Защо карате или обичате (ако си нямате) БМВ?

Извадка на най-добрите теми от форумите на BMWPower-BG.net. Форумът е само за четене!

Модератор: cww

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 16 Сеп 2003, 14:58

Браво Машина! Направо ми се изпълни душата!
Колко възвишено!
Евала ти праим! :bowdown:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 16 Сеп 2003, 15:39

Щаслив съм,че през 2002г се докоснах до Господ. За 8 години съм навъртял на:
324ТД - 80 000
518 - 80 000 км
520 - 10 000
Карал съм на практика всички модели, излизали до 2 000г. Ето доказателствата отдолу:
Последна промяна BMW_POWER на 23 Сеп 2003, 12:07, променена общо 1 път

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Мнение от alpina-ma6inata » 16 Сеп 2003, 15:47

BMW_POWER написа:Щаслив съм,че през 2002г се докоснах до Господ. За 8 години съм навъртял на:
324ТД - 80 000
518 - 80 000 км
520 - 10 000
Карал съм на практика всички модели, излизали до 2 000г. Ето доказателствата отдолу:


А 2002 ti карал ли си :shock:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 16 Сеп 2003, 16:22

20 метра :wink:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 16 Сеп 2003, 21:31

Когато бях в германия като мальк ми направи впечатление че бемветата прелитат над другите коли,тогава леля ми ми каза че 6офиорите на бмв се раждат с вградено чувство за предимство.
казах си защо не и аз,беше права.
това е мьжка кола и когато видя п**** в бмв се дразня или си казвам:
ето една мьжкарана
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 16 Сеп 2003, 21:47

Е аре ся и ти :arrow: А като видиш МЪЖ в ОРЕЛ Корса или Нисан микра кво си викаш :?:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 16 Сеп 2003, 22:54

'че какьв маж е това?"
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 16 Сеп 2003, 23:03

B U L L I написа:'че какьв маж е това?"

Е, и аз така, ама знаеш ли къв свиреп вид имат, направо се плаша :shock:
А явно много хора имат като теб лошо мнение за жена в БМВ, щото откак мойта женица кара баварката из Сф забелязвам че все някой гледа да я засече, или пък да я затвори вместо колегиално да й даде път :shock: А пък тя завалийката една миличка, скромничка :wink:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 17 Сеп 2003, 13:28

bawareca написа: Наистина като се качиш за пръв път на БМВ :arrow: или ставаш ФЕН или ставаш ХЕЙТЪР :!: Мисля че за тази марка няма средно положение, аз поне не съм чувал някой да говори с безразличие :shock:

В това всъщност е разковничето! По това се познават истинските неща! Хората или са големи фенове или много ги мразят!!! Това се отнася за всичко бтв (книги, филми, спорт, музика и т.н.) т.е. стигнал съм до извода че това е някаква изконна истина!
Иначе по темата: ами аз съм фен от както се помня, но за съжаление досега съм нямал възможност да си купя. Скоро обаче и това ще стане (дай боже всекиму:))
Какво бих променил ли ами само... цената бих ги направил много по ефтини ако можеше но само за истински ентусиасти (за да си купиш минаваш тест за право да караш БМВ :):):) и ако издържиш - взмаш на половин цена :))
Нямам други забележки :D
SGV

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 17 Сеп 2003, 13:34

ivo написа:Не му пука zа раzхода, нито zа данъците, нито zа ремонтите, или ще карам БМВ или няма да карам нищо!!!!!!!!
:wink:

Ей това е истинския БМВ МАНИАК!!!!! :yes:
SGV

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Мнение от DrivinGGoD » 23 Сеп 2003, 16:36

Защо обичам BMW ли???За мен BMW е страст от както се помня!!!В началото бе баща ми.Той ми отвори очите за "истинския" автомобил!!!Това беше когато не знаех дори какво е истински автомобил та камоли какво е BMW!!!После вече като съзнателен автомобилен фанатик започнах да се занимавам професионално с автомобили и тогава осъзнах и подкрепих с факти страстта си към найстина "стойностното" в автомобилостроенето-BMW!!!
Ето какви са фактите с който подкрепих "религиозния" си фанатизъм:
1.Перфектни двигатели-равномерен ход на работа,отлични мощностни и динамични характеристики съчетани с умерен разход на гориво,отличен ресурс за експлоатация;
2.Невероятно окачване отговарящо напълно на темпераментния двигател,осигуряващо пътно поведение съчетаващо в себеси поведението на състезателен автомобил и това на луксозен междуокеански лайнер;
3.Дизайн съпоставим с най-уникалните произведения на изкуството,съчетаващ в себе си агресивност,сдържаност и елегантност;
4.Ергономичност свързваща човек и автомобил в едно неразривно цяло,позволяваща не само физическа,а и духовна връзка!!!
5.Сигурност на изключително високо ниво,почти несъпоставима с конкуренцията;
6.Изключително ниво на комфорт,много богата серийна комплектация и допълнително оборудване;
7.Използването на най-високите постижения на техниката и технологии от "бъдещето" идващи от автомобилните спортове;
В психологическите фактори наложили избора ми няма да се простирам-за мен BMW е страст,BMW e мания,BMW e мощ,BMW е магия,

BMW е THE ULTIMATE DRIVING MACHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 24 Сеп 2003, 16:46

:lol: От кога я чакам тази тема.

За мен BMW е стил, агресия, сила, мощ. Това е Автомобилът, не просто - Колата, още от време оно, в зараждането на света и напускането на райската градина от Ева и Адам. :lol: Има нещо величествено в стила и във визията му.
Винаги ми напомня за нещо от типа - Власт на пътя.
Возила съм се в BMW /няма начин/ :lol: карала съм BMW.
Мания е!

За мен няма значение, мъж ли го кара или жена!

Важното е, да може да го кара.
Да караш Peugeot е страст!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 14.08.2003
Местоположение: София

Бенгъл

Мнение от nuzzo » 24 Сеп 2003, 21:33

Малко не съм съгласен за Бенгъл. Ако се върнем назад и погледнем старите модели можем да видим само феислифт и нищо пожече а сега жече виждаме голиамо развитие на дизаина на BMW. Разочарован от 7-ма сериа, защото се позагиуби агресивноста, колата стана по тромава на вид. Но 6-та сериа поправи гре6ката:))))
Абе не сам съгласен американец да е главен дизайнер, зщото съм почитател на италианската школа ама кой ме пита::))))

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 11.07.2003
Местоположение: Пловдив
Кара: BMW X3 3.0d '04

Мнение от DIDO » 25 Сеп 2003, 7:32

Защо карам BMW ли :?:

Защото искам да карам НАЙ-ИСТИНСКИЯТ АВТОМОБИЛ, или с една дума BMW :!: :!: :!:
BMW - Усещане за автомобил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 29.12.2002
Местоположение: София

Мнение от Wizi » 27 Сеп 2003, 0:52

batDancho написа:
ivo написа:
или ще карам БМВ или няма да карам нищо!!!!!!!!



Ей тука е истината - това е с две думи изразено и моето мнение по въпроса. Не съм мислил, че с пет думи могат да се кажат толкова много неща.

Браво, пич ! :D :D


На мен пък ми звучи като "ако не е БМВ ни ми го хвали" и това определено не биха били подобаващи думи за един истински фен - независимост от марката, която харесва. Според мен ако видиш един наистна чудесно направен автомобил дори и Дачия да пише на него трябва да може човек да го оцени и евентуално да си свали шапката и въпреки това винаги да си бъде 101 процентов фен на неговата си марка. В наше време от водещите производители има поне по 2-3 такива модели и колкото и да ни е яд, че е от конкуренцията пак трябва да може да ни е готино вместо да го плюем със завист. Греша ли?
Градски, халогенна крушка е вид крушка. Също както ксенона е вид крушка.
Та, на онова дето у село му викате ХАЛОГЕНКИ, всъщност се нарича ФАРОВЕ ЗА МЪГЛА. Ае бегай да раздуеш!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Полезна информация

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook