>>> SPEED CHALLENGE

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.08.2010

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от DEZERE » 26 Сеп 2011, 9:37

Аз бях само събота вечерта и съм доволна,че това за което отидох,го видях и си заслужаваше-ДРИФТА :) :driving: :clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 31.12.2004
Местоположение: София

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от alex_matrix » 26 Сеп 2011, 10:19

justboy написа:...просто на последния завой ако не се лъжа на последния батъл(докато според мен се справяше по-добре) му стана нещо с колата и неможа да продължи.
Според мен поне за тази битка Алекс караше по-добре, но малшанс.
Докато на нощния дрифт в събота вечерта пак бяха алекс и краси на финал, караха много равностойно, може би с лек превес на краси, според съдиите също и така.


В събота на Монстър Дрифт батъл гумите, които сложих не бяха читави и нямах скоростта на Краси...затова за неделя събрах един по читав комплект и реших да елиминирам гумите като проблем, и всичко вървеше отлично до момента в който трябваше да превключа на 3та и просто предавката не влезе, не стана и от втория и от 3тия път и после в бокса видяхме, че е протекла помпата на съединителя та явно при високи обороти не може да отдели съединителя и затова да не влизат предавките

В момента колата има нужда от нови части/помпи, а аз имам нужда от почивка защото съм направо като пребит - този месец се оказа доста натоварен откъм изяви и последната седмица ме довърши тотално, надявам се публиката да се е забавлявала защото дадох всичко от себе си :bchug:

Speed Challenge беше наистина предизвикателство, за пилотите, за колите и мисля, че въпреки дребните проблеми го преодоляхме отлично...
Monster Energy Drift Athlete
2014 King of Europe Street Legal Champion
2013 King of Europe Street Legal Champion

http://www.facebook.com/alexmatrix

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 18.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e39 530d Touring
Мечтае да кара: e30 m3;e34 m5;e31

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от joro_e30 » 26 Сеп 2011, 14:59

Браво, Алекс, показа класата си!Ако не беше ши****я проблем на последния и най-важен завой, победата щеше да е твоя!Ти водеше!Догодина пак сме с теб!!!

П.П. Вземи и ти си сложи лепенки "Drift School", че на теб повече ще гиват ;) :clap: :clap: :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от Sharo » 26 Сеп 2011, 15:19

Абре Алехандро кви са тия коли в подписа и аватара ти ?! :mhihi: :mhihi:
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от DriftoMania » 26 Сеп 2011, 16:06

joro_e30 написа:Браво, Алекс, показа класата си!Ако не беше ши****я проблем на последния и най-важен завой, победата щеше да е твоя!Ти водеше!Догодина пак сме с теб!!!

П.П. Вземи и ти си сложи лепенки "Drift School", че на теб повече ще гиват ;) :clap: :clap: :bowdown:



Ако Краси беше с миналогодишната си кола нямаше да говорите така, сектанти такива :mhihi:

Браво на всички участници за представянето, дано видим спийд чалъндж 2 в най-скоро време :D :driving:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 307
Регистриран на: 21.03.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 328i Мойта, e53 Семейната
Мечтае да кара: 635i e24, 850i e31
Детайли за колата: Истинската 328ца

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от kokali praa vsiakvi » 26 Сеп 2011, 17:08

alex_matrix написа:
justboy написа:...просто на последния завой ако не се лъжа на последния батъл(докато според мен се справяше по-добре) му стана нещо с колата и неможа да продължи.
Според мен поне за тази битка Алекс караше по-добре, но малшанс.
Докато на нощния дрифт в събота вечерта пак бяха алекс и краси на финал, караха много равностойно, може би с лек превес на краси, според съдиите също и така.


В събота на Монстър Дрифт батъл гумите, които сложих не бяха читави и нямах скоростта на Краси...затова за неделя събрах един по читав комплект и реших да елиминирам гумите като проблем, и всичко вървеше отлично до момента в който трябваше да превключа на 3та и просто предавката не влезе, не стана и от втория и от 3тия път и после в бокса видяхме, че е протекла помпата на съединителя та явно при високи обороти не може да отдели съединителя и затова да не влизат предавките

В момента колата има нужда от нови части/помпи, а аз имам нужда от почивка защото съм направо като пребит - този месец се оказа доста натоварен откъм изяви и последната седмица ме довърши тотално, надявам се публиката да се е забавлявала защото дадох всичко от себе си :bchug:

Speed Challenge беше наистина предизвикателство, за пилотите, за колите и мисля, че въпреки дребните проблеми го преодоляхме отлично...


Не се извинявай ! Аз пък, гледах първото каране на дрифта в Калояново На 23. 09 вечерта-още първите свободни тренировки , преди пилотите да са проиграли трасето , преди да са напаснали траекторията. Единствения който още с първото си излизане навърза цялата писта , с лекота , и перфектно, без нито една грешка беше ти !
Жените биват два вида : 1. Слабички 2. Убавки... И с броя на цилиндрите е подобно ...
Изображение


Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 17.12.2009
Местоположение: Елин Пелин
Пол: Мъж
Кара: e36 м42б18

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от viper_esu » 27 Сеп 2011, 20:39

айде няма ли да има клипове

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от justboy » 28 Сеп 2011, 19:00

Speed Challenge Калояново... Неделя 25.09.2011


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Останалите снимки...

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 296&type=1
Изображение
E34, E38

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 30.05.2009
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж
Кара: E92 Turbo

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от Bimmer_E36 » 30 Сеп 2011, 21:36

Беше страхотно в неделя,караше се много..
Догодина още повече да ни радвате :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 1.07.2010
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от ///Jonny » 04 Окт 2011, 9:25

Mariyan Tashev Aerial Productions

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от SpUd3r » 04 Окт 2011, 10:24

много добре :yes:
Tux0 Ca !
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 17.12.2008
Местоположение: София/Нови Искър
Пол: Мъж

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от martin6667 » 04 Окт 2011, 22:04

Отново много добър клип :clap:
M. The most powerful letter in the world.
BMW ///M

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: >>> SPEED CHALLENGE

Мнение от А.Марчев » 04 Окт 2011, 22:06

Kлипа е жесток :bowdown:
Изображение

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook