Защо карате или обичате (ако си нямате) БМВ?

Извадка на най-добрите теми от форумите на BMWPower-BG.net. Форумът е само за четене!

Модератор: cww

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 27 Сеп 2003, 1:28

Поне аз харесвам и коли от конкуренцията... Затова и не бих написал "ако не е БМВ ни ми го хвали". Но пък често си мисля "Или ще карам БМВ или нищо няма да карам!!!!!!!!"... Мисля че и колегата Иво е изразил същото с горните си думи - респект за другите марки, но БМВ си е БМВ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 30.06.2003
Местоположение: sofia

za6to obi4am bmw

Мнение от ivo_bmw » 29 Сеп 2003, 12:41

ми ас обичам Bmw защото испреварва сички други марки и е готина марка абе качествена изработка имат баварците. :D ас сам доволен от стилъ на бенгъл.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 24.03.2003
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 2003 330xd

Мнение от IchoBMW » 08 Окт 2003, 17:25

Хехе, винаги ме е дразнило когато почнат да спорят двама кое е по добро БМВ или Мерцедес. Аз не мога да разбера какво толкова му харесват хората на Мерцедеса, но аз гледам реалните факти, а те са:
Най добьр двигател - БМВ
Най добьр дизел - БМВ
Най бьрзо прогресиращ отбор вав Формула 1 - БМВ
Кой би всички КТМ-и на рали Париж Дакар преди няколко години - БМВ, а мотор Мерцедес да има, нее
Мога да изброяжам до утре. Но място за спор няма, БМВ са наи добрите коли и мотори за мен, за6тото са4етажат агресивност и класа, мощ и барзина.
Така 4е които кара БМВ, евала му казвам. Дано някои ден и аз сменя Пасата сас БМВ 325i, мечтата ми
The real power

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 27.01.2003
Местоположение: sofia

Мнение от bocmana » 10 Окт 2003, 23:51

this mashine kill

Предишна

Назад към Полезна информация

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook