Проблем с новите автомобили

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от bmw325tds » 17 Дек 2014, 17:06

.
Последна промяна bmw325tds на 04 Авг 2016, 10:50, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от vvasilev1 » 17 Дек 2014, 21:25

мотор...ар ю шуър?...под 900 сс няма смисъл, ще ти малее.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 4.10.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от nsfw » 18 Дек 2014, 10:25

JuStDieSeL написа:имам самочуствие


E тва ви е най-големия проблем на сегашните... "младежи". Ти си мислиш, че твоите 3000км. в София се равняват на 300 000 из провинцията и чужбина и си викаш "мога да карам". Приятелката ти(например) блика от паласки, лой, криви зъби, мустаци и т.н. но си мисли, че е много "умна и красива", щото ѝ го повтаряш нон-стоп. И т.н. и т.н., примери бол.

JuStDieSeL написа:Hyuindai Elantra 2014 модел. Нито мога да свикна на колата нито ми е удобна а бе въобще трагедия


:mhihi: Трагедия е да, ама не колата, а...

JuStDieSeL написа:започвам да се съмнявам в себе си...


Съмнявай се много много много повече. За твое и преди всичко за наше добро.

JuStDieSeL написа:...карам си ги добре...


Грешка! Не ги караш добре. Мислиш си, че ги караш добре. Имаш типичното мислене на новобранка шофьор - мога да сменям предавките, не се блъснах, опп тук как се разминах, ама не се блъснах, е карам бе мамито му, карам.
За справка - питай някой състезател, ени риъл рейсър, както казваше Торето - ако ги питаш можеш ли да караш, никой няма да ти отговори "да, мога" или "не, не мога". Мъча се, опитвам се, колкото мога...ей такива отговори. Даже и тираджии с милиони км. зад гърба ще ти отговорят така. Щото карането не е само сменяне на предавки и избягване на катастрофи. И никой никога не може да каже, ето научил съм всичко за карането, няма какво повече да науча. Ми не, както много други умения и шофирането се учи до последно. Я ги виж във Формула едно. Защо едни пилоти са по-добри на сухо, други на мокро, трети на къси технични писти, четвърти правят много добри стартове, пети не могат да изпреварват и т.н. Е точно щото всеки е научил да кара болида си до определена степен и повече не може, щото не се е научил, няма необходимия опит при дъжд например. По същата причина и Формула 1 драйвер трудно свиква на WRC кола и в повечето случаи не постигат никакви резултати. Пак защото не са научили на 100% WRC колата. Отнема си и време и километри каране.

JuStDieSeL написа:Преди курсовете за B кат. съм се учил на жигулата на един приятел.


Аз си карах и курса и изпита на Москвич 12-ак, ама какво общо има едното с другото :dunno:

JuStDieSeL написа:Знам че проблема е в мен и се надявам някой да може да помогне.


Абе не си взимай нещо над 150 коня в следващите 5г., че като гледам с 20-ката кво си правил представям си с нещо по-мощно кво ще е...за другите нали, не за теб :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 13.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ибрахим
Мечтае да кара: е36-ца с предно :)
Детайли за колата: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 4#p4004524

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от alexcivic » 27 Дек 2014, 9:57

Братле и един съвет от мен,т'ва с мотора нидей моля те за твое добро е,казваш че не ти се подчиняват напълно(новите коли),еми мотора па хич-никога :driving: и той няма как да те опази.
Това с дистанцията,бордюрите,завоите,най малката грешка и сам можеш да се сетиш как ще боли. :yes:
Имам един комшия като взе книжка все едно той е измислил GTA-san andreas на баща му колата тотал,после неговата почти тотал,най накрая му взеха и кетапа малко да се успокои че и алкохола не му се върза с карането,и най накрая вика ше си зимам мотор :kuku: казах му а си взел лично идвам пред ваще да те :dummy: и после :cop:
Взе че се осъзна та до момента е спокойно,като кара спокойно няма ядове обаче почне ли да се мисли за най великия карач стават белите.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: м-ка

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от DAF » 13 Мар 2015, 5:01

Колега до къде стигна, взе ли мотора ?
ХУЛИГАН НА МАГИСТРАЛАТА

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook