Не се сдържам вече бе!Вие как сте?

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Не се сдържам вече бе!Вие как сте?

Мнение от landikar » 08 Апр 2004, 22:12

Не знам какво ми става в последно време,обаче почнах да правя некакви глупави дрифтове насред София.Иначе карам изключително
спокойно.Завоя на България и Каблешков(слизайки от околовръстното и отивайки към цар Борис) го земах целия в
класически дрифт.Яко с вратите открай докрай.Кат състезател бе. :shock: Иначе карам много спокойно :!: .Ама ей така както си
седях и чаках светофара и нещо ми стана.Газ,изчаках турбото,после камшик вляво и........И си коцкам спокойно с волана и газта за да
може колата да стои на дрифт.И представете си,тя изобщо не е спортна.Автоматик и то дизелов.Обаче има шпер и турбо и поддава на
клатене в турбо режим.Но по-скоро буди смях,когато се прави дрифт с нея.Ама ко да правим.Сега на това се возим,щото сичко друго
потрошихме..Днес пък както си беше заваляло,на Орлов мост,в най-голямата лудница момчето си направи красиво дрифтче кат стой та
гледай.Вървях с вратите настрани през цялата отсечка до входа на паркинга,който е м/у Цариградско и Гурко.Е,първия вход,някой да не
си помисли че чак до Гурко съм теглил.И то щото един ма ядоса,щото са чудеше да ма засече ли или да ма блъсне.Викам си да бегам,че да
ма не цапне тоя заплес.Треаше да бегам бързо в завоя и колата поднесе.И като тръгна,аз си викам "Чекай да я пооставя,па са като си
е тръгнала....да си върви,кво толкова".А другите набиха спирачки и ме чакаха да си свършим упражнението. :shock: После гордо влизам
на паркинга.Оня,заплеса,не смее да наближи на по-малко от 10 метра и държи спирачките.Отзаде другите почнаха да му свиркат и той ги
пусна. :mha: А като правя обратен на България хората на спирката винаги се разбягват,щото задницата заплашително отива към тях.
Като влизам на паркинга на Илиенци сутрин цяла групичка ма чака да са тресна некаде.Щото финалния завой преди склада пак се взима
малко по-така. Скоро ше ме ковнат.Треа да е от затоплянето на времето.Не знам.Ама това започна в началото на март некаде.
Та затова си мисля че е от времето. :roll: Иначе съм спокоен шофьор.....

Да карах някое шперосана баварка,разбираемо е.А пък то..... :(

П.С.Ама вие се пазете,ако до вас се навърта голяма бяла кола.Задницата изнася като на Икарус.Иначе съм спокоен шофьор,спокоен шофьор,спокоен шофьор....Скрита лимонка.... :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 11.02.2004
Местоположение: София

Мнение от drift » 08 Апр 2004, 22:26

За каква кола става дума?Какъв е този дизелов автоматик дето влиза с вратите по завоите в София. :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 08 Апр 2004, 22:38

Влиза бе!Ако щеш вервай.Никой не вярва.И аз не вярвах.Ама влиза.Има една лампа на таблото.Триъгълна.ASD и викат.Кат светне и.....нали затова казвам,че буди смях.И направо може да тръгне,ама треа да се чукне волана точно като включи турбото.И почва да танцува.Обикновено човекът до мен веднага са лови за луканката.Щото става изведнъж.
П.С. МВ 300 ТD.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 11.02.2004
Местоположение: София

Мнение от drift » 09 Апр 2004, 8:00

Аз имах едно приятелче с М.Б. 300д автоматик,зимата дрифтвахме супер и аз му викам сега като изсъхне ще се види колко може да дрифтва и наистина можеше :twisted: Наистина има дизели които могат правят дрифтове доста успешно като на баща ми 524тд. :twisted: :mha:

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 09 Апр 2004, 9:21

Убавоооо си се весели Ленди
а ний с дългите американци с наднормено тегло дето дърпат с предните крайници нищо не можем, нема фън нещо :oops: :cry:
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 09 Апр 2004, 16:17

Лъчо, виж сега - всички сме спокойни, Хусааааа, Хусааааа.
Аз да споделя - при мен реакциите са точно обратните - хората ми светкат и ми свиркат, насърчават ме, може би съм млад талант, не знам, но ме карат да се чуствам добре. От време на време толкова преливат от приятни емоции към мен, че освен всичкото ми махат от колите, не знаеш колко топли това на душата. то не че с моята подводница съм супер спортна картинка, ама какво да правя - начианещ шофьор съм, от време на време подавам без да искам малко повече газ по средатата на завоя, а понякога се плаша и предварително завъртам повече волана, да не би да не улуча завоя.
Ама ще се науча да карам аз, че да не ми напишат акт - "превърта излишно с гумите и вдига ненужен шум и прах".
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 13 Апр 2004, 6:52

naskoksan написа:....дето дърпат с предните крайници нищо не можем, нема фън нещо :oops: :cry:


Можем, можем... Е, можехме докато имаше ръчна, вече не можем.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 27.06.2002
Местоположение: София

Мнение от july`s » 13 Апр 2004, 10:29

и без ръчна може:)

само требе левия крак да свикне да натиска спирачката...

е при мене го има и кофтия момент, че като съм на втора и пусна спирачката и тя колата се чуди кво става и не ще да продължи... ама ако не съм върнал смукача се получава задоволително:) и на първа става (даже е идеално за обратни завои :lol: )
<br>
br

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 14 Апр 2004, 21:04

Ама ти правиш обмислени дрифтове. :D.това е простено. При мене проблемът е ,че както си седя мирно и изведнъж нещо ми става.И айдеееее...... :?
Вчера ходих до Златните,по-точно до св.Контантин.Викам си,ше карам спокойно.Какво ти спокойно бе.Двеста,двеста,двеста.Св.Константин - София :4 часа и 40 мин.На сутринта в колата ни водица,ни масълце.треаше да я напоя,иначе бум моторче.Тва ако е нормално,здраве му кажи. :oops:
Най-голям кеф беше,че минах покрай патрулката със 190км/ч. :mha: Кат буря :mha: Немах време да намаля.Като тръгнах да намалявам бех на 210Км/ч.На 190 се отказах и пак газ.Щото немаше смисъл.Ама те не ме спряха.
П.С. Ама един друг беше виновен.Кво са набира отзаде кат бръмбар на мушичка.

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 14 Апр 2004, 21:32

Абе както казва един добър приятел: нема никой в кабинката , в смисъл нема пилот в самолета :roll: та и твойта кабинка сирак останала де :P
Изображение

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Мнение от WeiSTD » 15 Апр 2004, 6:14

Същия съм. По принцип съм много спокоен шофьор (както всеки който ще ходи пеша 6 месеца ако загуби още една точка от книжката си)

Но някой път нещо в главата ми просто се обръща и айде: ръчни, бърнаутове, бързи завои . . . .

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 15 Апр 2004, 14:13

абе и аз се бях зарекъл бавно от Дружба, ама защо му трябваше на тоя Мерцедес зад мен да ми присветва, докато ускорявам.....
Абе не мога бе, не мога, трябва да ходя на терапия - колата ми хвърля масло като за световно, аз уж само за тестове я изкарам за малко и айдееее, отиде спокойствието. Лошото е, че се опитвам да си наложа воля да не изпреварвам с 100 в насрещното и че трамвайните релси са за движение на трамвай и то в обратната посока :!:
И също така червените светофари не са, за да ме улеснят в предреждането посредством използването на насрещното.....
Докато съм отвън и си казвам на ум - ХУСААА, ХУСАА, няма да съм селянин с БМВ, няма да съм селянин с БМВ, аз съм спокоен, аз съм примерен и се получава. Качвам се в колата спокоен, уравновесен.
И НЯКОЙ ДО МЕН ВЗЕМЕ, ЧЕ СЕ ИЗРЕЖЕ НА СВЕТОФАРА :!: :!: :!:
кажете ми сега, как да откажа цигарите, като само в задимени стай се движа. И как да откажа алкохола, като всеки завой ми действа като още една чашка от любимото питие.
Предлагам да съберем пари, защото груповите терапии са по-изгодни. поканени са всички.
ПС - ся да не си помослите, че пием, пеем, пушим, това бяха лирически дрифтове. ЕТО ГО< ПАК СЕ ЗАПОЧНА, ИСКАХ ДА КАЖА ОТКЛОНЕНИЯ, НЕ ДРИФТ, НЕ ДРИФТ, НЕ ДРИФТ
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 15 Апр 2004, 15:09

атииии спри алкохола моля ти сеее
ХУЙСААААА ХУЙСААААА :):):):):):):):):):):):):):):)
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 15 Апр 2004, 19:36

Аааааа,ше почнете да си казвате и вие. :mrgreen:Прайте се на примерни,ама аз знам кви вандали сте :!:

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 15 Апр 2004, 19:45

Сутрин колата влиза в работна температура и от тогава - врати , пушеци , в правото пак на врати ужасссссссссссс ко ми е станало зимата не знам и така цял ден :)
Всеки ден си казвам - карай нормално - искам поне 1 път да засека колко гори колата тази година - до сега рекорда ми е 40км/15л :( а знам че ако не подавам нито веднъж газ мога да падна 10/100 нооо не помня как става :twisted:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook