карате ли с обезопасителни колани?

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: София

отг::карате ли с обезопасителни колани?

Мнение от Astor » 29 Мар 2002, 0:56

Kolanite si imat svoite dobri i loshi strani t.e. hubavo e vsichki da gi polzvat, no pod vsichki ne razbiram samo tezi koito patuvat na predanta sedalka na kolata!!! Poneje se poluchava sledniq problem pri chelen udar(nedai si boje), ako tezi otpred sa s kolani, a horata na zadnite sedalki sa bez se poluchava, taka che horata na prednite sedalki popdat v neshto kato presa! Tezi otpred kolanite gi dyrjat i ne gi puskat da hodqt po napred, a tezi otzda(poneje sa bez kolani) se zasilvat i udrqt sedalkata s ogromna sil koqto vodi do mnogo teshki naranqvaniq ili dori smyrt!!! Chovek trqbva da pomilsli po vyporsa. Ta ili vsichki sa bez kolani ili sa sys, che inache moge da se ukaje che nqkoi priqtel e zaginal po tvoq vina. Tova sa lichno moi nablideniq sled katastrofa i hodene na svijdane v Pirogov. Dano na nikoi ne mu stiga tova do glavata.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: Sofia

отг::карате ли с обезопасителни колани?

Мнение от idefix » 29 Мар 2002, 2:53

auuuuu ... tazi wecher .. imashe baq zwerska katastrowa .. edin s honda crx .. za beshe omaal w edin stylb na carigradsko ... i chestno kazano .. kato gledah ediniq levash dosta pred kolata ... se ubevdawam za poreden pyt ... che ot kolanite ima polzwa .. i to golqma .. prosto toq pich ako si beshe s kolan .. nadali shteshe da mu se sluchi bezmotorno letene prez prednoto styklo ...
rgdz
P.S. i .. slagaite si kolanite .. te ne sa za ukrashenie .. a za da wi spasqwat viwota

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Sofia

az ne

Мнение от Zmiata » 29 Мар 2002, 12:32

mi az ne - imam problem - karam s sedalkata mnoogo napred - zashtoto i bez tova sam si kasa:)
i kolana se izopva strashno i ne mi dava nikakva svoboda na deistviata vse edno sam varzana za sedalkata - veroiatnosta da napravia katastrova s kolan e 100 po visoka ot tova bez da go slagam:)

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook