"BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 31.08.2010
Пол: Мъж
Кара: E46 328I с 19-ки :) (Ютия)
Мечтае да кара: Ултра ниско Е30 с голяма джанта !
Детайли за колата: Ютия

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от ThuGShosho » 16 Окт 2011, 23:38

pistata9889 написа:
ThuGShosho написа:Интересува ме момчето с синята Е30-ка (рекламна на елиткар)
Ако може някви негови кординати...


А,ТАКА НЕ МОЖЕ ЗНАЕМ ЛИ ЗА КАКВО ГО ТЪРСИШ???
Хубаво,лошо.Бюро справки!


ее.. стига е.. за Добро много ясно ! Супер печен пич излезе накрая :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 404
Регистриран на: 18.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ///М3
Мечтае да кара: ///М3 CSL

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Красимир! » 17 Окт 2011, 0:53

ааааа, и софийската група, па и не само тая група, предполагам, чакаме покана ноември да ви дойдем на гости, че много Арно било при вас, бе :lalala: :mrgreen:

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от SpUd3r » 17 Окт 2011, 8:27

Чудесно беше! Евала на организаторите, че ни събраха и на всички присъстващи, че дойдоха въпреи студа :D
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 25.02.2005
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: е30 М50 ТУРБО & е28 м20 Турбо
Мечтае да кара: е30 си с безплатен бенз

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Master™ » 17 Окт 2011, 8:28

ThuGShosho написа:
pistata9889 написа:
ThuGShosho написа:Интересува ме момчето с синята Е30-ка (рекламна на елиткар)
Ако може някви негови кординати...


А,ТАКА НЕ МОЖЕ ЗНАЕМ ЛИ ЗА КАКВО ГО ТЪРСИШ???
Хубаво,лошо.Бюро справки!


ее.. стига е.. за Добро много ясно ! Супер печен пич излезе накрая :)

е как бе нали е от нашите :mhihi: свържи се с Неско по този въпрос ..... той му е мениджър :mhihi: .
аааа между другото каде можеме да видиме снимките от събитието и най вече оная дето фотографа ни обеща че ще качи на алкохолиците от групата на Русе дето окупирахме половината паркинг на пистата и хората си мислеха че продаваме нещо :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Последна промяна Master™ на 17 Окт 2011, 9:22, променена общо 1 път
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Ogi » 17 Окт 2011, 9:10

Аз незнам как и немога да изкажа благодарностите си към всички присъстващи... беше :shock: :shock: :angel: :bowdown: :driving: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :ok:

по-късно ще пусна ония дългия благодарствен пост дето трябва да опиша и изброя на кой за кво съм благодарен :winky:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Ogi » 17 Окт 2011, 10:25

Тъй...

Искам да благодаря на всички момчета които помогнаха в организацията... Гецата, Марто, Кроки, Владо, Гената, Пепи, Борис, Скаличката, момчетата които помагаха за подреждането на автомобилите пред пистата... и на всички останали които макар и с малко са помогнали много...

Искам да благодаря на Сърбите за силното присъствие... супер готини и весели люде... за протокола... 14 сърби със 6 или 7 автомобила... определено мислим да им върнем жеста в най-скоро време и да им отидем на гости...

Искам да благодаря на бмвпростаци.цоп без тях купона в ресторанта и в дискотеката нямаше да е такъв... няма такива простаци наистина :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Искам да благодаря на ф-ма Полюс ТМ за това че ни предоставиха летище бохот безплатно, да благодаря на БМВ Клуб България за рекламните матеряли с които ще наградим участниците...

Искам специално да благодаря на mitaka7 за подаръците които ни предостави... няма да споменавам сумата в която се равняват подаръците... но определено е доста голяма... и всичкото това от Ентусиазъм... Митак... обещавам ти някой ден по някъв начин ще ти се реваншираме... приеми нашите адмирации... страхотен човек си...

Искам също специално да благодаря и на ЕТ "Мони"... момчето изпрати мобилния сервиз за гуми на картинг пистата... от София до Плевен... изцяло за негова сметка... пари за гориво, за работа, за бензин за генератора... за нищо не ни поиска 1 стотинка... направо незнам как да благодарим на Симо за жеста... също и на момчетата които цял ден сменяха гуми... помагаха на участниците да си сменят гумите като им предоставяха гайковерт... крикове... дори лично се занимаваха да им сменят джантите... никога до сега не съм ходил на мероприятие където има мобилен сервиз за гуми и работниците така пряко да са се ангажирали да помагат на участниците... евала Симо... голям си :bowdown:

И разбира се искам да поздравя и да благодаря на всички ентусиасти които посетиха събитието... знам че очаквахте повече от състезателната програма... имахме големи пропуски... времето също изобщо не беше с нас... бяхме се постарали всичко да е както трябва но в Петък всичко тръгна на обратно...

1-во ми се обадиха от Баумакс да ми кажат да не се събираме там... управителя... шефа на охраната и някъв полицай... за това специално мога да обвинявам само себе си защото от 1 месец говорим да се срещнем с управителя и да го уведомим за това... в край на сметка по някъв начин ни се изплъзна и забравихме да го свършим...

След това ми се обадиха от КАТ за среща... отидох и там полицая който отговаря за сигурноста ми каза "тоя балканстрой според мен е изключтелно опасно за публиката и няма как да ви разреша да се въртите" въпреки обясненията ми схемите за безопастност които бях изготвил... всичко... той беше абсолютно против... накрая каза "правете го на ваша отговорност... ние ще си затворим очите но ако дойдат местни полицаи които не са към КАТ и ви поискат документи и почнат да ви пишат актове ние няма да се застъпим за вас"
общо взето полицая ми разясни какво точно пише в разрешителното от общината... то гласи
"Разрешавам ползването на паркинга на Балканстрой за 3 часа, като мероприятието трябва да бъде изцяло съобразено със законите по ЗДП" т.е. никаде не се споменава че се разрешават поничките и бърнаутите... а в молбата ми към общината ясно беше написано
"Искаме разрешение за ползване на паркинга на Балканстрой за демонстрация на мощта и силата на автомобилите с марка БМВ" т.е. общината ни замаза очите само...
след това сутринта на ЛВТ спряха едно от нашите момчета и му съставиха всички възможни актове... спряха го от движение... и му казаха "ще видите следобед кво ще става на балканстрой"... това беше и причината напълно да се откажем от Балканстрой и да отидем на Картинг пистата... решихме че ще е по безопастно за шофьорите и ще им спестим някой друг акт...
Относно кебапчетата на Бохот... в Петък в 23:30 получихме отговор от "Берси" че няма да може да дойде да прави кебапчета сутринта понеже си имал ангажименти... сутринта звъняхме на 1-2 места но ни отказаха категорично поради липсата на време за подготовка...
Относно кебапчетата на Картинг пистата... собственика на пистата трябваше да изкара скарите и да продава... но видял че е кофти времето и си помислил че няма да има мероприятие и се отказал да ги изкара... все пак следобед организирахме нещата и успяхме да докараме каравана и някои успяха да хапнат... неможем да му се сърдим защото все пак предостави пистата срещу 10 лв. на автомобил :yes:
Относно малкото участници... имахме уверение на доста големи имена в дрифта че ще присъстват... в край на сметка времето ги отказа да дойдат... снега в повечето региони в страната уплаши всички и повечето които караха бяха местни... или дошли предния ден...

Други големи пропуски мисля че нямаше... ако има моля да бъдем извинени и за тях... понякога колкото и да се старае човек... колкото и да влага и да тича и да блъска... нещата просто не се получават... това разбира се не ни извинява но пък за вбъдеще ще ни напомня че трябва да сме по стриктни и по отговорни от към организацията

Отново благодарим на всички за всичко :bowdown:

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от gazzzar » 17 Окт 2011, 11:29

Благодарим ти Оги!
Пропуски винаги ще има, но ние трябва да оценяваме усилията на хора като теб и най-вече на ентусиазма, който имаш. Евала! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Ние си изкарахме супер, успяхме да изпробваме бабите и сме доволни от това, за нас всичко беше перфектно ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от DrivinGGoD » 17 Окт 2011, 11:39

Евала за старанието, Оги, и нека всички тези проблеми не опорочават всички страхотни усилия, които сте положили и постигнатите резултати... Всичко случило се показва колко сериозно се противопоставя държавата на всеки добронамерен опит за организиране на нещо стойностно, без въобще да се опита да вникне в нещата...

Още един път поздравления за усилията и желанието... продължавайте в същия дух :!: :bowdown:
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Elesar74 » 17 Окт 2011, 13:13

Не знам кои бяха колегите, ама май бялата Е30-ка на Явор мернах на една бензиностанция Петрол, на един разклон от Пловдив към Карлово. Не можах да присъствам на събитието поради ангажименти в гр. Кърджали, но с нетърпение очаквам да някакъв снимков материал от събитието.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от I.Voykov » 17 Окт 2011, 13:29

gazzzar написа:Благодарим ти Оги!
Пропуски винаги ще има, но ние трябва да оценяваме усилията на хора като теб и най-вече на ентусиазма, който имаш. Евала! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Ние си изкарахме супер, успяхме да изпробваме бабите и сме доволни от това, за нас всичко беше перфектно ;)


Евала и от мен ОГИ, всичко беше идеално, както каза и Виктор ние изкарахме страхотно благодарение на теб, Гецата, Кроки и другите момчета участвали в организацията :) И другата година вместо да се нагърбвате сами искайте помощ и като сме повече хора ще мине по-леко и без пропуски :yes:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Ogi » 17 Окт 2011, 13:36

I.Voykov написа:
gazzzar написа:Благодарим ти Оги!
Пропуски винаги ще има, но ние трябва да оценяваме усилията на хора като теб и най-вече на ентусиазма, който имаш. Евала! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Ние си изкарахме супер, успяхме да изпробваме бабите и сме доволни от това, за нас всичко беше перфектно ;)


Евала и от мен ОГИ, всичко беше идеално, както каза и Виктор ние изкарахме страхотно благодарение на теб, Гецата, Кроки и другите момчета участвали в организацията :) И другата година вместо да се нагърбвате сами искайте помощ и като сме повече хора ще мине по-леко и без пропуски :yes:


Радвам се че сте прекарали добре въпреки че пропуснахте кръчмата... там според мен беше истината :mhihi:
Нямаше как да ви поискаме помощ понеже за този събор главното в организирането е тичането по институции напред назад преди самото събитие... т.е. трябват си местни хора да се занимават... живот и здраве скоро ще имаме нов кмет а там позициите ни вече са силни и ще можем да искаме повече :yes:

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от Бибо » 17 Окт 2011, 20:56

Ogi, Гецата, Марто, Кроки, Владо, Гената, Пепи, Борис, Скаличката, момчетата които помагаха за подреждането ......... :bowdown:


Адмирации за ентусиазма ви! :bowdown:


B U L L I написа:..а пребирането ни..... през беклемето,бутахме,дърпахме..


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Благодаря на колегата с бялата е36-ца(ако чете тук), затова, че ни услужи с въже! Без него щяхме да висим на прохода поне още няколко часа.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 19.07.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 318 TDS
Мечтае да кара: BMW 635 Csi

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от BeeMWe » 17 Окт 2011, 23:30

Отново искам да благодаря за страхотното изживяване. На Оги искам да кажа, че дори и да е имало пропуски и грешки, човек от това се учи. Тази година беше поредното доказателство, че с всяка изминала съборите на BMW стават все по - добри и без еквивалент :yes: Колкото до Държавата винаги е доказвала, че с решенията си вместо да предотвратява всякъкви нелегални изяви, чрез подкрепянето на именно такива събития ТЯ прави точно обратното. :censored: :ranting: Въпреки това, аз бях много доволен, Съжалявам единствено, че не успях да дойда в механата при всички, но до година ще поправим грешката :yes:
Евалата на всички момчета и момичета, които се постараха да направят шоу на драг и на дрифт пистата въпреки лошото време. Благодарни сме и на тях ! :yes:

П.П. Скоро ще кача снимки :ok:
П.П2. Много съжалявам, че не успях да се кача при никой да се подрифтя с него малко :( :(
Последна промяна BeeMWe на 17 Окт 2011, 23:52, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от mitaka7 » 17 Окт 2011, 23:49

Евалата на Оги, Гецата, Марто, Влади, Кроки и всички, които се погрижиха това мероприятие да се осъществи и дадоха всичко от себе си, което не е малко. Щом е направено от сърце, значи може да се кажат само добри думи.
Естествено след голямия студ, вечертта си компенсирахме. :mhihi:
Това мероприятие ми остава един хубав спомен. :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Re: "BMW Invasion" 2011 - гр. Плевен - 15 и 16 Октомври

Мнение от nesko » 18 Окт 2011, 19:07

всичко беше супер трябва по често да има такива събирания евала на всички които са дали нещо от себеси за да се състои това мероприятие :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Плевен - вие сте супер :bchug:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook