Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 6.05.2010
Местоположение: Варна,Кайсиева градина
Пол: Мъж
Кара: е34 525тдс
Мечтае да кара: NISSAN S13 coupe
Детайли за колата: Изгнил кошник с американски DRL "made by xose",

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от XosetoR » 13 Апр 2012, 13:18

Има има. :driving: Само дето трудно се намират безопасни места :dunno: иии не обичам да говоря с ченгета. :paranoid:
ИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от pvatanasov » 24 Апр 2012, 19:46

Кръговото под Метро е доста широко за пързаляне, но има едни гадни шахти, за които трябва да се внимава :mhihi: Иначе съм ЗА Виница-Аладжа вечерно време, просто е уникално изживяване :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 24 Апр 2012, 21:49

:clap: тъкмо си мислех .. само толкова ли хора има от Варна дето се плъзгат в тази тема :mhihi:
и още 1 зарибен фен :driving:
А тази отсечка Аладжа- Виница,виждам че е известна :driving: зарибен съм да я пробвам :mhihi:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от PaCk0o » 24 Апр 2012, 23:19

абе не ви ли е бъзе по тая отсечка Виница-Аладжато, тия завой там ни видимост имат нито нищо, сумати и храсти излезли чак на пътя ако не са ги орязали освен след зимата, колкото и пъти да се нахъсам на тая отсечка винаги карам леко страхливо там и не мога да се отпусна имам чувството, че се някой ще ми излезе отсреща и ще го видя късно или аз съм се филмирал нещо за тоя път, че преди 3 години с едно приятелче изтървахме гумения и кацнахме долу в един бетонен бордюр точно пред трансформаторчето и от там ме държи :paranoid: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от pvatanasov » 25 Апр 2012, 15:28

PaCk0o написа:абе не ви ли е бъзе по тая отсечка Виница-Аладжато, тия завой там ни видимост имат нито нищо, сумати и храсти излезли чак на пътя ако не са ги орязали освен след зимата, колкото и пъти да се нахъсам на тая отсечка винаги карам леко страхливо там и не мога да се отпусна имам чувството, че се някой ще ми излезе отсреща и ще го видя късно или аз съм се филмирал нещо за тоя път, че преди 3 години с едно приятелче изтървахме гумения и кацнахме долу в един бетонен бордюр точно пред трансформаторчето и от там ме държи :paranoid: :mhihi:

Най-безопасно е да има човек спрял до чешмичката и ако забележи кола да тръгва към Виница, да се обади по телефона :ok: Аз само веднъж съм карал там и от прекалено интензивното спиране ми се изкриви леко спирачен диск :mhihi: Аматьорска работа..
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Jordana » 26 Апр 2012, 21:36

На тая отсечка има изпотрепани сума ти народ през годините и даже на рали албена има няколко смъртни случая точно там. Та за мене лично мястото не е особено подходящо за целта .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 06 Май 2012, 9:20

Значи,щом има толкова много хора там пострадали, отсечката е наистина опасна, тей че май аматиорите като мен по добре да се въздържат, все пак темата е за БЕЗОПАНОТО плъзгане на колите ни. Значи най удобните места са кръговите в малките часове на ноща, и някои паркинги на големите магазни- които са малко по на страна от блоковете,за да не смущаваме през ноща хората. Един от тях е Метро и кръговото под него, и на паркинга Пикадили - Практикер,понеже няма блокове на близо.Имаше един репортаж на БТВ под название "Бензин в кръвта" където показаха 4 Бмв-та в София, и момчетата си връткаха колите там на някакво малко полигонче,но от думите им разбрах че има много дупки , и си връткат там колите за да не го правят на пътя,и момчетата казаха че би било супер да им направи държавата някакъв полигон за такива изпълнения за да не става опасно в населените места.И си мисля колко би било добре да се съберат много Автомобилни фенове и да се иска от държавата да се направят такива места извън градовете за да не пречат на хората с излишни шумове.Та поне в най големите градове да се направят такива местенца :bowdown: ,София,Пловдив,Варна,Бургас,В.Търново -как мислите би било Супер нали :driving: .
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от sharkvn » 07 Май 2012, 12:19

Във Варна може да се каже че няма места на които да не те изгонят или да не те пипнат полицаите опасно е за околните и вероятността да си потрошиш колата в някой бордюр или нещо друго е голяма иначе ако не те слуша главата може да си караш навсякъде последствията са си за теб всички кръгови стават, КРЗ , под моста , полигона над Юри Гагарин , всички паркинги на пикадилата метро кауфланд и т.н. На Аладжата се ходи задължително с радиостанции и пак е доста опасно друго място е чешмата на около 7 8 км след Кичево но е малко мястото ама става да се сложат малко конуси или скъсани гуми за да не се въртиш съвсем в кръг и накрая най-доброто място след Шумен посока Търговище стара авио писта Градище ако не се лъжа така се казва доста голямо място без много препятствия възможност за по голяма скорост недостатък 200км отиване връщане ама си заслужава да хвърлиш 6 8 гуми с джанти в колата и да отидеш да се накарш да ти държи влага за по дълго време :yes:
Изображение


Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 6.02.2012

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от sw3tlio » 01 Юни 2012, 10:04

Пистата в Шумен за мен е най-подходящото място за пързаляне.... няма коли няма каде да се омяташ и е широко :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 04 Юни 2012, 11:04

Колеги наскоро минах през Пикадили- Практикер и забелязах,че Пикадилито е затворено и е празно а отпреде има много хубаво излъскана настилка :) иделано е за плъзгане :twisted: далече е от блокове и вечер като затвори Практикер е идеално за пързалки :driving: хем няма да си пилиме много гумите, защото е гладко и не се вижда много от пътя , това означава по малко от синкаво белите астри :mhihi: ,наскоро не се сдържах и отидох да се врътна 2-3 лекичко през деня, имаше малко коли но за 1 мин нема проблем 8) . А пистата в Шумен ми звучи много добре , само дето си смених току що летните гуми а старите ги изхвърлих.Отпада за мене за сега тоя полигон. Някой има ли си на представа какви са пораженията от дрифта освен изтъркани гуми и изключваме охлузвания по ламарините :dunno: , имам предвид по ходовата част какво се разбива . Хубав ден Колеги ;)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 6.05.2010
Местоположение: Варна,Кайсиева градина
Пол: Мъж
Кара: е34 525тдс
Мечтае да кара: NISSAN S13 coupe
Детайли за колата: Изгнил кошник с американски DRL "made by xose",

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от XosetoR » 04 Юни 2012, 16:01

Zheleznia написа: Някой има ли си на представа какви са пораженията от дрифта освен изтъркани гуми и изключваме охлузвания по ламарините :dunno: , имам предвид по ходовата част какво се разбива . Хубав ден Колеги ;)

Ами имам да-всичко :lol: при неуспех да я плъзнеш заминава предницата,при яко пилене само на едната гума заминава дифа от вътре,при успешно пързаляне,но с много яки камшици заминава задното окачване,при уцелване на неравност заминават полуоски,висящ лагер,лагери на дифа и тампони на ск.кутия.Освен всичко съиденителя не е много доволен и може да подаде оставка :mrgreen: Приятно плъзгане на всички :driving:
ИзображениеИзображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Митко Стоянов » 04 Юни 2012, 19:56

XosetoR написа:Ами имам да-всичко :lol: при неуспех да я плъзнеш заминава предницата,при яко пилене само на едната гума заминава дифа от вътре,при успешно пързаляне,но с много яки камшици заминава задното окачване,при уцелване на неравност заминават полуоски,висящ лагер,лагери на дифа и тампони на ск.кутия.Освен всичко съиденителя не е много доволен и може да подаде оставка :mrgreen: Приятно плъзгане на всички :driving:
Ако колата се поддържа правилно и с правилните консумативи, то 90% от изброените неща нямат чупене. Виж, ако е в ръцете на някой бездарник, то тогава вече нещата стоят по друг начин. Та не плъзгането преебава колата, а кухият и собственик. И паркинга на пикадили практикер не става, идват полицаи много бързо. Аладжата или чешмата по пътя за Албена си е оферта, но да се ходи инцидентно.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 06 Юни 2012, 13:15

XosetoR написа:
Zheleznia написа: Някой има ли си на представа какви са пораженията от дрифта освен изтъркани гуми и изключваме охлузвания по ламарините :dunno: , имам предвид по ходовата част какво се разбива . Хубав ден Колеги ;)

Ами имам да-всичко :lol: при неуспех да я плъзнеш заминава предницата,при яко пилене само на едната гума заминава дифа от вътре,при успешно пързаляне,но с много яки камшици заминава задното окачване,при уцелване на неравност заминават полуоски,висящ лагер,лагери на дифа и тампони на ск.кутия.Освен всичко съиденителя не е много доволен и може да подаде оставка :mrgreen: Приятно плъзгане на всички :driving:

...и накрая и двигателя на кюмбето ще се изкриви от тормоз :lol: тези дизели не са много подходящи за дрифт изпълнения ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 07 Юни 2012, 13:15

Значии като гледам последствията от дрифта, ще си чакам най търпеливо Зимата :mhihi: ,Пустата му зараза - голяма болест е тва да караш БМВ :driving: :bowdown:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 07 Юни 2012, 13:26

Една Е30-ка за дрифт,Е46-та за зимата да си кютка там печката :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook