Извинение

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 14.05.2008
Местоположение: сливен

Извинение

Мнение от школа за пилоти » 10 Сеп 2011, 22:14

Молим да бъдем извинени , но не мислехме че това ще се приеме като реклама от съфорумците. Никога не сме искали да нарушаваме правилата .Съвсем добронамерено с надежда да бъдем полезни на всички които се интересуват от контрола на задно предаване си мислехме че това ще се приеме с радост от всички.Искрено съжеляваме за труда си това да го заснемем специално за вас.Ние си взимаме сериозна забележка да не нарушаваме правилата ви . Ние нямаме нужда от реклама.Нашата реклама са нашите курсисти които завършиха пилотски курс Николай Златков,Румен Дунев,Денислав Шишев,Веско Лазаров,Милчо Стефчев/Мичкин/,Веско Недевски,Сава Димитров,Катя Стратиева,Радослав Козлеков,Димитър Стойчев и много други автомобилни състезатели които благодарение на това което научиха при нас станаха големи имена в автомобилния спорт.Още веднъж приемете нашите искрени извинения.Ние повече няма да си позволяваме да пишем във вашия форум.Павел Жеков.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Извинение

Мнение от vicho » 13 Сеп 2011, 12:52

3-ти клас голямото междучасие

Сега сте обиден, вместо да се държите на ниво и да покажете и разкажете това-онова, вие се правите на ощипана госпожица, ама то така е по-лесно! :winky:

Една подсказка, форума с вас и без вас ще си е все същия :wave: :driving:
Последна промяна vicho на 14 Сеп 2011, 2:06, променена общо 1 път
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Извинение

Мнение от (bubsa) » 13 Сеп 2011, 20:46

Нямаше ли да е по-лесно вместо сега да се обяснявате да бяхте драснали няколко реда към клипа си? :dunno: Аз си мисля,че ако клипа беше придружен и с малко теория нямаше да се приеме като реклама :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Извинение

Мнение от michev » 14 Сеп 2011, 0:06

Е те сега е рекламата, а реакцията Ви е нелепа и неуместна г-н Жеков
only rear wheel drive

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Извинение

Мнение от TsvetanVR » 14 Сеп 2011, 1:29

" благодарение на това което научиха при нас станаха големи имена в автомобилния спорт"

Да ви пратя пекинеза ми да го направите и него пилот като сте такива магьосници? :) Може да сте им помогнали с нещо, но се изхвърляте като че*ия на мокър пЕсък с т'ва изказване, че едва ли не ако не сте били вие нищо да не е ставало от тях. :)
Изображение

I wanna leave you far behind....

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Re: Извинение

Мнение от gazzzar » 15 Сеп 2011, 12:23

vicho написа:3-ти клас голямото междучасие

Сега сте обиден, вместо да се държите на ниво и да покажете и разкажете това-онова, вие се правите на ощипана госпожица, ама то така е по-лесно! :winky:

Една подсказка, форума с вас и без вас ще си е все същия :wave: :driving:


Вичо, то няма угодия....като пусна клипчето - що пусна клипчето, като казва, че няма да пуска други такива - що няма да пуска други....;)
И моето мнение е че трябваше г-н Жеков да пусне повече обеснителен коментар придружен с клипа, но това е преценил, това е пуснал...

А що се отнася до това по какъв начин е повлияло обучението в школата при развитието на дадените за пример пилоти, можем само да гадаем, но едно със 100 процентова сигурност мога да кажа - обучението в школата им е дало правилният път на развитие, спетило им е години лутане и ги е ограничило до минимум от правилото - проба/грешка.
Всичко това го казвам не само като страничен наблюдател, но и като пилот завършил тази школа и затова не звучи добре, когато се изказват хора, които не само са крайно далечни от случващото се в школата, но дори и около атмосферата покрай мотор спортната среда.....
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Re: Извинение

Мнение от DrivinGGoD » 15 Сеп 2011, 13:57

Мисля, че и от двете страни прекалено се преекспонираха нещата и от дреболия прерастнаха в някаква драма. Едните са негативно настроени към школата за пилоти, а тя в лицето на г-н Жеков е обидена от така развилата се тема. И двете страни не са прави ;)

Първо аз, както и всички тук съм на мнение, че темата не бе пусната правилно и клипа сам по себе си би могъл да бъде приет различно. Както в повечето случаи у нас нещата тръгнаха негативно, без никой да го изгледа и дори без напътствия да си направи изводи от заснетите кадри (защото ако човек знае къде да гледа може да научи доста от тях), а веднага тръгнахме с рогата напред, че било реклама. Да не говорим, че започнаха коментари от хора, които нямат ни най-малка представа от школата. Понеже лично имам честта да познавам г-н Жеков си позволих да игнорирам сигнала за непозволена реклама, надявайки се, че след мнението ми ще напише коментар уточняващ техниките и целите във видеото. Не се съмнявах, че това ще стане, защото той никога не ни е отказвал напътствия и помощ в карането и всички ние сме научили много от него (макар лично аз да не съм възпитаник на школата). Уви от школата са преценили да не изнасят повече ноу-хау от обученията си и имат това право, като въпреки това клипа продължава да бъде безплатно изнесен и полезен материал от "извора" и ние трябва да сме щастливи като се натъкнем на такива независимо дали са от Jekov Racing School или от някоя друга школа за шофиране/пилотиране.

Факт е също така (както написах и в мнението си в другата тема), че такива училища у нас са прекалено малко, за да се нуждаят от такава "реклама". А дали успехите на пилотите завършили школата се дължат само на нея, от части тя е помогнала за тях или нямат нищо общо, няма никакво значение - важното е, че тези хора реално имат големи постижения и както каза Виктор преди мен школата малко или много е част от тяхната кариера.

Нека не изпадаме в излишни спорове и дискусии. Така е преценил г-н Жеков, така и това е пуснал в темата - съответно тя не бе точно по правилата на форума и бе заключена. Никой не е искал да Ви обиди г-н Жеков още по-малко да ви откаже да сте част от нашия форум и да ни помагате с материали от Вашата школа. Напротив, просто липсваше информация, прие се погрешно и така пусната темата не бе съвсем сериозна, а поне в този подфорум се стараем нещата да са наистина полезни и точни. Всичко това можеше да се избегне (а и в бъдеще) поне с малко повече информация и уточнения какво точно искате да ни покажете.
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook