Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Делян » 15 Мар 2012, 11:00

Оная вечер се качвах там в чест на слагането на летните гуми :mhihi: Внимавайте по време на изкачването, особено ако е вечер, че отгоре слизат все надъхани рейсъри, без малко да ме отнесе едно пежле докато взема завоя на ръчна :mhihi: Явно е гледал скоро "Бързи и Яростни-Токио дрифт" :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.07.2011
Пол: Мъж
Кара: Е30 316i
Детайли за колата: М40Б16 Touring

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Tpu4o » 15 Мар 2012, 18:43

Зад бившия стадион Гагарин има доста голямо място може и да има някоя др дупка обаче на сняг е страхотно :) кръговото под метро, горе в Каменар като влезеш в самото село има едно доста широко кръстовище, отсечката Варна Обзор също е любима като падне снега късно вечер ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от PaCk0o » 16 Мар 2012, 0:08

щом става въпрос и за кръстовища се сещам за две големички едното е след Казашко по долния път за Тополи, а другото е пак по пътя за Тополи само че горният, подминавате отбивката и продължавате и следващата която е за гробищата там също е големичко ама е по-добре вечер за да се виждат колите като идват от далече
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 16 Мар 2012, 9:58

Dpy написа:Оная вечер се качвах там в чест на слагането на летните гуми :mhihi: Внимавайте по време на изкачването, особено ако е вечер, че отгоре слизат все надъхани рейсъри, без малко да ме отнесе едно пежле докато взема завоя на ръчна :mhihi: Явно е гледал скоро "Бързи и Яростни-Токио дрифт" :mhihi:

Колега ти за къде говориш :dunno: , че нещо не ми се връзва с предишните мнения :mhihi: .
Аз след като пробвах печката на сняг, сега взех много да се надъхвам за пързалки :driving: и навсякъд където мина и ми се набиват големи паркинги и кръгови :mhihi: що така незнам :roll: , та последно хвърлих око на кръговото на албена много голямо и няма много движение - все пак трябва да е безопасно :) ии още 1 паркинг във Варна над Пикадили Младост, има една автомивка между пикадилито и Бриколаж там е много добро местенце свободно и няма дупки :) но за съжаление без сняг много Шум се вдига.
А наистина вечер сякаш е най добре за повдигане на Адреналина - виждат се отдалече колите и все пак има по малко движение :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Делян » 16 Мар 2012, 20:57

Zheleznia написа:..

Ами за външния паркинг на покрива на Гранд Мол. Нали за него точно ставаше въпрос в предходните мнения(едното даже е твоето :D ).
Иначе за кръгови, много яки са долу до Гарата(ама там е много оживено), тва под "Корабчето" на езерния път, както и под "Метро", за там обаче си иска повер :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 5.01.2011
Пол: Мъж

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Daz » 16 Мар 2012, 23:40

Еми хайде да се разберем някоя вечер някъде да отидем всички и всеки да си покаже уменията :) Някъде на празно място или някой паркинг ?? Ще стане забавно :D Сега за събота и неделя ако искате?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Делян » 19 Мар 2012, 20:34

При мен с тая брутална комбинация от мотор, окачване, отворен диф и зад-курмилно устройство се получава доста комично, не бих се изложил така :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 19 Мар 2012, 20:40

Dpy написа:При мен с тая брутална комбинация от мотор, окачване, отворен диф и зад-курмилно устройство се получава доста комично, не бих се изложил така :mhihi: :mhihi:

Да не си правил upgrade?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Делян » 20 Мар 2012, 9:49

Имах предвид че са скапани тия изброените неща и не се получава :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 22.07.2011
Пол: Мъж
Кара: Е30 316i
Детайли за колата: М40Б16 Touring

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Tpu4o » 20 Мар 2012, 21:53

Dpy написа:При мен с тая брутална комбинация от мотор, окачване, отворен диф и зад-курмилно устройство се получава доста комично, не бих се изложил така :mhihi: :mhihi:

може да направим нещо за аматйори с малки двигатели и отворени дифове :mhihi: само трябва да е хлъзгаво :roll: да не се излагаме много ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 21 Мар 2012, 21:09

:) Даа май трябва да си направим нещо за ХамаВ-тйори с малки мотори, че и аз с мойта стокова печка не съм я пробвал на друго освен сняг :mhihi: сега го дават застудяване сигурно с дъжд, така че идната седмица,ще е удобно за подобно Аматйор-мероприятие :driving:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 22 Мар 2012, 22:16

Zheleznia написа::) Даа май трябва да си направим нещо за ХамаВ-тйори с малки мотори, че и аз с мойта стокова печка не съм я пробвал на друго освен сняг :mhihi: сега го дават застудяване сигурно с дъжд, така че идната седмица,ще е удобно за подобно Аматйор-мероприятие :driving:

Аз тази печка не бих я зорил,че да не вземе да роди :mhihi: мойта си я пазя от забременяване :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 26 Мар 2012, 9:59

S7 написа:Аз тази печка не бих я зорил,че да не вземе да роди :mhihi: мойта си я пазя от забременяване :mhihi:



Нема да роди бе, от малко секс с препазни средства, нищо и няма :mhihi: няма да я карам да и текат водите :mhihi:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 8.03.2008

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от chirenski » 02 Апр 2012, 12:23

Още един с куц мотор и куци умения :) само дето имам един бонус заварен диф :) Айде дайте да измислим нещо да се съберем поне като дойдат куките ще ни изгонят, а като сме по един -двама почват да се заяждат за какво да пишат ... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 02 Апр 2012, 18:27

Ами най добре след дъжд да се правим на дрифтери :mhihi: , все някой ден ще се съберем няколко коли да се позабавляваме :driving: , интересно ми е има ли други надъхани със стокови печки и без чипове :dunno: :mhihi: ?
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook