишни постове в темата .

Айдеее не остаанаа :bchug:


Това, колега означава ли, че след като не сме от Люлин или другите изброени от теб квартали не може да задаваме въпросите си тук или да се доуточняваме с други колеги, които също не са от гореизброените кв.
Извинявам се ако съм Ви засегнал или напълнил темата с излишни за вас постове ....ама и съдейки по заглавието на темата по нищо не личи "По принцип, че темата е за крайните кв., Люлин, Обеля,Надежда и тези в близост" ,както си се изразил по горе или ако ще се делим да пуснеме една тема за "East side" и една за "West side". Все пак има и други крайни квартали ако не се лъжа и заглавието на темата явно ме е подлъгало.
може и да греша но защо тези от Дружба, Младост, Дървеница, Изток, Малинова Долина, Ст.Град, Бункера или Витоша трябва да идваме при Тунела като може да Ви зачакаме на Цариградско или някъде другаде????
:yes: :yes: :yes: :bchug: :bchug: :bchug: :yes: :yes: :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от In_Memoriam » 02 Май 2012, 9:58

Митак, нас не ни пишете, че много ни е рано 6 часа :oops: :mhihi: Иначе малко преди 7 предполагам, ще сме на Лукойла та ще се видим :yes:
Изображение

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от HeBePeH » 02 Май 2012, 10:43

Ок Сашо , ще се видим направо там.

Колега СТАЛИН , виждъм че си се засегнал , значи обяснявам такава тема с тези и други квартали в близост на всеки един събор е имало . Мястото и часа не се изменене , просто е пусната да се знае , понеже не ходя толкова често на сбирката на ОМВ-то в Люлин .
Теми за другите квартали на София е имало или момчетата се разбират на сбирката в съответния им квартал . Тази година гледам никой от горните квартали не е поел инициатива и сигурно за това няма отделна тема , или просто повечето отиват направо на сборнит пункт Църна Маца .
За мен няма проблем да си обсъждате мнениея и предложения за ваше общо събиране , но става объркано за другите колеги който четат темата . В един момент има точен час и място , а на 3-та страница още се обсъжда място и час .
Има нови колеги на които събора ще им е за първа година и четат именно тази тема и ще стане обърквация .
Ако искаш и имаш точна представа за времето и мястото на вашето събиране , ми го дай да го вкарам в първото мнение .

М/у аз съм сигурен , че момчетата от Дружба и Младост имат някаква уговорка за съвместно пътуване
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от СТАЛИН » 02 Май 2012, 13:11

HeBePeH написа:Говоря за крайните квартали - Люлин , Надежда, Обеля и тези в близост .
Предлагам да се съберем събота ,както обикновенно на ЛукОйл-а преди тунела на Люлин .
За час ще се разберем след като бъде обявен точен час на общия сборен пунк - Хепи-то , след карулката (ако е там).

Ако имате други предложения споделете ги в темата :driving:

Събираме се на ЛукОйл-а преди тунела на Люлин посока центъра в 6:00 до 6:20 чакаме и , малко след това потегяме към Църна Маца :driving:

За колегите от други квартали среща на ОМВ-то на околовръстното при разклона за Бояна до Мак Доналдса също в 6:00

:yes: :yes: :yes: :bchug: :bchug: :bchug: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 5.04.2012
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от Pagani_Zonda_ » 03 Май 2012, 18:50

:help: :help: :help:
Хайде пак да попитам за всеки случай има ли човек, който може да ме вземе до Калояново, защото колегата, който ми писа, каза, че чак утре ще ми каже на 100%, а не искам да оставям за последния момент организацията. Ще съм благодарна на всеки, който се отзове. :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.10.2011
Пол: Мъж

Re: София крайните квартали -съвместно пътуване Събота BMW с

Мнение от Mpower90 » 03 Май 2012, 23:45

момчета и аз съм от младост мисля на омв на окръжна да заредя и оттам да тргвам,предлагам за младостите и близките квартали там да се направи една среща към 6 часа

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook