Как да ги стингем тия със задното

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Как да ги стингем тия със задното

Мнение от BMW_KINGSIZE » 26 Мар 2007, 13:19

колеги стоя и се чудя абе как с предно да задържа по продължителен дрифт мн ме е яд на вас :mhihi: :mhihi: като ви гледам как ги носите тия бумери по завоите и с тоя умирис моя с предното направо гас пикая така че вупроса ми е как в завоя да се нося продължително

пс знам че във бмв форум кадто хората карат коли със задно въпроса ми е тъп ама помогнете даите някои съвет на нещастника без бмв :mhihi: :mhihi: :mhihi:
i just wanna drift mister police officer don take away my license

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Мнение от Louis » 26 Мар 2007, 14:00

виж ми аватара :mhihi:
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 166
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Arogance music factory

Мнение от C S L » 26 Мар 2007, 14:42

Има вариант - да караш назад, така колата ти става със задно :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"Красотата е вид гениалност, дори по възвишена, защото няма нужда от обяснения"
Оскар Уайлд

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 26 Мар 2007, 15:03

То иначе не ми е ясно как ще задържи задницата нестабилна... ;)
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от BMW_KINGSIZE » 26 Мар 2007, 18:08

C S L написа:Има вариант - да караш назад, така колата ти става със задно :mhihi: :mhihi: :mhihi:
туй ъ наше село му викаме полицейско !!! :mhihi: :mhihi: АКО СТАНЕ ДЕ :mhihi: :mhihi: и така съм пробвал
i just wanna drift mister police officer don take away my license

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от BMW_KINGSIZE » 26 Мар 2007, 18:09

Louis написа:виж ми аватара :mhihi:
че то тва съм аз бе като бях на 3 :mhihi: :mhihi: :mhihi:
i just wanna drift mister police officer don take away my license

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 12.02.2007

Мнение от sk8 » 26 Мар 2007, 19:48

Марине ко пак се обясняваш ? да оставяш онова рено че баща ти ще те пребии! :lol: Господин Гонгалов...по добре си карай нормално и не се чуди щото с предно ня как да стане освен с ръчна.....

E30 Fanatic!
E30 Fanatic!
Аватар
Мнения: 4057
Регистриран на: 14.10.2005
Местоположение: Столичанин
Пол: Мъж
Кара: Е36 328g
Мечтае да кара: Е30 Cabrio, Е30 с голям мотор, Е30 М3 SportEvo

Мнение от Дилян Пенчев » 26 Мар 2007, 21:12

Абе за предно и дрифт си се изсиква малко мозък и много шоферлък! Както и да не ти пука!

Иначе става със висока скорост, завой на прага на сцеплението и като чукнеш леко спирачката и лекинко донавиеш волана ще видиш кво става със задницата :twisted: И ако можеш да натискаш едновременно спирачка и газ (ама да си ги дозираш) може и да успееш да направиш значително по дълъг дрифт ;) Другото е с ръчна ама е хуабво пак да си с голяма скорост и да нямаш фиксатор на ръчната за да няма изненади :mhihi:
И въпреки всичко трябва да фърляш тежестта на автомобила със спирачка на пред за да може задницата да е лекичка и да се опитваш да я вкараш в пътя, а не да се опитваш да я изкараш :mhihi: :lol: Там е тънкостта!

Ама ако рендето е на баща ти и е 19-ка със 1.7 мотор и меко окачване по-добре не пробвай че ще се избордюриш или изтаваниш :mhihi:

П.С. От личен опит го знам :mhihi:
Изображение
Какво се мъчиш да четеш тука, не пише нищо интересно вече :)))

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 27 Мар 2007, 7:46

Питай Динко ГАДинко как става :twisted: :twisted: :twisted:
Отиваш в някой училищен стол, крадеш две дълбоки чинии алпака, слагаш ги зад задните гуми, леко назад и ръчна. И гледай да е нашироко, защото изтървеш ли я няма удържане. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от BMW_KINGSIZE » 27 Мар 2007, 8:40

Дилян Пенчев написа:Абе за предно и дрифт си се изсиква малко мозък и много шоферлък! Както и да не ти пука!

Иначе става със висока скорост, завой на прага на сцеплението и като чукнеш леко спирачката и лекинко донавиеш волана ще видиш кво става със задницата :twisted: И ако можеш да натискаш едновременно спирачка и газ (ама да си ги дозираш) може и да успееш да направиш значително по дълъг дрифт ;) Другото е с ръчна ама е хуабво пак да си с голяма скорост и да нямаш фиксатор на ръчната за да няма изненади :mhihi:
И въпреки всичко трябва да фърляш тежестта на автомобила със спирачка на пред за да може задницата да е лекичка и да се опитваш да я вкараш в пътя, а не да се опитваш да я изкараш :mhihi: :lol: Там е тънкостта!

Ама ако рендето е на баща ти и е 19-ка със 1.7 мотор и меко окачване по-добре не пробвай че ще се избордюриш или изтаваниш :mhihi:

П.С. От личен опит го знам :mhihi:
диляне мерси много за инфото тба със спирачката съм го пробвал със старата ми кола и наистина беше много добро защото знам ли нямах абс изсилвах се ска4ам на спирачките бокират ми колелата тежеста се мести напред както ти каза и като тръгне вече чупя волана ж обратна посока и давам гас ама аз не само умириси с предно съм карал на една е30ка например по наи баламския начин за първи пут като се качих на нея с набиване на предавка надолу разбрах какво наистина е напречно в завоя и гас пикая като жи гледам как се носите като народни песни по завоите еми май колкото и да се мъча няма да стане от грозната патка лебед да напрая то тва в приказките само го има а пък за рендето да ти кажа много ще се смееш клио 1.9 дизел 68 к.с. :mhihi: :mhihi: :mhihi: на предната беше и той един френски дарак 50 коня колко ми овикаха света и за малко да го отнеса бях му изкъртил пода от тва със спирачката дето ти го бясни и наистина е много по ефектно :mhihi: :mhihi:
п.с. пък и от една вчерашна случка мисля да намаля глупостите и метлите из наше село че стават бели - сори за офтопика
Последна промяна BMW_KINGSIZE на 27 Мар 2007, 8:48, променена общо 1 път
i just wanna drift mister police officer don take away my license

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от BMW_KINGSIZE » 27 Мар 2007, 8:43

sk8 написа:Марине ко пак се обясняваш ? да оставяш онова рено че баща ти ще те пребии! :lol: Господин Гонгалов...по добре си карай нормално и не се чуди щото с предно ня как да стане освен с ръчна.....
бъркаш ме с някой :mhihi: :mhihi: :mhihi: и за без ръчна има как да стане :mhihi: :mhihi: ти няма да обаждаш :mhihi:
i just wanna drift mister police officer don take away my license

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 21.03.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: 1987 e30

Мнение от nabora » 27 Мар 2007, 10:24

BMW_KINGSIZE написа:много ще се смееш клио 1.9 дизел 68 к.с. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

64к.с. на газ, ма с задно :mhihi:

E30 Fanatic!
E30 Fanatic!
Аватар
Мнения: 4057
Регистриран на: 14.10.2005
Местоположение: Столичанин
Пол: Мъж
Кара: Е36 328g
Мечтае да кара: Е30 Cabrio, Е30 с голям мотор, Е30 М3 SportEvo

Мнение от Дилян Пенчев » 27 Мар 2007, 11:28

Алелее вие сте луди :shock: Тая 4-ка ще се обърне ве :shock: Ама добре я дрифтиш! Евала искам ви всичките на събора на пистата на дрифтинга :twisted:
Изображение
Какво се мъчиш да четеш тука, не пише нищо интересно вече :)))

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 8.01.2007
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от BMW_KINGSIZE » 27 Мар 2007, 11:48

Дилян Пенчев написа:Алелее вие сте луди :shock: Тая 4-ка ще се обърне ве :shock: Ама добре я дрифтиш! Евала искам ви всичките на събора на пистата на дрифтинга :twisted:
значи за обръщане само при слънце съм имал усещане че ще я обърна ама то маи щото нацепих ръчака със 60 и нагоре и после яко мъгел и имах чувството че си убих колицата 4ак ми се ревеше и тоя до мен тва пищя през цялото време като някоя п....а - ще се обърнем ще се обърнем . аз иначе имах един случаи със стария драглай с блокирали 4ри колела изведнъж карам на 2 леви до ся не бях вийдал човек толкова бързо да си махне колана и да скочи от колата в движение със сълзи на очите както приятелката ми :mhihi: :mhihi: :mhihi: иначе прдложението ти за дрифт пистата е много съблазнително ама мился че имам доста хляб да ям и кола със задно ми трябва да съм от класата на дрифт маистори като теб ДИЛЯНЕ за тебе стаии във вестниците се пишат интервюта даваш как се праи дрифт а аз ко да кажа по добре да не се излагам с тоя моя умирис да не ми се смеят хората :uups: :mhihi: :mhihi:
i just wanna drift mister police officer don take away my license

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 13.09.2005
Местоположение: София

Мнение от AntropoS » 31 Мар 2007, 22:18

C S L написа:Има вариант - да караш назад, така колата ти става със задно :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Да то си има и име :) Полицейско

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook