Начини да одмъстиш на хора които ти прават гадно по пътищата

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 19.09.2006

Начини да одмъстиш на хора които ти прават гадно по пътищата

Мнение от sammyM » 21 Сеп 2006, 18:58

аз лично знам ниаколко начина когато е зад теб ряско натискане на спирачката последвано от много газ(зада не те удари),много бавно каране така че да се изнерви и тогава да не го пуснеш да те изпревари и ако сте на светофар много бавен старт или много форсиране докато си включил на задна(зада ти светнат лампичките от зад) ако е жена ще става интересно :twisted: :twisted:
А ако е пред теб и е вечер гасиш фаревете пускаш по инерця и като стигнеш на 2-3 метра от целта започваш да форсираш,да пибиткаш и да светкаш а другя начин е докато караш зад него да го изнервиаш на мах като караш плутно зад него и му пибиткаш и светкаш постоиано може и да псуваш много силно :maad: Но за жалост темата няма да хареса на полувината от вас :( :(

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1802
Регистриран на: 28.03.2006
Местоположение: Люлин/Waiblingen

Мнение от Митко Ганчев » 21 Сеп 2006, 20:49

Да ти имам майсторското шофиране :mhihi: Такъв идиот като тебе ме е подбутвал отзад даже...да не си бил ти? :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 21 Сеп 2006, 20:56

Не си попаднал на правилните хора май :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 19.09.2006

Мнение от sammyM » 21 Сеп 2006, 21:33

Mitko19 написа:Да ти имам майсторското шофиране :mhihi: Такъв идиот като тебе ме е подбутвал отзад даже...да не си бил ти? :mhihi:
МММММММММ не аз се заяждам само с хора които се заяждат с мене ако си се заяждал и си с рег ПК може аз да съм бил 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1802
Регистриран на: 28.03.2006
Местоположение: Люлин/Waiblingen

Мнение от Митко Ганчев » 21 Сеп 2006, 22:41

Той Maximal си ти го каза, внимавай да не попаднеш на сидеров примерно че бие много... :confused: Аз съм за малко повече култура, предпочитам да пусна някой да мине пред мен пред това да си мерим пишките, пък даже и да се заяжда...ако всички караме малко по-нормално постепенно ше се оправи цялата ситуация по пътищата. Знаеш колко спокойно се кара в Германията, можеш да си ръчкаш на воля без да се чудиш дали някой дебил няма да реши да ти прави засечка:) А регистрацията не ми е ПК, опазил ме Господ :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 19.09.2006

Мнение от sammyM » 21 Сеп 2006, 23:39

Mitko19 написа:Той Maximal си ти го каза, внимавай да не попаднеш на сидеров примерно че бие много... :confused: Аз съм за малко повече култура, предпочитам да пусна някой да мине пред мен пред това да си мерим пишките, пък даже и да се заяжда...ако всички караме малко по-нормално постепенно ше се оправи цялата ситуация по пътищата. Знаеш колко спокойно се кара в Германията, можеш да си ръчкаш на воля без да се чудиш дали някой дебил няма да реши да ти прави засечка:) А регистрацията не ми е ПК, опазил ме Господ :mhihi:
Бате няма да остава някои да ми прави гадно на мене един път един така ме засече та щях да се удара много челно избута ме в насрещното но след това като го настигнах карах 10мин пред и зад него и отби и спря за да изчака аз да мина.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2068
Регистриран на: 1.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от SummonedToDIe » 22 Сеп 2006, 10:02

Аман от "майстори" :evil: :evil: :evil:
Тая тема според мен няма никакъв смисъл ;)

М40 Forever
Аватар
Мнения: 2550
Регистриран на: 4.11.2003
Местоположение: SOFIA
Пол: Мъж
Кара: M

Мнение от Малкия » 22 Сеп 2006, 10:20

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 22 Сеп 2006, 10:25

Не само няма смисъл,а е за катинар,а автора за :dummy: Дори и нашите джигити започнаха да се усещат и напоследък се забелязва леко подобрение в колегиалността на пътя. Това е единствения начин! Прав е колегата дето спомена Германия :driving:

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook