РУСЕ - Архив

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 5.12.2004
Местоположение: London-UK / Русе-BG
Пол: Мъж
Кара: E36

РУСЕ - Архив

Мнение от KAIL_77 » 20 Юни 2006, 22:00

Всички ентусиасти и фенове са добре дошли на сбирките, без значение какво карат и дали изобщо карат. :idea:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 837
Регистриран на: 1.08.2006
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: bmw e53 3.0d 218hp '04
Мечтае да кара: bmw x5 '11

Мнение от don_mimo » 02 Авг 2006, 21:11

здравеите,
минах днес през ВАС ама бяха само 3 БМВ-та....
дайте да се ораганизираме пове4е народ да отидем някаде кадето може да се покара..тоест да видя как се правят дрифтове, краг4ета,осморки :)) вартене на гуми и пу6ек :))
или пак просто някаде кадето има по голям паркинг ,но да се саберем 20 4овека... всеки 6-ти в русе е с БМВ а на сбирката само 3...бива ли такова нещо?
даваите да се организираме по мащабно :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 03 Дек 2006, 18:59

Продължаваме да се събираме в кафе ВАС, с или без BMW-та, всеки понеделник и сряда, около 19,30- 20,00 часа. Всеки, който желае- да заповяда. Можем да изберем и друго място. Специално OMV не е много подходящо- паркингът е малък и обикновено пълен. Неделя, но не всяка неделя- полигона.
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 02 Яну 2007, 17:47


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 07 Фев 2007, 13:25

От подписа по- горе: http://tuleni.hit.bg/indexbg.html- ето това ме заинтригува. Явно не е спорт, а ги избиват за кожите. Това е в Канада. Абсолютно същата схема се прилага в София с т. нар. бездомни кучета. Избиват се заради кожите и популациите се поддържат за да има материал. Затова безд. кучета не намаляват въпреки инвестициите за борба с тях. В Англия дори вече има термин за изделията от кучешка кожа- кожух от китайски вълк, или нещо подобно- забравил съм точно как е. Така че да не плачем на чужд гроб /не че постъпват добре с тюлените/, а себе си да видим.
Това, може би на ЛС трябваше да е. Извинявам се за многобуквието, а по темата- часът имястото на срещата са известни. Полигонът в неделя е бонус. Немаловажен.
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Rousse,Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: Е34, М20В25+
Детайли за колата: Черен

Мнение от Van » 30 Апр 2007, 11:23

ИзображениеMястото на срещите- 28.04.2007.
ИзображениеИзображение

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 22 Окт 2007, 19:52

Поради лошото време явно доста малко хора се събрахме но това е,пък и доста хора закъсняха,а други изобщо не доидоха.Ето и снимчиците
http://www.album.bg/rsxracer/images/633699/
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Re: ПАЯКА- 17ч.

Мнение от nesko » 23 Мар 2008, 3:15

Van написа:ИзображениеИзображение
Напомняне за мястото на неделните срещи- пред блок 84 е заведението!

ето каде са збирките ;)
Понеделник и сряда, 19.30 ч.- ВАС, неделя 17.30-"Паяка"!
ВАС се намира до пантиона от дясно на самия светофар
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 23 Мар 2008, 4:07

Хммммм то в интерес на истината в русе малко са местата където може да се направи една сбирка и най-важното да се подредят красиво колите.. :mhihi: Освен дет се вика Корона че има голям паркинг ама заведението за жалост е ужасно :( но пък там за летни срещи става защото може да се сяда навън.. но иначе понеже аз съм член и на клуб трабант, правим нашите срещи в едно хубаво и спокойно заведенийце точно до чистота.. Калиопа се казва ако сте чували.. А иначе то какво аз да предлагам.. всичко е до съгласуване..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Мнение от nesko » 23 Мар 2008, 4:19

братле много коли са сабираме всяка вечер на омв дружба и става такъв панаир ти е бедна фантазията иначе да някой да предложи някое по готено място да се събираме и сам обеден че броя на феновете ще се увеличи значително нищо лично към човека който държи паяка но на мен не ми допадат такива задимени каубойски кръчми и много хора има дето са на това мнение
когато попитам някой с бмв защо не ходи на збирките всеки казва не ми харесва мястото
но няма ко да се прави ако има кой да предложи ново място за мероприятието да казва и тези които са по отдавна членове на бмв клуба се съгласят да се събират на други места аз сам сигурен за поне 4-5 газета с бмв та които няма да пропуснат да отидан на збирка ;)
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 23 Мар 2008, 4:27

абе и това го има ама все пак като не сме събрани от една идея за къде сме :) аз пък Ако може така да предложа Лято наближава стопля се... Що не се събираме на Текето(лесопарка липник) и място за простотия има и заведение има.. а и чист въздух... :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: Русе
Пол: Жена

Мнение от k_remi » 23 Мар 2008, 4:59

Точно за текето си мислих...много добре ще стоят камара БМВ-та на фона на езерото 8) .Вярно става предимно за лятото , но пък мястото е идеално.Остава само да стигне до знанието на повече хора , да определим ден и час и сме там :)

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 23 Мар 2008, 5:13

Еми то и сега времето се пооправя... а примерно събота неделя към обяд ще е идеално време за съборче и то там.. Само точния час да се определи... аз съм навитак :)
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 23 Мар 2008, 5:29

дамммм :( А вижте хората във Варна какво правят :( Ние в Русе само сеир гледаме там на полигона как трошат лади.. Все пак сме форум на БМВ дет се вика 1 път в месеца да се събираме ама да си бъде сбирка.. в клуба на трабант хората си знаем всяка сряда точно в 19 00 на мястото.. Затова викам и тук нещо сериозно да стане..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 17.11.2006
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: Е46 320d,Е46 М3
Мечтае да кара: E46 M3 Touring

Мнение от Cherenz » 23 Мар 2008, 10:19

Аз си мисля пък да вземем да се сабираме на 'метанстанцията' какво ще кажете а :?: :mhihi:

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook