ВЕЛИКО ТЪРНОВО - Архив

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

ВЕЛИКО ТЪРНОВО - Архив

Мнение от Asterix » 30 Юни 2007, 0:17

Първо искам да благодаря на prosto_pi4, че написа на мен и на приятелката ми(keyyl) смс-и да можем да разберем за срещата :), но нека подходя към съществото й.

Постоянни, ако мога така да се изразя, бяхме около 10-12 човека. Тези, които бяхме поокупирали 3в1(маси). Наминаха още толкова човека да видят какво-що става, но се оказаха транзитни и се изпариха като бързи влакове :) Както и да е ;)

Аз лично съм доволен като за първа от две проведени срещи :)
Нормално е леко неловкото чувство в началото, нали отиваш при някой хора, които виждаш за първи например и да се чудиш какво да кажеш, но като цяло всичко беше добре :)
Направиха се 3 ластика, не е много, но пак е доволно ;)
Органи НЕ-МА-ШЕ :mhihi:
До колкото разбрах - другия петък отново 21 часа на Петрол. Надявам се да сме пак норматив 10-12 с тенденция за увеличаване на броят!
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 14 Юли 2007, 15:59

Просто за вчера ще кажа ... нямам думи.
YOKOHAMA просто ми скри шапката. Евала му правя :bowdown:
Този човек ме накара да вкарам отново и моята в движение и най-вече да се целя M52B20/25 (по-скоро 25).
Разбирам защо M40B16/18 са спънати за вас :)
Не бяхме 10+ човека както миналият път, но се получи безценно :)

Снимки можете да видите на линка по-долу. Приятно разглеждане. Парола - bmwpower
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153308

Петак 13-ти.

Ето защо BMW!
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Велико Търново

Мнение от moreevilthanyou » 18 Юли 2007, 6:18

Така регистрирах се и аз ( Росен - пешеходния :) )
Има напредък с видеото :) Най-после стана ясно как трябва да се рендерва :) така че за друг път ще знаем и ще става по-бързо.
От vbox пише че ще е на адрес http://www.zazz.bg/play:bfd11526

Сега немога да го проверя, защото пише че се обработва, а и заминавам на изпит ;) стискайте палци :)
Последна промяна moreevilthanyou на 18 Юли 2007, 19:33, променена общо 1 път
Изображение
I know, i know ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 4.01.2004
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E61

Мнение от MobbDeep » 01 Сеп 2007, 12:10

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Това са няколко снимки от вчерашната среща.. качеството не е от най добрите но все пак е от телефон.. клипчетата ще ги кача утре..!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 28 Дек 2007, 9:23

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204532
Ето малко снимчици ;)
Са тея дни ще завъртя работите и за клиповете.
Пиша чак сега, че вчера бех на работа ;) Prosto_pi4 може да разкаже :)
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 05 Яну 2008, 18:34

07.01.2008 - Кафе "Елена" - 20:30ч

Нека всеки да хвърли един поглед на тази тема и да прецени за себе си ще може ли да помогне.

Нека не забравяме, че НИКОЙ не е застрахован и нека да покажем, че можем да бъдем единни не само в доброто и хубавото, ами и в проблемите ни!

EDIT: За евентуално координация във вечерта на срещата - 088/ 911 83 44 - Мартин.
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 07 Яну 2008, 22:30

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 07 Яну 2008, 23:28

Тъкмо се прибирам след срещата, която направихме.
Искам да благодаря на всички, които не се отзоваха на поканата. (изтрито по време на "саморедакцията", че ще ми се разсърдите) Наистина времето за "подготовка" беше само два дни, но все пак можеше малко по-трезво да прецените нещата и да не се хвърляте с големи думи или поне да кажете - абе пичове, няма да можем да се организираме за толкова малко време.
Като цяло на срещата присъствахме - Аз, Роската (големият), Христо, Георги, Петър и Иван, които дойдоха от Горна Оряховица до "Елената", а всички които са на максимум 5 минути от града се направиха на умрели лисици и си траят по дупките!
Наистина, не сте длъжни да идвате, не е задължително, но (изтрито по време на "саморедакцията", че ще ми се разсърдите) Не искам да ви убиждам, или пък да изглежда така сякаш съдя някого за делата му, просто не мога да разбера как всички са съгласни за среща и в следващият момент да сме само 6 човека.
Толкова ли сме ентусиастите? Не мисля. и знам, че това не е така.
Всеки е зает с нещо през деня, това е ясно, но ... едни могат, други - не ? За мен лично няма "не мога" има "не искам".
Няма да се впускам много в недоволството си и да ползвам тежки думи, защото ще изглежда твърде грубо, а пък и не искам да създавам грешно впечатление, че обръщаме нещата към задължителни.
Само ще кажа, че тези които присъствахме се разбрахме да направим още една среща към края на месеца, ако все още не са сабрани парите за колегата от Сливен, а дори и да са събрани, и искрено се надявам този път да се представим по-достойно от колкото сега.
Не мисля, че след толкова изпратени ЛС към толкова хора, е възможно да получа само 2 отговора.
Не ми пречи, упорит съм и пак ще разпратя ЛС, този път на всеки регистриран, без да гледам дата на рег., последно влизане и брой съобщения. Наред.
Не мога да намеря правилните думи и се изразя правилно, въпросът не е само до това ще съберем ли пари, колко пари ще съберем, кой колко ще даде, ще даде ли или не. Въпросът е до това можем ли да бъдем "единни" не знам дали е правилно да използвам и думата "отговорни". Не смятам за правилно да се събираме само за "хубави" поводи от сорта на кафенца, к'олички, чипсове, тиквени семки, каране, лъзгане и т.н. (не мисля, че аз точно трябва да пиша за каране, но все пак). Както се казва по филмите - Животът не е само радост и аплодисменти. Сега причината, каузата, целта с която се събираме изисква поне според мен - малко по-сериозно отношение. Не знам дали може да се каже, че сме в "ранна фаза" за обособяване една сериозна група за срещи. Все пак не се организираме от месец.

Може да се повторя, но държа да отбележа - Никой не е застрахован.
Малко ще перефразирам и Роската - Не трябва да се мислим за недосегаеми.
Ще спра до тук, че може доста храна да изям от ваша страна, но това е моето мнение.

Следващата среща, най-удачно ми се вижда да бъде след 20.01.2008. Да може всеки да "оближе" малко финансовите рани след празниците, защото наистина времето не е от най-благоприятните от към финансова гледна точка.


Поздрави, Мартин.
Извинявам се ако някой се почувства убиден от думите ми.
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Велико Търново

Мнение от moreevilthanyou » 08 Яну 2008, 22:03

http://www.vbox7.com/play:f00a2ce4
Клипчетата от предишната среща, най-после успях да ги рендерна
Изображение
I know, i know ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 11 Яну 2008, 21:57

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=75080
Моля всички да погледнат тая тема и ако може всеки да прецени за себе си дали ще може да дойде и евентуално.
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 13 Яну 2008, 19:45

Колеги, предлагам на 20.01.2008 (неделя) да направим още една среща. Основната цел отново е да съберем средства за операцията, която беше направена на колегата ни Радо(ikonkata) от Сливен.
Това е втори шанс за нас. Нека да видим можем ли да бъдем единни и задружни.

Нека мястото отново е Кафе "Елена", а часът 20:30.

Имате една седмица да помислите и да решите, смятам че е достатъчно. След 4 дена 17.01 (четвъртък) ще разпратя ЛС на всички от - Велико Търново, Горна Оряховица и Лясковец.

You Have Been Warned. 8)
Последна промяна Asterix на 20 Яну 2008, 13:31, променена общо 3 пъти
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: М-ки
Детайли за колата: от ония старите, дето гледат намръщено и само душат за бензиностанций, Е30 май им викаха

Мнение от YOKOHAMA » 30 Яну 2008, 13:44

Penchev написа:Колеги в този подземен паркинг е тясно бе :confused:
Нито може човек да се засили за да се хлъзне като хората ,нито нищо :confused:

Георги Пенчев


Check this out: http://vbox7.com/play:bfd11526
Интересното е към средата на клипчето - става доста тясно, но в главата ми е още по тясно :mhihi:

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 30 Яну 2008, 14:44

YOKOHAMA написа:
Penchev написа:Колеги в този подземен паркинг е тясно бе :confused:
Нито може човек да се засили за да се хлъзне като хората ,нито нищо :confused:

Георги Пенчев


Check this out: http://vbox7.com/play:bfd11526
Интересното е към средата на клипчето - става доста тясно, но в главата ми е още по тясно :mhihi:


:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Добре ,че сте по един-двама от всеки район на страната ,че иначе :help: :mhihi: :mhihi:

Роска, няма ли заснето някое ново клипче на открито ?


Георги Пенчев
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.03.2007

Мнение от xristooo » 04 Фев 2008, 10:15

Колеги завърнах се в отбора с Е36 318is .. ако някой чуе да се продават стопове с бял мигач и lip спойлер на далавера да се обажда
:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2253
Регистриран на: 22.01.2007
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: ...don`t drive fast, just fly low
Мечтае да кара: E36 M3

Мнение от BT9028BA » 17 Фев 2008, 18:59

Колеги, живо здраво

Сега за незнам кой път гледах клипчето "Пишмана на крака" и искам да ви попитам чия е 34-ката дето се пързаля наравно с бат'Росен и с какъв мотор е ? Това клипче направо е ултимейт

Имам и още едно питане : кога ще има нови видео материали


Георги Пенчев



Двигателя М50Б20

Караше го Емо Черния - сега некой друг :mhihi:

Ето го клипчето - http://www.youtube.com/watch?v=Fogvba7DEn4

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook