Спукате ли гума в София - знайте,че ви дебнат да ви ограбят!

Извадка на най-добрите теми от форумите на BMWPower-BG.net. Форумът е само за четене!

Модератор: cww

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Спукате ли гума в София - знайте,че ви дебнат да ви ограбят!

Мнение от Pafone » 22 Сеп 2003, 12:18

В стил задната дясна гума,предна лява врата !! Поне на 4ма познати през псоледната 1 седмица им го спретваха тоя номер и за мое лично и и най-вече на баща ми нещастие на нас успяха да ни го направят успешно ! Докато сменяме на самия поп задна ДЯСНА гума , от предната ДЯСНА врата,като няма хора и коли на 10тки метри наоколо, по не знаен за мене начин му изчезна чантичка с документи и стабилна сума пари....Ебаси и тъпата история ! Ние,че се вързахме,се вързахме,ама поне да беше от лявата врата ,ама то за 1 секунда да сме били двамата до багажника и айдееее...нема чанта с документите за колта на баща ми,ключовете от нея,разрешително за оръжие,ключове от апартамент,книжка,лична карта и редица фирмени документи ! За това, където ида спукате гума - заключете вратите и после само с отворен багажник я сменяйте !!!
BMW е колата :)

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 22 Сеп 2003, 12:59

Това си е стар номер, но още се вързват хората улисани в нерви и бързане... Гледах преди 5-6 години в ЗаРульом имаше снимано на магистрала тази ситуация, а после преди година-две го имаше remake с едно AllRoad пак в някакво руско списание ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Мнение от Babuna » 22 Сеп 2003, 14:57

Мен ми се случи подобно нещо преди около година. През месец септември миналата година бях с майка ми из джумаята в Пловдив, правихме някакви покупки. Бяхме паркирали колата в една от уличките там - те са малки, тесни и пренаселени с коли и хора, но тогава беше късен следобед и беше сравнително пусто. (пловдивчани знаят). Та накупихме някои работи и отиваме да ги оставим в багажника. Видях, че гумата е спукана и нещо в акъла ми прищрака, щото наскоро приятели ми бяха разправяли някакви истории - как докато хора си сменяли спуканите гуми им се нахвърляли и им открадвали всичко ценно. Семейният ни Форд има доста големи говорители на задната кора и си помислих, че някой си ги е харесал барабар със СД-плейъра. Огледах улицата и видях 10тина циганина, които втренчено ни гледаха - мен и майка ми. И като ме хвана една параноя. Викам си "Лоша работа, трябва да се измисли нещо!" и много се изплаших да не направят нещо на майка ми. Та оставихме покупките и заключихме багажника, майка ми не беше видяла гумата. Оставаше ни да купим още някой неща и продължихме. Същевременно и разказах за гумата и какво си мисля. Тя се изплаши. Казах и да ми, че ще закарам колата със спукана гума до някое по-оживено място и там да я сменя. По-добре прецакана гума. И така и направих. Е, не разбрах наистина дали тези са циганите са били такива, за каквито ги помислих или просто съм се изплашил и въображението ми си е направило лоша шега, но и по-добре така май ...
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Сеп 2003, 20:39

Babuna написа: Е, не разбрах наистина дали тези са циганите са били такива, за каквито ги помислих или просто съм се изплашил и въображението ми си е направило лоша шега, но и по-добре така май ...

баш такива са си били,на баща ми го направиха веднъж този номер и заминаха солидна сум пари барабар с докумнетите,да видиш ти следващия път като му го направиха и погна циганина щяха да згасят нещастника в опита му да бяга,щот пресече като фурия.... :evil:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 25 Сеп 2003, 20:04

и на баща ми го бяха спретнали тоя номер преди време, дръпнаха му чантата с документите и известна сума пари
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

Назад към Полезна информация

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook