Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 14 Фев 2012, 13:53

Здравейте Колеги :wave: мисля, че тази тема би била интересна на феновете които обичат да си плъзгат колите на интересни и безопасни участъци в и около гр.Варна. Моля споделете вашето мнение къде ви харесва да ходите и да си правите кефа, а начинаещите като мене да знаят къде могат безопасно да научат повече за автомобила си и възможностите му, както и своите.Сега е зима както е забавно - така и е опасно, за това практиката в такова време са най добрия учител. Аз лично скоро станах собственик на е46 320д 99.
и това ми е първата зима със задно :driving: :yes: ,и 3 пъти излизах на сняг за сега :mhihi: първият път по посока Виница -преди камерите в дясно, но има няколко неприятни дупки и бързо се отказах от това място. Втория път отидох на паркинга на Кауфланд към 21:30 и се ИЗПЪЛНИХ на Макс за 1 час :driving: :lalala: . А снощи 13.02 като видях че пада сняг и не се здържах да изляза отново -такъв адреналин просто :bowdown: Този път отидох на Метро към 21:30 с един авер - Доста по обширно пространство за тренировки, отначало имаше само 1 кола мисля че беше с предно, и аз се метнах на хорото :) голям кеф ,после дойдоха и други фенове с 1 сива бмв 5 (ако някой се познае по колата да пише :mhihi: ) и 1 черно бензиново бмв с много хубав звук преди 2000г.(че не ги знам много моделите не е е46 ), после дойдоха и други коли, НО БМВ Рулит :bowdown: , та така отново 1 час и нещо на приятна тренировка. Имайте предвид, че на Метро има неприятни железни продълговати капаци на каналите за оттичане на вода и някои от тях са разместени и може по време на врътка да хлопне неприятно гумата, тези капаци са разположени по почти цялата ширина на метро,на 3-4 места -но все пак има много място за 4-5 коли става добре :) Пишете колеги къде ходите да се забавлявате,ако някой ходи извънградско да сподели моля.
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 14 Фев 2012, 15:13

То май няма много места из града,един приятел и той ходи с астричката на метро и доволен,като падне пак сняг ще се пусна и аз на метрото :lalala: Абе там не правят ли проблем?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 15 Фев 2012, 22:24

:) ами поне аз като ходих към 21:30 не ми направиха проблем на метро, никой не е идвал :lalala: , пък и после взеха да идват и други зарибени :driving: , Не е като да не се забелязвахме :mhihi: . даже имаше 1 желязна количка почти пред входа и реших да се плъзгам около нея , и никой не ми каза нищо :smoke: , ама и да дойде някой има няколко кауфланда,които затварят към 22:00 :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от B.Tunchev » 16 Фев 2012, 19:08

За сняг, ако изпревариш снегорините, пътя Виница-Аладжа и обратно е екстра, ама там много бързо минават винаги, не знам защо... Другата оферта е пътя за с. Звездица, там хем много се бавят докато минат или въобще не минават и става каране, има 3-4 завоя преди селото, а и в самото село има доста.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 20.08.2010
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 320i Vanos
Мечтае да кара: M6 G-POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Martoo0oo0o » 17 Фев 2012, 14:54

По плажната алея е най яко с кръговете :lol: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 19 Фев 2012, 12:06

Добри местенца, ама като гледам снега го няма вече, надявам се да падне още веднъж 1 малък снежец за последно поне :mhihi: , сетих се още 1 място където ми се струва удобно за :driving: , след Кичево има отбивка в дясно по пътя за Аксаково и Каменар -там по средата ,между населените места има 1 голямо кръстовище, там ми се струва,че ще е добре за пързаляне тъй като е широко и има възможност да се позасили човек, не минават много коли, но все пак трябва да се внимава, най добре вечер,че се виждат светлините на колите, другото хубаво, е че е малко по на високо и има повечко сняг горе :D , даже във Варна като беше големия дъжд през ноември мисля че, варна дъжд а горе сняг поне 15-20 см. беше и валеше силно сняг:)

Gh0s7 написа:За сняг, ако изпревариш снегорините, пътя Виница-Аладжа и обратно е екстра.


а този път няма ли много дупки ??? не съм минавал скоро :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от B.Tunchev » 20 Фев 2012, 22:21

Zheleznia написа:Добри местенца, ама като гледам снега го няма вече, надявам се да падне още веднъж 1 малък снежец за последно поне :mhihi: , сетих се още 1 място където ми се струва удобно за :driving: , след Кичево има отбивка в дясно по пътя за Аксаково и Каменар -там по средата ,между населените места има 1 голямо кръстовище, там ми се струва,че ще е добре за пързаляне тъй като е широко и има възможност да се позасили човек, не минават много коли, но все пак трябва да се внимава, най добре вечер,че се виждат светлините на колите, другото хубаво, е че е малко по на високо и има повечко сняг горе :D , даже във Варна като беше големия дъжд през ноември мисля че, варна дъжд а горе сняг поне 15-20 см. беше и валеше силно сняг:)


Горе винаги е "другата България" спрямо във Варна и ако знаеш колко премеждия сме имали там в преспи, снегове, ледове, виелици и тн., няма да ти се ходи чак :mhihi:


Zheleznia написа:
Gh0s7 написа:За сняг, ако изпревариш снегорините, пътя Виница-Аладжа и обратно е екстра.


а този път няма ли много дупки ??? не съм минавал скоро :)

Точно тази отсечка е като писта едва ли не. Може би е единственото място около Варна където може да се даде цялата газ по завои.. За сухо и топло време става дума. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Jordana » 20 Фев 2012, 23:05

Там редовно си обръщам километража на 240 :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: за друго не знам да става .Ама сега не е добре че има много стеснения от преспите.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 21 Фев 2012, 11:28

:) добре добре се заформя темата :yes: ,този път Виница - Аладжа ще го пробвам значи :driving: , аз съм с 320 печка ама мисля че има хляб в нея за някой друг завой :mhihi: , може някой път да си направим организирано посещение от 3-4-5 коли :driving: след лек дъжд.
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 21 Фев 2012, 18:01

Абе то гадно със зимните гуми за такива мероприятия

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 2.03.2008
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Nikol4000 » 10 Мар 2012, 14:17

:mhihi: :smoke:
"The fun is not in the straight line"

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 1.02.2012
Пол: Мъж
Кара: Е36

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от animo » 11 Мар 2012, 9:37

качи се на последния етаж на гранд мол-а....там асфалта е като полиран... само трябва да издебнеш момент когато е по-празен...например сутрин 8-11 часа или други ненатоварени дни и часове..........на метро освен шахтите има и някви неприятни колци :) но и там става.....също не пропускам последното кръгово на крайезерния път посока Казашко....предимството му е че е по-широко и като си вътре си с предимство :D :lalala: там пробвах номера с ритането на съединителя :roll: ноооо be prepared

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 13 Мар 2012, 11:25

animo написа:качи се на последния етаж на гранд мол-а....там асфалта е като полиран...


:) как се качваш на последния етаж с колата :dunno: :mhihi: или имаш предвид най-долния паркинг.
скоро слагам летните гуми и ще пробвам печката на Хасфалт :driving: :mhihi:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от S7 » 14 Мар 2012, 8:56

Има си впредвид че на последния етаж на гранд мол паркинга е перфектен за издевателства над колата :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Варненци къде ходите да си плъзгате колите ?

Мнение от Zheleznia » 14 Мар 2012, 10:44

S7 написа:Има си впредвид че на последния етаж на гранд мол паркинга е перфектен за издевателства над колата :mhihi:


Ааа интересно охраните на Мола не се ли :ranting: когато виждат на камерите, че някой си прави шумен кеф :driving: , в крайна сметка АЗ ще пробвам :mhihi: пък като ме изгонят, ще си тръгна кат пич :mhihi: , че не ми се чака до следващия сняг - той и така не пада много често, пък ми се пързаля яко с Любимата ми Печка :driving: :lalala:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook