Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от rve » 20 Окт 2010, 17:42

Засега поне няма да им се наложи, защото както бях обещал на 20-ти ще се чуя с управителя и днес го направих за да отменя резервацията. Причина - малък, да не кажа никакъв интерес.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 7.03.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колъо
Мечтае да кара: Е46 М3 CSL
Детайли за колата: lowrider

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от fozio » 20 Окт 2010, 22:40

rve написа:Засега поне няма да им се наложи, защото както бях обещал на 20-ти ще се чуя с управителя и днес го направих за да отменя резервацията. Причина - малък, да не кажа никакъв интерес.


Много кофти , но нека не се отказваме а просто да го отложим понеже сега и времето започва да се разваля пък и най добре да е на пролет хем колите ни ще са понакипренки с джанти и т.н. а не с зимни гуми и тасове (за снимки по специално ) пък и ще има повече време хората да се организират

Пс.Това си е мое мнение и не задължавам никой с него вие си преценяте :)
Изображение

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от rve » 20 Окт 2010, 23:08

Не знам, може би идва твърде скоро след силната септемврийска сбирка в София. Да мине малко време и пак ще задуха вятърът.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от ///M_Martin » 20 Окт 2010, 23:15

Аз също съм на мнение че напролет ще е по-приятно за хубава голяма сбирка на открито с много скара,бира и доста лъскави Е46-ци!
Пожелавам го на всички ни да се получи нещо уникално и незабравимо :bchug: :driving:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от Dimitroff » 21 Окт 2010, 9:03

To е ясно, че отпада срещата - видно е, че на масата от колегите не им е до това (по разбираеми причини).

Кой гуми трябва да купува, кой ще отсъства, кой не му се ходи...няма как да уцелим добър момент за всички, но пък на пролет, като се позатопли малко...ще се мобилизираме пак.
До тогава - безаварийни и приятни моменти в Е46-ците, колеги :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Първа Национална Среща на Е46-ците в България.

Мнение от Dimitroff » 07 Мар 2011, 8:35

Време е... :mhihi:

mitaka7 написа:Дойде очакваното време да направиме първата национална е46 сбирка. Съвсем удобно е - тъкмо ще се затопли времето, а и датата е подходяща преди събора. Става въпрос за Априлци - Троянския Балкан. Пътят е перфектен до там с добра база за отдих и почивка, така че единственото, което остава е да се организираме.
Нека, който пише в темата да си направи сметка и планове за тази дата, за да бъде всичко точно и планувано добре, тъй като ще се прави резервация за хотел и ресторант за една вечер с преспиване за 26.03.2011г.
Имаме достатъчно време да се организираме. Приканвам да не спамиме темата с безразборни мнения, а да пишем по същество.

П.С. Тихомир (rve) - очакваме да пуснеш повече инфо за хотела и ресторанта.


rve написа:Хайде пак се завърта колелото :)

Става дума за хотел Панорама в кв.Острец в Априлци, ето и линк към сайта на хотела - http://www.panoramabg.info/index.php

Хотелът разполага с 20 двойни, 5 тройни и 4 апартамента (2 от които луксозни). През март цените са както следва - единична стая 38лв, двойна 58лв, тройна 64лв и апартамент 98лв. Допълнителна информация:
# Цената включва: закуска, фитнес зала, охраняем паркинг и басейн през месеците юли и август.
# Деца до 10 години ползват 50% намаление.
# За посещения на групи от над 30 човека – намаление по договаряне.
# Ресторант с 55 места и лятна тераса с барбекю с 80 места.

Снимки от хотела

Разстоянието от София е около 180км по хубав път. Изборът на мястото не е случаен, намира се в центъра на страната и е на равни разстояния от четирите края.

Най-късно седмица преди 26-ти трябва да направим потвърждение за резервацията и да се плати капаро. При предишната организация есента управителят ми каза, че около 500лв. е достатъчно за капаро. Също така като се споразумеем ще изпратят и няколко варианта на меню за вечерята. Предвид това е важно, който смята да идва да е 100% сигурен в това (както и да посочи броя хора, с които ще идва). Имаме време всеки да си прецени дали може да дойде и да се организираме, но да не чакаме последния момент. Аз също апелирам в темата да се пише по същество като за момента най-важно е да съберем точната (сигурна) бройка.


Срамота е ако не се съберем поне 60-70 коли...на последната сбирка в София бяхме над 30 Е46ци...(благодарение на Марто и Бозуков :yes: )

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook