Евтина учебна дрифтачка?

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 18.10.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: магистратура

Re: Евтина учебна дрифтачка?

Мнение от vladi_totev » 04 Фев 2013, 14:30

[/quote]не е въпрос на гледна точка,въпрос е на средства :idea: всички знаем как става с пари,не е сложно,ъгъл,пушак и скорост се купуват,ако бяхме нормална държава за тези неща щяха да плащат спонсорите,въпроса е какво човек може да покаже за да привлече спонсори и да докаже че си заслужава вложените в него пари.предпочитам да кара кола компромис но да ползвам 100% от възможностите и,отколкото да си стоя в къщи и да умувам кое колко струва.карам с 10/60 масло за 77лв 5литра,не е естерно,но досега с него мотор не съм чупил,и не ми е тракнал повдигач,мен ме устройва,нямам хидравлична ръчна и други уж необходими подобрения защото съм сметнал че е по добре да си дам парите за каране отколкото за правене.навремето предпочетох да си развивам колата паралелно с уменията и финансовата възможност,а не да чакам и да правя исторически проект в мазата без ясна представа кга ще се случи той.за мен не е грешка щото за толкова имам пари,който има повече средства не е грешно да ги налива в колата,няма лошо,така се постига качество,ако нямаш леф кво да правиш,значи ли че си втора ръка и човек и нямаш ли право на развитие,било то и скромно за съжаление?всеки има право да се развива както намери за добре,пари се намират,въпроса е че трудно се намират останалите качества за да си наистина на ниво,това е съвкупност от много неща.истината е че дрифта е най вече за собствено удоволствие,дори и скромния ефтин дрифт може да те кара да се чустваш добре и да се надяваш че някой ден може да ти се усмихне щастието и да може да си позволиш това което искаш :D[/quote]

+1 :bowdown:

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook